MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Akcesoria gitarowe » Pokrowce, futerały » Pokrowiec do ukulele sopranowego NEXON TBU 2110 E
Pokrowiec do ukulele sopranowego NEXON TBU 2110 E

Pokrowiec do ukulele sopranowego NEXON TBU 2110 E

Pokrowiec NEXON TBU 2110 E to doskonałe rozwiązanie dla muzyków transportujących swoje ukulele sopranowe. Wnętrze pokrowca wykonane jest z wodoodpornego materiału 210 D w połączeniu z 10 mm pianką, co zapewnia ochronę instrumentu przed wilgocią a nawet deszczem i uszkodzeniami mechanicznymi. Zewnętrzna warstwa pokrowca wykonana jest z wytrzymałego materiału Oxford 600 D, który dodatkowo chroni instrument. Mocny, metalowy zamek o rozmiarze 10 mm zapewnia bezpieczne przechowywanie instrumentu. Szelki z metalowymi klamrami do regulacji długości umożliwiają wygodne noszenie pokrowca na plecach a komfortowa rączka z wypełnieniem to dodatkowe udogodnienie podczas przenoszenia ukulele w ręku.

NEXON TBU 2110 E sprawi, że transport ukulele stanie się wygodniejszy i bardziej bezpieczny, dzięki czemu można cieszyć się swoim instrumentem na każdym koncercie czy wakacjach.

Pokrowiec do ukulele sopranowego NEXON TBU 2110 E - miniatura
Pokrowiec do ukulele sopranowego NEXON TBU 2110 E
Pokrowiec do ukulele sopranowego NEXON TBU 2110 E
40,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie już jutro!
Pełny opis produktu:

Pokrowiec do ukulele sopranowego NEXON TBU 2110 E

 • OPIS:

  Pokrowiec do ukulele sopranowego (21") w eleganckim czarnym kolorze z dodatkowym pojemnikiem na akcesoria.

  Pokrowiec NEXON TBU 2110 E to idealne rozwiązanie dla muzyków, którzy chcą zabrać swoje ukulele sopranowe w podróż. Pokrowiec ten zapewnia doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią, dzięki wnętrzu wykonanemu z wodoodpornego materiału 210 D w połączeniu z 10 mm pianką. Zewnętrzna warstwa pokrowca wykonana jest z wytrzymałego materiału Oxford 600 D, co zapewnia dodatkową ochronę przed zarysowaniami, przetarciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wytrzymały metalowy zamek o rozmiarze 10 mm ułatwia bezpieczne przechowywanie ukulele. Szelki z metalowymi klamrami do regulacji długości, pozwalają na wygodne noszenie pokrowca na plecach, a komfortowa rączka z wypełnieniem ułatwia przenoszenie go w ręku.

  NEXON TBU 2110 E to wygodne, praktyczne i trwałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje odpowiedniego pokrowca do transportu swojego ukulele sopranowego nawet podczas deszczu.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Warstwa zewnętrzna wykonana z wytrzymałego materiału Oxford 600 D.
  • Wnętrze wykonane z wodoodpornego materiału 210 D.
  • Zabezpieczeniem dla instrumentu jest 10 mm warstwa twardej pianki EPE.
  • Wytrzymały metalowy zamek o rozmiarze 10 mm.
  • Szelki posiadają metalowe klamry do regulacji długości.
  • Komfortowa rączką z wypełnieniem.