MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Gitary klasyczne » Gitara klasyczna admira Luna 3/4
Gitara klasyczna admira Luna 3/4

Gitara klasyczna admira Luna 3/4

Zapłać do 54 dni:  P24NOW

Admira Luna 3/4 to gitara klasyczna w wersji o rozmiarze 3/4, który jest mniejszy od standardowej gitary klasycznej (pełnowymiarowej) i jest przeznaczony głównie dla młodszych muzyków. Luna wyróżnia się nie tylko swoim wyjątkowym brzmieniem, ale także precyzją wykonania. Do konstrukcji wykorzystano starannie wyselekcjonowane materiały i doświadczenie tradycyjnej, hiszpańskiej szkoły lutniczej. Laminowany top z sosny oregońskiej zapewnia doskonałą projekcję dźwięku, nadając gitarze klasycznego klarownego i ciepłego brzmienia. Dzięki lekkiej strukturze tego drewna, top gitary reaguje szybko na wibracje strun. Dzięki temu, gitara może generować dźwięki z mniejszym wysiłkiem gitarzysty, co jest szczególnie korzystne dla początkujących muzyków. Z kolei tył i boki wykonane z drewna sapele nadają gitarze charakterystyczny jasny, wyrazisty dźwięk. Każda nuta jest precyzyjnie zdefiniowana, a zbalansowane brzmienie nadaje się idealnie zarówno do melodycznych solówek, jak i harmonicznych akordów.

Admira Luna 3/4 to doskonałe połączenie tradycyjnych technik lutniczych przekazywanych z pokolenia na pokolenie, z nowoczesnymi systemami produkcyjnymi, czego wynikiem jest jej piękne i wyraziste brzmienie.

Gitara klasyczna admira Luna 3/4 Pokaż więcej zdjęć
Gitara klasyczna admira Luna 3/4 - miniatura
Gitara klasyczna admira Luna 3/4 - miniatura
Gitara klasyczna admira Luna 3/4 - miniatura
Gitara klasyczna admira Luna 3/4 - miniatura
Gitara klasyczna admira Luna 3/4 - miniatura
Gitara klasyczna admira Luna 3/4 Pokaż więcej zdjęć
874,00 zł
Ilość Dostępny w małej ilości
U Ciebie już pojutrze!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Gitara klasyczna admira Luna 3/4

 • OPIS:

  Admira Luna 3/4 to wyjątkowa gitara klasyczna w wersji o rozmiarze 3/4, który jest mniejszy od standardowej gitary klasycznej (pełnowymiarowej) i jest przeznaczony głównie dla młodszych gitarzystów. Ta gitara to prawdziwy majstersztyk, który zachwyca zarówno swoim pięknym brzmieniem, jak i estetyką wykonania.

  To, co sprawia, że Luna wyróżnia się spośród innych instrumentów, to przede wszystkim wykorzystanie starannie dobranych materiałów i tradycyjnej, hiszpańskiej szkoły lutniczej. Jej top wykonano z laminowanej sosny oregońskiej, co gwarantuje doskonałą projekcję dźwięku, nadając gitarze klasyczne jasne brzmienie, które jest często opisywane jako ciepłe i melodyczne. Sosna oregońska jest stosunkowo lekkim drewnem, co sprawia, że top gitary z tego drewna reaguje szybko na wibracje strun. To oznacza, że gitara może generować dźwięki z mniejszym wysiłkiem gitarzysty, co jest szczególnie korzystne dla początkujących muzyków. Gitary klasyczne z topem z sosny oregońskiej mają tendencję do rozwoju ciepła w brzmieniu w miarę upływu czasu i grania. To oznacza, że im dłużej używa się takiej gitary, tym bardziej może ona nabierać ciepłego i zrównoważonego charakteru dźwięku.

  Na doskonały dźwięk ma też wpływ drewno sapele, z którego wykonano tył i boki. Drewno sapele jest znane ze swojego jasnego i klarownego brzmienia, co nadaje gitarze charakterystycznego brzmienia o jasnych, wyraźnych tonach. To sprawia, że każda nuta jest dobrze zdefiniowana i słyszalna. Sapele charakteryzuje się także równomiernym rozłożeniem tonów wysokich, średnich i niskich. To oznacza, że brzmienie gitary jest zbalansowane, co pozwala na wykonywanie zarówno melodycznych partii, jak i akordów.

  Marka Admira

  Po założeniu w 1944 roku firma Enrique Keller SA (EKSA) stała się jednym z największych producentów hiszpańskich gitar na świecie. Wszystkie produkty cieszą się dużym uznaniem wśród muzyków, którzy cenią sobie niezwykłą głębię i bogactwo dźwięku tych wspaniałych gitar. Aby zagwarantować najwyższą jakość wykonania, instrumenty, takie jak marki Admira, w dalszym ciągu produkowane są w pierwotnej lokalizacji EKSA w północnej Hiszpanii. Tutaj zespół doświadczonych lutników produkuje najwyższej jakości gitary, stosując doskonałe połączenie tradycyjnych technik przekazywanych z pokolenia na pokolenie, z najnowszymi nowoczesnymi systemami produkcyjnymi. Dzięki temu powstają wyjątkowe instrumenty, które z dumą sprzedawane są na całym świecie.

  SPECYFIKACJA:

  • Płyta wierzchnia: sosna oregońska,
  • Tył: sapele,
  • Boki: sapele,
  • Gryf: mahoń,
  • Podstrunnica: imitacja palisandru,
  • Mostek: imitacja palisandru,
  • Rozmiar: 3/4.


  DEMO:

KONTAKT
pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00
Telefon stacjonarny  +48 83 342-57-47
Telefon komórkowy  +48 601-222-210
Telefon komórkowy  +48 695-677-810
Adres e-mail  NAPISZ WIADOMOŚĆ
SOCIAL MEDIA
Znajdziesz nas na:

Logo Facebook     Logo Instagram