MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Gitary elektroakustyczne » 6-strunowe » Gitara elektroakustyczna Furch Blue OMc-CM LR Baggs SPE
Gitara elektroakustyczna Furch Blue OMc-CM LR Baggs SPE

Gitara elektroakustyczna Furch Blue OMc-CM LR Baggs SPE

Zapłać do 54 dni:  P24NOW

Gitara elektroakustyczna Furch Blue OMc-CM to instrument wykonany przez znanego na całym świecie producenta wysokiej jakości gitar Furch. Dobór starannie wyselekcjonowanego drewna i precyzja wykonania w każdym detalu, rzutuje na jej doskonałe brzmienie. Pudło w kształcie Orchestra z wycięciem Cutaway dla łatwiejszego dostępu do progów w wyższych pozycjach gryfu, wykonane zostało w całości z litego drewna - płyta wierzchnia z czerwonego cedru oraz tył i boki z mahoniu. Zapewnia to doskonały rezonans i wspaniałe, ciepłe, jasne brzmienie gitary.

Na pokładzie znajduje się innowacyjny układ nagłośnienia LR Baggs Stage Pro Element składający się z wysokiej jakości przedwzmacniacza pracującego w niskoszumowej klasie A i opatentowanego przetwornika piezo Element. W odróżnieniu od innych przetworników typu piezo, Element działa na całej swojej długości, zbierając bardzo dokładnie każdy dźwięk gitary. Zapewnia to bardzo czyste, wyraźne i naturalne brzmienie instrumentu.

Gitara elektroakustyczna Furch Blue OMc-CM LR Baggs SPE Pokaż więcej zdjęć
Gitara elektroakustyczna Furch Blue OMc-CM LR Baggs SPE - miniatura
Gitara elektroakustyczna Furch Blue OMc-CM LR Baggs SPE - miniatura
Gitara elektroakustyczna Furch Blue OMc-CM LR Baggs SPE - miniatura
Gitara elektroakustyczna Furch Blue OMc-CM LR Baggs SPE - miniatura
Gitara elektroakustyczna Furch Blue OMc-CM LR Baggs SPE Pokaż więcej zdjęć
6 249,00 zł
Ilość Dostępny w małej ilości
U Ciebie już we wtorek!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Gitara elektroakustyczna Furch Blue OMc-CM LR Baggs SPE

 • OPIS:

  Furch to bardzo dobrze znana wszystkim, czeska marka słynąca na całym świecie z doskonale brzmiących, wysokiej jakości gitar akustycznych i elektroakustycznych. Zawdzięcza to wysokiej jakości wyselekcjonowanym gatunkom drewna, precyzji wykonania z dbałością o każdy detal, niesamowitemu designowi łączącemu prostotę z dokładnością wykonania. Każdy model zanim opuści fabrykę, jest dokładnie sprawdzany, ustawiany i strojony, aby każdy egzemplarz był gotowy do grania od razu po wyjęciu z pudełka.

  Furch Blue OMc-CM jak każda z gitar Furch, doskonale brzmi w całym swoim paśmie gitarowym. Pudło wykonane zostało w kształcie Orchestra z wycięciem Cutaway ułatwiającym dostęp do progów w wyższych pozycjach na gryfie. Do konstrukcji pudła zastosowano lite drewno, aby zapewnić lepszy rezonans a tym samym doskonałe brzmienie. Płyta wierzchnia wykonana została z litego cedru czerwonego, zapewniającego ciepłe, jasne brzmienie a tył i boki z litego mahoniu.

  Gitara wyposażona została w innowacyjny system nagłośnienia LR Baggs Stage Pro Element oparty o wysokiej jakości przedwzmacniacz i przetwornik piezo. To, co wyróżnia elektronikę SPE od innych, to autorski, opatentowany przetwornik Element. Z pozoru zwykły pickup, lecz od wszystkich innych różni się tym, że jest aktywny na całej swojej długości – czyli zbiera drgania jednocześnie bezpośrednio spod strun (część zamontowana pod siodełkiem mostka) i z tej części, która jest wewnątrz pudła gitary, zamocowana między mostkiem a preampem. Całość działa jak swego rodzaju imitacja mikrofonu, która łagodzi brzmienie przetwornika. Przedwzmacniacz Stage Pro pracuje w klasie A, co zapewnia niski poziom szumów oraz niezwykle ciepłe, przyjemne brzmienie. Dodatkowo przedwzmacniacz wyposażony został w tuner chromatyczny do strojenia gitary, 3-pasmowy EQ, notch filter w technologii Garrett Null, przełącznik odwracania fazy i wskaźnik naładowania baterii.

  Razem z gitarą w komplecie otrzymasz oryginalny pokrowiec Furch.

  SPECYFIKACJA:

  • Seria: Blue,
  • Kształt pudła: Orchestra z wycięciem Cutaway,
  • Płyta wierzchnia: lity czerwony cedr,
  • Tył i boki: lity mahoń,
  • Gryf: mahoń,
  • Podstrunnica: heban,
  • Elektronika: L.R.Baggs SPE,
  • Menzura: 650 mm,
  • Struny: Elixir Phosphor Bronze Nanoweb 12-53,
  • Wykończenie: OP (matowe),
  • Akcesoria: oryginalny pokrowiec Furch (w komplecie).
KONTAKT
pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00
Telefon stacjonarny  +48 83 342-57-47
Telefon komórkowy  +48 601-222-210
Telefon komórkowy  +48 695-677-810
Adres e-mail  NAPISZ WIADOMOŚĆ
SOCIAL MEDIA
Znajdziesz nas na:

Logo Facebook     Logo Instagram