MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Wzmacniacze gitarowe » Do gitar elektrycznych » Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-50 MkII EX
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-50 MkII EX

Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-50 MkII EX

Zapłać do 54 dni:  P24NOW

BOSS KATANA-50 MkII EX to rozszerzenie o większe możliwości popularnego modelu BOSS KATANA-50 MkI, zapewniając większą wszechstronność działania w tej samej przenośnej konstrukcji. Pięć podstawowych charakterów wzmacniacza zapewnia wszystko począwszy od brzmień vintage po nowoczesne brzmienia high-gain i dedykowane, zoptymalizowane dla gitary elektroakustycznej. KATANA-50 MkII może pełnić też funkcję kolumny aktywnej dla Twoich multiefektów, modelerów itp., które wystarczy podłączyć do gniazda Power Amp In co w efekcie spowoduje ominięcie wbudowanego przedwzmacniacza i efektów, pozwalając na bezpośrednie zarządzanie sekcją Tube Logic wraz z funkcją kontroli mocy. Dodatkowo dedykowane kontrolery GA-FC i GA-FC EX (sprzedawane oddzielnie) oferują rozszerzoną kontrolę nożną. Jeden wzmacniacz brzmi świetnie, ale dwa zagrają jeszcze lepiej. Funkcja Stereo Expand pozwala połączenie dwóch wzmacniaczy za pomocą jednego zwykłego kabla w trybie stereo. Dodatkowo darmowe oprogramowanie BOSS Tone Studio pozwala na dostęp do dodatkowych funkcji a dzięki Livesets możesz zapisać ulubione ustawienia i błyskawicznie przekonfigurować swoją Katanę MkI.

Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-50 MkII EX Pokaż więcej zdjęć
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-50 MkII EX - miniatura
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-50 MkII EX - miniatura
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-50 MkII EX - miniatura
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-50 MkII EX - miniatura
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-50 MkII EX - miniatura
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-50 MkII EX Pokaż więcej zdjęć
1 584,00 zł
Ilość Dostępny w małej ilości
U Ciebie już we wtorek!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Stwórz własny zestaw i Kup TANIEJ!
129,00zł
BOSS BAC-KTN50
REDS MUSIC GC0130 J-J 3m
[ Kabel instrumentalny ]
35,00zł
Kabel instrumentalny REDS MUSIC GC0130 J-J 3m
-14zł
15,00zł  1,00zł
Dunlop Zestaw kostek
BEHRINGER HPM1000
[ Słuchawki ]
-14zł
99,00zł  85,00zł
Słuchawki BEHRINGER HPM1000
Pełny opis produktu:

Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-50 MkII EX

 • OPIS:

  REWOLUCJA W STYLU MODERN CLASSIC

  BOSS KATANA-50 MkII EX rozszerza możliwości popularnego modelu KATANA-50 MkII, zapewniając większą wszechstronność działania w tej samej przenośnej konstrukcji. Obsługa GA-FC i GA-FC EX pozwala na wybór pamięci Tone Setting, włączanie/wyłączanie efektów i wiele więcej za pomocą naszych dedykowanych kontrolerów nożnych. Jest też wyjście liniowe do wysyłania gotowego do zmiksowania brzmienia do domowego nagłośnienie, plus możliwość podłączenia drugiego wzmacniacza Katana MkII z funkcją Stereo Expand.

  KATANA MkII przenosi popularną serię wzmacniaczy gitarowych KATANA na wyższy poziom, dodając większą ilość brzmień, więcej efektów i funkcji. Obejmij każdy styl za pomocą pięciu rodzajów wzmacniaczy i pięciu wariantów. Pokoloruj swoje brzmienia dzięki szerokiej gamie konfigurowalnych efektów BOSS. Rozszerz swój zasięg dzięki najnowszemu oprogramowaniu BOSS Tone Studio, wejściu na wzmacniacz mocy dla modelera i multiefektom oraz wielu innym udoskonaleniom.

  Więcej Brzmień, Większa Wszechstronność

  Katana MkII rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończyła się pierwsza generacja, opierając się na tych samych podstawowych brzmieniach i cechach, które sprawiły, że seria stała się światowym przebojem. Jeśli uwielbiasz pierwsze wzmacniacze Katana - te wzmacniacze pokochasz jeszcze bardziej. Przygotuj się na brzmienie, odczucia i wszechstronność, które wykraczają daleko poza tę klasę cenową.

  Pięć Charakterów Wzmacniaczy, Dziesięć Brzmień Ogólnych

  Pięć podstawowych charakterów wzmacniacza Katana MkII oferuje wszystko od organicznych brzmień vintage do nowoczesnych brzmień high-gain, plus dedykowane brzmienie zoptymalizowane dla gitary akustyczno-elektrycznej. Każdy charakter posiada również możliwość wyboru wariacji, co zapewnia szeroką paletę opcji brzmieniowych, które pozwolą Ci stworzyć swój własny dźwięk.

  Pięć Efektów W Jednym

  Wszystkie modele Katana MkII posiadają pięć jednoczesnych kategorii efektów, co sprawia, że moc kształtowania brzmienia potężnego pedalboardu znajduje się w Twoim wzmacniaczu. Niezależne sekcje Booster, Mod, FX, Delay i Reverb są fabrycznie załadowane trzema wariacjami w każdej, zapewniając 15 gotowych do gry efektów. Podłączenie do BOSS Tone Studio pozwala na personalizację sekcji z ponad 60 różnymi typami efektów, na zmianę kolejności za pomocą czterech różnych łańcuchów i wiele więcej.

  Brzmienie Na Pełnych Obrotach Przy Każdym Podłączeniu

  Wspierana podejściem Tube Logic firmy BOSS, Katana MkII zapewnia autentyczne zniekształcenia oryginalnych wzmacniaczy lampowych, a dźwięk staje się bogatszy wraz ze zwiększaniem głośności. Jednak w przeciwieństwie do klasycznego wzmacniacza lampowego, Katana MkII posiada zmienną regulację mocy, dzięki czemu można łatwo poruszać się w dogodnym paśmie bez wyrzucenia z koncertu lub z domu. Po prostu zmniejsz głośność w razie potrzeby, aby cieszyć się inspirującym brzmieniem wzmacniacza w dowolnym miejscu, od sypialni po scenę.

  Wzmocnij Urządzenia Zewnętrzne

  Katana-50 MkII EX to świetny samodzielny wzmacniacz, jednak sprawdza się również jako aktywna kolumna do Twoich ulubionych przedwzmacniaczy, modelerów lub multiefektów. Podłączenie do gniazda Power Amp In na tylnym panelu omija wbudowany przedwzmacniacz i efekty, pozwalając na bezpośrednie zarządzanie sekcją Tube Logic wraz z funkcją kontroli mocy. A dzięki BOSS Tone Studio wejście można łatwo zoptymalizować dla urządzeń z filtrem górnoprzepustowym i regulowanym wzmocnieniem.

  Przywołaj Jednym Przyciskiem Własne Ustawienia

  Jedną z najpotężniejszych funkcji Katana MkII jest umiejętność przechowywania ulubionych charakterystyk wzmacniacza i ustawień efektów w pamięci Tone Setting do natychmiastowego przywołania. Po wybraniu brzmienia za pomocą przycisków, po prostu zapisz go w wybranej pamięci za pomocą szybkiego przytrzymania przycisku. Cztery ustawienia brzmienia są dostępne do szybkiego wyboru z panelu lub przez opcjonalne przełączniki nożne z serii FS. GA-FC i GA-FC EX oferują rozszerzoną kontrolę nożną, dając dostęp do ośmiu pamięci ustawionych brzmień (cztery ustawienia panelowe plus cztery konfigurowalne w BOSS Tone Studio), indywidualne włączanie/wyłączanie efektów i wiele więcej.

  Proste Stereo

  Jeden Katana MkII brzmi świetnie - a co dopiero dwa. Funkcja Stereo Expand ułatwia połączenie dwóch wzmacniaczy za pomocą jednego zwykłego kabla. Możesz kontrolować wszystko z poziomu Katana MkII, z kompatybilnymi ze stereo efektami takimi jak Chorus, Delay czy Reverb. Stereo Expand jest dostępne we wszystkich modelach Katana MkII z wyjątkiem Katany-50 MkII.

  Brzmienia Gotowe Do Miksu

  Katana-50 MkII EX wyposażony jest w wyjście liniowe, USB i wyjście słuchawkowe do nagrywania z emulacją omikrofonowanej obudowy, co pozwala na wysyłanie gotowych brzmień wzmacniacza do systemu PA, komputerowego DAW lub słuchawek. Brzmienie możemy kształtować trzema różnymi ustawieniami Air Feel, które są dostępne w BOSS Tone Studio. Dwukanałowe USB pozwala na obsługę pełnego stereo z wieloma funkcjami Katana - modulacją, EQ, efektami Delay i Reverb.

  Kompaktowy Dowódca Koncertów

  Opcjonalne przełączniki nożne GA-FC i GA-FC EX są idealnymi partnerami dla Katana MkII EX. Łączą się za pomocą jednego kabla, nie wymagają zewnętrznego zasilania i zajmują niewiele miejsca. Z sześcioma przełącznikami nożnymi możesz bezpośrednio przywoływać ustawienia Tone i niezależnie włączać/wyłączać pięć sekcji efektów. Obsługują również zewnętrzne przełączniki nożne i pedały ekspresji, z możliwością dostosowania za pomocą BOSS Tone Studio. GA-FC oferuje standardowe sterowanie, podczas gdy zaawansowany GA-FC EX zapewnia możliwość jednoczesnego sterowania dwoma wzmacniaczami, podłączenia innego urządzenia w celu uzyskania dodatkowej kontroli nożnej i nie tylko.

  Szczegółowa Edycja z BOSS Tone Studio

  BOSS Tone Studio przenosi wrażenia z Katana MkII jeszcze dalej, pozwalając Ci dostosować wzmacniacz do Twojego stylu i dotyku. Zmień fabryczne efekty, dostosuj kolejność efektów, kształtuj ogólne brzmienie za pomocą globalnych EQ, dostosuj rezonans obudowy i wiele więcej. Dzięki Livesets możesz zapisać ulubione ustawienia i błyskawicznie przekonfigurować swoją Katanę MkII do różnych sytuacji.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • 50-watowy wzmacniacz combo klasy Stage z obsługą kontrolerów nożnych GA-FC/GA-FC EX, rozszerzeniem do stereo i wyjściem liniowym z emulacją obudowy,
  • Konstrukcja Tube Logic zapewnia niesamowitą moc, mocne uderzenie i wyrazistą prezencję,
  • Pięć unikalnych charakterystyk wzmocnienia (Clean, Crunch, Lead, Brown i Acoustic) i pięć wariantów dla każdego z nich,
  • Pięć niezależnych sekcji efektów (Booser, Mod, FX, Delay i Reverb) z trzema wariantami dla każdego z nich,
  • Dedykowany Pedal FX dla sterowanego stopą efektu Wah i płynnych parametrów,
  • Oprogramowanie BOSS Tone Studio do personalizacji brzmienia z ponad 60 różnymi efektami BOSS, kanałowymi i globalnymi EQ, regulowanym routingiem i wiele więcej,
  • Power Amp In dla przedwzmacniaczy, modelerów i multiefektów,
  • Pamięć Tone Setting do przechowywania wszystkich ustawień wzmacniacza i efektów,
  • Sterowanie mocą w celu uzyskania brzmienia o dużym wzmocnieniu oraz dynamicznej odpowiedzi przy niskich poziomach głośności,
  • Złącze Stereo Expand do połączenia z drugą Kataną MkII,
  • Trzy opcje Cab Resonance (Vintage, Modern i Deep) wybieralne w BOSS Tone Studio,
  • Wyjścia liniowe, USB i słuchawkowe do nagrywania z emulacją omikrofonowanej obudowy i trzema ustawieniami Air Feel (konfigurowalne w BOSS Tone Studio),
  • Opcjonalne kontrolery nożne GA-FC i GA-FC EX zapewniają pełną kontrolę nad wzmacniaczem, w tym rozszerzony wybór ustawień brzmienia, włączanie/wyłączanie efektów, sterowanie pedałem ekspresji i wiele więcej,
  • Złącza dla maksymalnie dwóch przełączników nożnych lub pedału ekspresji,
  • Pobierz i udostępniaj Livesety na BOSS Tone Exchange,
  • Profesjonalne konfiguracje dostępne na stronie BOSS TONE CENTRAL.


  SPECYFIKACJA:

  • Moc: 50 W,
  • Głośniki: 1 x 12",
  • Pobór mocy: 47 W,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 398 x 470 x 238 mm,
  • Waga: 11.7 kg.


  RAZEM ZE WZMACNIACZEM OTRZYMASZ W KOMPLECIE:

  • Kabel zasilania,
  • Naklejka GA-FC,
  • Instrukcja w j. polskim.


  AKCESORIA SPRZEDAWANE ODDZIELNIE:

  • Footswitch: FS-5L, FS-6, FS-7,
  • Pedał ekspresji: Roland EV-5, BOSS EV-30, FV-500L, FV-500H,
  • Kontroler nożny: GA-FC, GA-FC EX,
  • Statyw: BAS-1,
  • Pokrowiec: BAC-KTN50.


  DEMO:

KONTAKT
pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00
Telefon stacjonarny  +48 83 342-57-47
Telefon komórkowy  +48 601-222-210
Telefon komórkowy  +48 695-677-810
Adres e-mail  NAPISZ WIADOMOŚĆ
SOCIAL MEDIA
Znajdziesz nas na:

Logo Facebook     Logo Instagram