MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Gitary elektryczne » Gitary Les Paul » Gitara elektryczna PRS SE Standard 245 Tobacco Sunburst
Gitara elektryczna PRS SE Standard 245 Tobacco Sunburst
Każda gitara zakupiona w naszym sklepie przed wysyłką przechodzi przegląd lutniczy.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, instrument poddawany jest regulacji.

Gitara elektryczna PRS SE Standard 245 Tobacco Sunburst


Regulacja gitary w Music Audio Każda gitara zakupiona naszym sklepie przed wysyłką przechodzi przegląd lutniczy.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, instrument poddawany jest regulacji.
Regulacja gitary w Music Audio

Gitara elektryczna.

Gitara PRS SE Standard 245 z serii SE (Student Edition) to doskonałe połączenie klasycznego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania. Seria SE to idealny wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych gitarzystów. Gitara posiada korpus z litego mahoniu, który zapewnia pełne, bogate brzmienie. Mahoniowy gryf posiada nieprzeciętny profil Wide Fat, który jest nieco szerszy i grubszy niż gryf standardowy sprawiając, że jest wygodniejszy w grze. Również krótsza menzura 24.5" (622 mm) powodując mniejsze napięcie strun, wpływa na większy komfort grania. Gitara napędzana jest dwoma mocnymi Humbuckerami PRS 245 "S", które zapewniają szeroki zakres brzmień, od ciepłych i soczystych dźwięków po mocne i klarowne basowe tony. Dlatego też gitara doskonale sprawdzi się w każdym gatunku muzycznym od czystych i jazzowych brzmień po rockowe i metalowe riffy. Ponadto wiosło wyposażone zostało w solidny mostek typu PRS-Designed Stoptail, który zapewnia stabilność stroju i doskonałą transmisję rezonansu.

Gitara elektryczna PRS SE Standard 245 Tobacco Sunburst Pokaż więcej zdjęć
Gitara elektryczna PRS SE Standard 245 Tobacco Sunburst - miniatura
Gitara elektryczna PRS SE Standard 245 Tobacco Sunburst - miniatura
Gitara elektryczna PRS SE Standard 245 Tobacco Sunburst Pokaż więcej zdjęć
3 089,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Gitara elektryczna PRS SE Standard 245 Tobacco Sunburst

 • OPIS:

  Gitara elektryczna PRS SE 245 z serii SE (Student Edition) to doskonałe połączenie klasycznego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania.  Seria SE to idealny wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych gitarzystów. Zainspirowana została tradycyjnym, jednoczęściowym korpusem z pojedynczym wycięciem Cutaway. Korpus wykonany z litego mahoniu zapewnia pełne, bogate brzmienie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających muzyków. Mahoniowy gryf charakteryzuje się nieprzeciętnym profilem Wide Fat, który jest szeroki i gruby w częściach niższych, co zapewnia solidne oparcie dla kciuka i daje większą kontrolę nad strunami. W wyższych partiach gryfu profil stopniowo zwęża się, co ułatwia swobodne poruszanie się po progach i wykonywanie skomplikowanych technik gitarowych, takich jak szybkie legato czy bending. Profil Wide Fat gwarantuje pewność i komfort podczas gry, szczególnie dla gitarzystów preferujących bardziej substancjalne i pełne gryfy. Dodatkowo, instrument posiada krótszą menzurę 24.5" (622 mm), powodując mniejsze napięcie strun wpływając na wygodę w graniu. Siłą napędową gitary są 2 mocne customowe Humbuckery PRS 245 "S" Treble i PRS 245 "S" Bass. Pickup 245 "S" Treble generuje dobrze wyważone brzmienie z akcentem na tony wysokie i doskonale sprawdzi się zarówno w grze z czystym dźwiękiem jak i przesterowanym. Brzmienie jest gęste i soczyste w przypadku czystych dźwięków, a jednocześnie przetwornik potrafi dodać agresji i charakteru dla brzmienia przesterowanego. Natomiast pickup PRS 245 "S" Bass, generuje pełne i głębokie brzmienie w środkowym i niskim zakresie częstotliwości. Przetwornik jest doskonały do uzyskiwania mocnych i klarownych basowych tonów. Oba przetworniki zapewniają gitarze szeroki zakres brzmień, od ciepłych i soczystych dźwięków po mocne i klarowne basowe tony. Są one odpowiednie dla różnych stylów gry i gatunków muzycznych, od czystych i jazzowych brzmień po rockowe i metalowe riffy. Ponadto PRS SE 245 wyposażona została w solidny mostek typu PRS-Designed Stoptail, który zapewnia stabilność stroju i doskonałą transmisję rezonansu. Hardware, takie jak klucze i mostek, wykonane są ze stopu niklu, co gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd. Zaprojektowane przez PRS klucze są lekkie, doskonale trzymają strój i nie tłumią brzmienia.

  SPECYFIKACJA:

  • Korpus: Mahoń
  • Progi: 22
  • Menzura: 24.5" (622 mm)
  • Szyjka: Mahoń (Wide Fat)
  • Podstrunnica: Palisander
  • Markery: Ptaki PRS
  • Mostek: Autorski PRS Stoptail
  • Klucze: PRS Design
  • Osprzęt: Niklowany
  • Przetworniki:
   • Treble: PRS 245 "S"
   • Bass: PRS 245 "S"
  • Regulacja: Głośność x2, Ton x2, 3-pozycyjny przełącznik Toogle
  • Fabrycznie założone struny: PRS Classic 9-42
  • Wykończenie: Tobacco Sunburst
  • Pokrowiec Gigbag w zestawie


  DEMO: