MusicAudio.pl » Instrumenty klawiszowe » Pianina cyfrowe » Stacjonarne » Pianino cyfrowe KAWAI NV-10S /Fortepian
Pianino cyfrowe KAWAI NV-10S /Fortepian

Pianino cyfrowe KAWAI NV-10S /Fortepian

Kawai NV-10S to kontynuacja wielokrotnie nagradzanego modelu NV10. Zapewnia najbardziej realistyczne wrażenia z gry na fortepianie, dzięki połączeniu klawiatury fortepianowej Millenium III Hybrid firmy Kawai z najnowszym modułem brzmieniowym SK-EX Rendering i technologiami wzmocnienia pochodzącymi od specjalistów firmy Onkyo. Poza topową klawiaturą znajziemy w nim  m.in. ulepszony system głośników i silnik brzmieniowy odpowiedzialny za przetwarzanie próbek brzmieniowych flagowego fortepianu koncertowego Shigeru Kawai SK-EX.

Pianino cyfrowe KAWAI NV-10S /Fortepian Pokaż więcej zdjęć
Pianino cyfrowe KAWAI NV-10S /Fortepian - miniatura
Pianino cyfrowe KAWAI NV-10S /Fortepian - miniatura
Pianino cyfrowe KAWAI NV-10S /Fortepian - miniatura
Pianino cyfrowe KAWAI NV-10S /Fortepian - miniatura
Pianino cyfrowe KAWAI NV-10S /Fortepian Pokaż więcej zdjęć
40 990,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Pianino cyfrowe KAWAI NV-10S /Fortepian

 • Fortepian NV10S to idealne połączenie tradycji i innowacji. Wspaniały instrument hybrydowy, który łączy w sobie pełną klawiaturę fortepianową i mechanizm tłumiący z najnowszymi cyfrowymi technologiami dźwięku i wzmocnienia. NV10S zapewnia niepowtarzalne wrażenia gry na wysokiej jakości instrumencie akustycznym, ale z całą praktycznością i wygodą cyfrowej nowoczesności.


  Fortepianowa mechanika Millennium III, obecna w dzisiejszych instrumentach z serii GX firmy Kawai stanowi przykład filozofii Koichi. Ta bardzo pożądana mechanika obejmuje komponenty wykonane z ABS Carbon, niezwykle wytrzymałego i sztywnego materiału kompozytowego, dzięki któremu elementy mechaniki są mocniejsze, lżejsze i szybsze niż ich tradycyjne drewniane odpowiedniki. Ponadto, drążki klawiszy w fortepianach z serii GX są dłuższe, zapewniając lepszą kontrolę i bardziej równomierną reakcję na nacisk z przodu i z tyłu powierzchni gry. Oparta na sprawdzonej konstrukcji mechaniki serii GX, mechanika Millennium III Hybrid posiada części kompozytowe i wydłużone drążki swojego akustycznego kuzyna, zastępując tradycyjne filcowe młoteczki indywidualnie doważonymi odpowiednikami wykonanymi z ABS. Z uwagi na fakt, że fortepian Novus to instrument hybrydowy, więc wewnątrz nie ma metalowych strun, w które mogłyby fizycznie uderzać młoteczki, dlatego ich ruchy precyzyjnie zarejestrowano za pomocą zamontowanych nad mechaniką czujników optycznych o wysokiej rozdzielczości.

  Mechanika Millennium III Hybrid oferuje w instrumencie cyfrowym wszystkie zalety mechaniki fortepianu Kawai najwyższej klasy. To osiągnięcie nowoczesnej inżynierii pozwala pianistom na każdym poziomie cieszyć się niezrównanymi odczuciami gry na akustycznym fortepianie, niezależnie od pory dnia i wielkości pomieszczenia.

  Duch fortepianu koncertowego Shigeru Kawai SK-EX jest sercem modelu Novus NV10S. Każdy nasz światowej klasy instrument jest ręcznie wytwarzany przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów, aby zapewnić optymalne wrażenia dotykowe, brzmienie i artystyczną ekspresję.

  Aby cyfrowo odtworzyć oszałamiające walory brzmieniowe fortepianu koncertowego Shigeru Kawai, model NV10S wykorzystuje najnowszą technologię SK-EX Rendering. Ten zaawansowany fortepianowy moduł brzmieniowy łączy dobrze ugruntowany proces próbkowania z nowoczesnym podejściem do modelowania fizycznego, aby uzyskać brzmienie fortepianu, które jest zarówno bogate w naturalny charakter akustyczny, jak i dynamicznie reaguje na muzyczne oczekiwania pianisty.

  Jako najbardziej autentyczne odtworzenie akustycznego fortepianu, model Novus NV10S oferuje również szereg opcji personalizacji instrumentu za pomocą funkcji VIRTUAL TECHNICIAN. Jak sama nazwa wskazuje, ta wygodna funkcja symuluje liczne regulacje brzmienia i regulacje wykonywane przez wykwalifikowanego stroiciela, umożliwiając wymagającym muzykom kształtowanie charakterystyk fortepianu Novus, aby dopasować je do swoich indywidualnych preferencji lub określonego stylu muzycznego.

  Opracowany we współpracy z firmą Onkyo, jednym z wiodących japońskich producentów sprzętu audio najwyższej klasy, model NV10S wyposażony jest w specjalistyczne elementy filtrujące i wzmacniające, zaprojektowane do odtwarzania dźwięku z wysoką rozdzielczością. Technologia ta pomaga zachować unikalne właściwości harmoniczne fortepianu Shigeru Kawai, zapewniając z mocą, głębią i czystością prawdziwe wrażenia koncertowe dzięki systemowi głośników Novus.

  Oprócz obudowy mechaniki klawiatury, mechanizmu tłumiącego i fortepianowego systemu pedałów, wspaniała hebanowa obudowa na wysoki połysk wykazuje wiele innych właściwości pianina akustycznego, które poprawiają formę i funkcję instrumentu.

  Podobna do fortepianowej, ze zwężonymi krawędziami i pokryta imitacją skóry podstawka pod nuty modelu NV10S jest wystarczająco szeroka, aby pomieścić najbardziej ambitne utwory muzyczne.

  Dzięki klasycznym, zakrzywionym bokom, inspirowana pianinem akustycznym obudowa fortepianu Novus może pochwalić się również prawdziwą fortepianową pokrywą klawiatury. Ta duża pokrywa klawiatury zawiera wprowadzony przez firmę Kawai system Soft Fall z mechanizmem podwójnego tłumienia, aby zapewnić płynny, bardzo wolny ruch zamykania, który chroni ręce gracza i wykończenie instrumentu przed uderzeniowym zamknięciem.

  Podczas gdy główne własności fortepianu Novus pochodzą bez wątpienia od fortepianu akustycznego, instrument starannie łączy różne dodatkowe technologie, które zapewniają nowoczesne udogodnienia pianina cyfrowego najwyższej klasy.

  Funkcjami steruje się przede wszystkim za pomocą ekranu dotykowego LCD, dyskretnie osadzonego w stole klawiaturowym po lewej stronie. Ten ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości umożliwia regulację brzmienia i ustawień za pomocą atrakcyjnego interfejsu użytkownika poprzez dotykanie ekranu lub przesuwanie po nim palcem. Na potrzeby fortepianowych purystów ekran można ustawić tak, aby wyłączał się automatycznie podczas gry, zachowując w ten sposób klasyczny wygląd fortepianu Novus i minimalizując jakiekolwiek odwracanie uwagi pianisty.

  W przeciwieństwie do pianina akustycznego, fortepian Novus oferuje szereg opcji łączenia z innymi urządzeniami za pomocą gniazd audio, które umożliwiają wzmacnianie dźwięku instrumentu w salach i innych dużych obiektach oraz portami USB i MIDI do przesyłania danych muzycznych do i z komputera. Model NV10 obsługuje nawet funkcję Bluetooth®, zapewniając bezproblemowy sposób bezprzewodowego łączenia i możliwość korzystania z urządzeń przenośnych.

   

  • Peerless Millennium III Hybrydowa akcja klawiatury fortepianu
  • Unikalny mechanizm tłumienia prawdziwego fortepianu
  • Silnik SK-EX Rendering dźwięku fortepianu z wielokanałowym próbkowaniem
  • Najwyższej jakości technologie przetwarzania i wzmacniania dźwięku
  • Wysokiej jakości 7-głośnikowy system dostarczania dźwięku
  • Zintegrowana bezprzewodowa technologia Bluetooth® MIDI i Audio
  • Nowoczesny 5-calowy ekran dotykowy LCD
  • Elastyczna funkcja Virtual Technician z 19 regulowanymi parametrami
  • Odtwarzanie, nagrywanie i dogrywanie plików MP3/WAV na USB
  • Polerowana hebanowa obudowa z systemem Soft Fall Fallboard
  • Wymiary: 1480 x 645 x 995 mm
  • Waga: 127kg
  • Kolor: Black polished

  SPECYFIKACJA:

  Klawiatura: Millenium III hybrid, 88 drewnianych klawiszy z ważonymi młoteczkami z ABS, z optycznymi sensorami bezdotykowymi
  Pedały: Damper (z funkcją półpedału), Soft, Sostenuto
  Polifonia: 256
  Tryby Brzmień: Pianist Mode (emulacja Kawai SK-EX), Sound Mode (Harmonic Imaging XL HI-XL)
  Brzmienia: 10 (Tryb Pianist Mode), 88 (Tryb Sound Mode)
  Symulacje Rezonansu: Tryb Pianist Modde (rezonans strun, pedałów, alikwotów, strun nienaciśniętych pedałem), Tryb Sound Mode (rezonans strun, pedałów, obudowy, strun nienaciśniętych pedałem)
  Pogłos: Tryb Pianist Mode (10), Tryb Sound Mode (6)
  Funkcja Brillance + 24 dodatkowe efekty brzmieniowe

  Dodatkowe możliwości regulacji:
  - Touch Curve (spersonalizowana regulacja czułości klawiatury)
  - Rezonans Pedałów
  - Odgłos używania pedałów
  - Rezonans strun
  - Rezonans strun nienaciśniętych pedałem
  - Rezonans obudowy
  - Odgłos puszczania klawiszy
  - Podłos młoteczków
  - Stroje temperowane
  - Funkcja półpedału
  - Regulacja nacisku głębokości pedału Soft

  Funkcje podstawowe: Dual, Split, 4 ręce, transpozycja, strojenie, ulubione

  Wgrane utwory: Demo brzmień (39), do nauki (42), Concert Magic (179)

  Utwory do nauki (lekcje):
  - Burgmüller 25 (25 Etudes Faciles, Opus 100)
  - Czerny 30 (Etudes de Mécanisme, Opus 849)
  - Czerny 100 (Hundert Übungsstücke, Opus 139)
  - Beyer 106 (Vorschule im Klavierspiel, Opus 101)
  - J.S. Bach: Inventionen
  - Sonatinen Album 1
  - Chopin Walzer (Chopin waltzes series)
  - Chopin Etudes (Opus 10)
  - Alfred’s Premier Piano Course Lesson 1A
  - Alfred’s Premier Piano Course Lesson 1B
  - Alfred’s Basic Piano Library Lesson Book Level 1A
  - Alfred’s Basic Piano Library Lesson Book Level 1B
  - Alfred’s Basic Adult Piano Course Lesson Book Level 1

  Nagłośnienie stworzone ze współpracy z Onkyo
  - Głośniki: 4x 10 cm (na płycie wierzchniej), 2x 1,4cm (głośniki wysokotone), 1x 16cm (głośnik niskotonowy)
  - Moc wyjściowa 135W (3x45W)

  Nagrywanie:
  - Pianist mode: 3 piosenki do 10 minut
  - Sound mode: 10 piosenek do 90000 nut

  Nagrywanie/Odtwarzanie USB:
  - formaty: MP3, WAV, SMF
  - Overdubbing
  - Line In Recording- nagrywanie instrumentu razem z zewnętrznym sygnałem audio

  Metronom:
  - zakres metrum: 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8, 7/8, 9/8, 12/8
  - style perkusyjne: 100

  Wyświetlacz: 5" LCD dotykowy 480x800 px
  Bluetooth: ver. 4,1, Bluetooth Low Energy MIDI, Bluetooth Audio

  Wolnoopadająca klapa klawiatury
  Pulpit nutowy z 6 stopniową regulacją
  Wymiary: 148 x 64,5 x 92,5 cm
  Waga: 127 kg
  Pobór Mocy: 60W

  Gniazda/ złącza:
  - wyjścia słuchawkowe: 1 x 1/4", 1 x 1/8" jack stereo
  - MIDI: MIDI IN, MIDI OUT
  - Line Out: 1/4" L/MONO, R [unbalanced]
  - Line In: 1/8" Stereo jack z możliwością regulacji głośności
  - USB to Host- podłączenie do komputera
  - USB to Device- podłączenie pendrive'a