MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Monitory studyjne » Monitor studyjny BEHRINGER K8
Monitor studyjny BEHRINGER K8

Monitor studyjny BEHRINGER K8

Zapłać do 54 dni:  P24NOW

K8 to ultra-liniowy monitor studyjny firmy Behringer zaprojektowany we współpracy z Keithem R. Klawitterem. W środku znajdziemy 8" woofer oraz 1" tweeter. Sprzęt ten jest bardzo lekki i kompaktowo zaprojektowany. Idealnie nada się do wszelakich instalacji stacjonarnych.

Monitor studyjny BEHRINGER K8 - miniatura
Monitor studyjny BEHRINGER K8 - miniatura
Monitor studyjny BEHRINGER K8
Monitor studyjny BEHRINGER K8
939,00 zł
Dostępny w dużej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Monitor studyjny BEHRINGER K8

 • OPIS

  Niezrównana, światowej klasy wydajność 150-watowego monitora studyjnego NEKKST K8 jest wynikiem dużej współpracy między inżynierami dźwięku firmy Behringer i głównym projektantem/założycielem głośników KRK – Keithem R. Klawitterem. Ten niesamowity system referencyjny jest idealny do wszystkich krytycznych środowisk odsłuchowych dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi bi-amp, który obejmuje oddzielne wzmacniacze dla 8-calowego głośnika niskotonowego z włókna szklanego i 1-calowego głośnika wysokotonowego z jedwabną kopułką. Głośnik niskotonowy K8 o długim rzucie generuje głębokie, zwarte basy i praktycznie odporne na rozmazywanie średnie tony, podczas gdy głośnik wysokotonowy o ultrawysokiej rozdzielczości zapewnia lśniące wysokie tony – wszystko to wzmocnione przez zaawansowaną technologię Keitha Advanced Waveguide, zapewniającą niezwykle hojny punkt odsłuchu.

   


  Dlaczego monitory studyjne są tak ważne

  Celem doskonałego monitora studyjnego jest dokładne odwzorowanie Twojego miksu, abyś mógł stwierdzić, jak dobrze będzie się on przekładał na różnorodne środowiska odsłuchowe i współczesne systemy, takie jak samochodowe zestawy stereo, klubowe systemy dźwiękowe, radio, przenośna muzyka cyfrowa gracze i inni. Niezwykle płaska reakcja NEKKST K8 pozwala pracować z całkowitą pewnością, że Twoje miksy będą „odtwarzane” dokładnie na tych systemach i dla całej publiczności.

   


  Bi-amplifikacja – droga do absolutnej integralności sygnału

  Dzięki mocy wyjściowej 150 ultra czystych watów, dostarczanej przez oddzielnie zasilane przetworniki w prawdziwym trybie bi-ampingu z 2 wzmacniaczami na głośnik, K8 zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości, który naprawdę wydobywa z Twojej muzyki to, co najlepsze. Zauważysz, że większość konkurentów stosuje proste pasywne zwrotnice, które nie tylko niedokładnie rozdzielają pasmo częstotliwości, ale przede wszystkim wpływają na pracę przetworników. Behringer poszedł o krok dalej, napędzając każdy głośnik niskotonowy i wysokotonowy oddzielnym wzmacniaczem, aby zapewnić absolutną integralność sygnału.

   


  Przemyślany design

  Ultraliniowy, 150-watowy głośnik klasy referencyjnej NEKKST K8 został zaprojektowany przez uznaną ikonę akustyki i założyciela KRK, Keitha R. Klawittera – człowieka, który poświęcił większość swojego życia na poszukiwanie „idealnego” głośnika. K8 jest wyposażony w zaawansowaną technologię Keitha Waveguide, zapewniającą najwyższą dyspersję akustyczną, która generuje niezwykle dużą „słodką strefę” dla łatwego i optymalnego monitorowania. Prawdziwy system bi-amp, genialna konstrukcja zwrotnicy i osobne wzmacniacze są wykorzystywane do sygnałów o wysokiej i niskiej częstotliwości, zapewniając doskonałą reprodukcję dźwięku dzięki odpornemu na odkształcenia głośnikowi niskotonowemu z włókna szklanego o dużym rzucie i nieskazitelnie dokładnemu, jedwabiście- kopułkowy głośnik wysokotonowy. NEKKST K8 nie tylko zadowoli doświadczonych inżynierów i producentów, ale sprawia, że ​​dźwięk na poziomie audiofilskim jest dostępny zarówno w zastosowaniach domowych, jak i profesjonalnych studiach nagraniowych. Keith Klawitter napisał książkę, jeśli chodzi o nowoczesne monitory studyjne, i cytując mistrza monitorów: „To moja najlepsza dotychczas praca!”

   


  Przyjazny dla środowiska

  Zdolność monitora studyjnego do przystosowania się do szerokiego zakresu warunków akustycznych ma ogromne znaczenie, a NEKKST K8 zapewnia wyjątkową wszechstronność w tej dziedzinie. Na tylnym panelu K8 znajdują się przełączniki do regulacji pasma przenoszenia wysokich i niskich częstotliwości, kompensacji różnych atrybutów pomieszczenia lub parowania z dedykowanym subwooferem. Niezależnie sterowane ograniczniki chronią zarówno głośnik niskotonowy, jak i wysokotonowy przed przeciążeniem.

   


  Łączność i kompatybilność

  Ponieważ wyjście monitora jest tylko tak dobre, jak jego wejście, NEKKST K8 zawiera front-end z serwomechanizmem i akceptuje złącza XLR, TRS i niezbalansowane złącza RCA, co zapewnia niezwykle elastyczną łączność. Obudowa kompozytowa o dużej gęstości gwarantuje bardzo niską dyfrakcję i zmniejszone zniekształcenia niskich częstotliwości.

   

  Niezrównana dokładność

  Audiofilski NEKKST K8 to idealne narzędzie do tworzenia miksów, które doskonale przekładają się na najszersze możliwe spektrum urządzeń odtwarzających dźwięk. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi bi-amp Keitha Klawittera, który napędza 8-calowy głośnik niskotonowy z włókna szklanego zamontowany na Advanced Waveguide i 1-calowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką, uzyskujesz głęboki, zwarty bas z praktycznie odpornymi na rozmazywanie średnimi i błyszczącymi wysokimi tonami – wszystko w jednym niezwykle hojne słodkie miejsce! Dzięki wszechstronnemu zestawowi opcji i funkcji K8, ten audiofilski monitor zapewnia jakość niezależnie od środowiska odsłuchowego.

   

  CHARAKTERYSTYKA

  • Ultra-liniowy monitor studyjny
  • Moc 150W
  • Zaprojektowany przez Keitha Klawittera – założyciela firmy KRK
  • Tryb pracy bi-amp z 2 wzmacniaczami
  • Głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką 1"
  • Woofer 8" z odporną na odkształcenia, wykonaną z włókna szklanego membraną
  • Doskonała propagacja i bardzo szeroki ”sweet spot” uzyskany dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii falowodowej
  • Przystosowany do pracy w szerokim zakresie warunków akustycznych oraz współpracy z subwooferem Zabezpieczający przed przeciążeniem, oddzielnie kontrolowany limiter dla niskich i wysokich częstotliwości
  • Symetryczne wejścia XLR, TRS oraz niesymetryczne RCA
  • Kompozytowa obudowa z włókna szklanego o dużej gęstości i niskiej dyfrakcji, zmniejszająca zniekształcenia niskich częstotliwości
  • Zasilacz "Planet Earth" zapewnia maksymalną elastyczność (100 – 240 V ~), pozbawiony zakłóceń dźwięk, lepsze przenoszenie transjentów oraz niskie zużycie energii
  • Wysokiej jakości komponenty i wyjątkowo wytrzymała konstrukcja zapewnia długą żywotność
  • Opracowany i zaprojektowany przez BEHRINGER Germany
KONTAKT
pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00
  +48 83 342-57-47
  +48 601-222-210
  +48 695-677-810
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
SOCIAL MEDIA
Znajdziesz nas na:

Logo Facebook     Logo Instagram