MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Gitary elektryczne » Inne gitary elektryczne » Gitara elektryczna PRS SE Starla Stoptail Black
Gitara elektryczna PRS SE Starla Stoptail Black
Każda gitara zakupiona w naszym sklepie przed wysyłką przechodzi przegląd lutniczy.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, instrument poddawany jest regulacji.

Gitara elektryczna PRS SE Starla Stoptail Black


Regulacja gitary w Music Audio Każda gitara zakupiona naszym sklepie przed wysyłką przechodzi przegląd lutniczy.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, instrument poddawany jest regulacji.
Regulacja gitary w Music Audio

Gitara elektryczna.

Dzięki inspirowanemu stylem retro klimatowi, SE Starla Stoptail jest gitarą charakterystyczną. Całkowicie mahoniowy korpus w połączeniu z dwuczęściowym regulowanym mostkiem stoptail oferuje pełne, ciepłe brzmienie środka, podczas gdy przetworniki wysokich i niskich tonów DS-02 dodają jasnego high-endowego tonu, który pozwala SE Starla Stoptail przebić się przez brzmienia innych instrumentów. Zwiększ głośność, a przetworniki DS-02 przejdą od czystego i wyrazistego brzmienia do dynamicznego, bogatego w harmoniczne przejścia. Oba przetworniki PRS-Designed DS-02 są zaprojektowane tak, aby doskonale współpracować ze sobą i tworzyć zbalansowane brzmienie. Układ elektroniki obejmuje 3-pozycyjny przełącznik przetworników, potencjometr Volum i Tone z przełącznikiem rozłączania cewek  push/pull, dzięki czemu humbuckery mogą pracować jako przetworniki pojedyncze single-coil, aby uzyskać jeszcze większą wszechstronność.

 

Gitara elektryczna PRS SE Starla Stoptail Black Pokaż więcej zdjęć
Gitara elektryczna PRS SE Starla Stoptail Black - miniatura
Gitara elektryczna PRS SE Starla Stoptail Black - miniatura
Gitara elektryczna PRS SE Starla Stoptail Black Pokaż więcej zdjęć
3 498,00 zł
Ilość Dostępny w małej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Gitara elektryczna PRS SE Starla Stoptail Black

 • OPIS:

  Gitara elektryczna PRS SE Starla Stoptail to instrument o inspirowanym retro wyglądzie. Korpus wykonany z litego mahoniu w połączeniu z mostkiem Grover typu Stoptail o regulowanej wysokości oferuje ciepłe brzmienie w średnim zakresie tonalnym. Na pokładzie znajdują się dwa przetworniki: PRS-Designed DS-02 treble, który generuje dobrze wyważone brzmienie z akcentem na tony wysokie i PRS-Designed DS-02 Bass generujący pełne i głębokie brzmienie w środkowym i niskim zakresie częstotliwości. Przy zwiększeniu głośności przetworniki DS-02 przechodzą od czystego i klarownego brzmienia do dynamicznego, bogatego w harmoniczne przejścia. Oba przetworniki PRS-Designed DS-02 są zaprojektowane tak, aby doskonale współpracować ze sobą i tworzyć zbalansowane brzmienie. Mogą być używane zarówno pojedynczo, jak i równocześnie, co daje gitarzyście szerokie możliwości brzmieniowe i umożliwia eksperymentowanie z różnymi stylami gry i gatunkami muzycznymi. Układ elektroniczny zawiera 3-pozycyjny przełącznik przetworników typu blade z przełącznikiem push/pull do rozłączania cewek, dzięki czemu humbuckery mogą być przestawione w tryb przetworników pojedynczych single-coil, co zwiększa ich wszechstronność. Mahoniowy, lity korpus przyczynia się do uzyskania ciepłego i pełnego dźwięku. Mahoń jest popularnym materiałem używanym w budowie gitar elektrycznych ze względu na swoje właściwości rezonansowe i bogate brzmienie. Korpus ma kształt typowy dla modelu Starla, z charakterystyczną górną częścią, która nadaje gitarze unikalny wygląd. Gitara wyposażona została także w bardzo wygodny gryf o profilu Wide Fat, który jest szeroki i gruby w częściach niższych, co zapewnia solidne oparcie dla kciuka i daje większą kontrolę nad strunami. W wyższych partiach gryfu profil stopniowo zwęża się, co ułatwia swobodne poruszanie się po progach i wykonywanie skomplikowanych technik gitarowych, takich jak szybkie legato czy bending. Profil Wide Fat gwarantuje pewność i komfort podczas gry, szczególnie dla gitarzystów preferujących bardziej substancjalne i pełne gryfy. To profil, który znalazł wielu zwolenników wśród profesjonalnych gitarzystów i amatorów. Ponadto gitara została wyposażona w klucze zaprojektowane przez PRS, które są lekkie, zapewniają precyzyjne strojenie i nie tłumią brzmienia oraz w 2-częściowy mostek stały Grover, zaprojektowany tak, aby struny miały pewne oparcie, co przekłada się na dobrą transmisję rezonansu z korpusu do strun. To pozwala na uzyskanie pełnego, zrównoważonego brzmienia i długiego sustainu.

  SPECYFIKACJA:

  • Korpus: Mahoń
  • Progi: 24
  • Menzura: 25"
  • Szyjka: Klon (Wide Fat)
  • Podstrunnica: Palisander
  • Markery: Ptaki PRS
  • Mostek: Grover, dwuczęściowy
  • Klucze: Autorskie PRS
  • Osprzęt: Niklowany
  • Przetworniki:
   • Treble: PRS-Designed DS-02
   • Bass: PRS-Designed DS-02 Bass
  • Regulacja: Głośność, Ton (Push/Pull), 3 pozycyjny przełącznik Blade
  • Struny: PRS Classic 9-42
  • Kolor: ;Black
  • Wyposażenie: Pokrowiec GigBag (w zestawie)


  DEMO: