MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Interfejsy audio » Interfejs audio Universal Audio Apollo Twin X Quad HE
Interfejs audio Universal Audio Apollo Twin X Quad HE

Interfejs audio Universal Audio Apollo Twin X Quad HE

Universal Audio Apollo Twin X Quad Heritage to profesjonalny interfejs audio z czterema procesorami SHARC umożliwiającymi równoczesną pracę wielu pluginów i efektów. Posiada dwa wejścia mikrofonowe z przedwzmacniaczami Unison, cztery wejścia liniowe, dwa wyjścia liniowe, wyjście słuchawkowe i wyjście optyczne. Obsługuje Thunderbolt 3 i USB 3.0, a w zestawie znajdują się pluginy emulujące kultowe urządzenia nagrywające i efekty studyjne.

Interfejs audio Universal Audio Apollo Twin X Quad HE Pokaż więcej zdjęć
Interfejs audio Universal Audio Apollo Twin X Quad HE - miniatura
Interfejs audio Universal Audio Apollo Twin X Quad HE - miniatura
Interfejs audio Universal Audio Apollo Twin X Quad HE - miniatura
Interfejs audio Universal Audio Apollo Twin X Quad HE Pokaż więcej zdjęć
7 199,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Interfejs audio Universal Audio Apollo Twin X Quad HE

 • OPIS:

  Specjalna edycja uznanego interfejsu audio 10 x 6 na Thunderbolt 3 firmy UA w formacie desktop z przetwarzaniem w czasie rzeczywistym UAD QUAD Core i dwoma preampami Unison™ dla komputerów Mac i z systemem Windows.

  Apollo Twin X Heritage Edition posiada wszystkie zalety uznanego interfejsu Apollo Twin X, w tym elitarną konwersję A/D i D/A nowej generacji, przetwarzanie w czasie rzeczywistym za pomocą wtyczek UAD – QUAD Core, przedwzmacniacze mikrofonowe z obsługą Unison oraz pełną integrację z LUNA Recording System. I idzie o krok dalej, dzięki pakietowi oprogramowania składającemu się z 5 nagradzanych wtyczek UAD, zawierającemu kolekcje Teletronix®, Pultec® i UA.

  Edycja specjalna zawierająca kolekcję kultowych analogów UAD

  Charakterystyczną funkcją Apollo jest przetwarzanie w czasie rzeczywistym UAD (Realtime UAD Processing), pozwalające na uruchamianie pełnej biblioteki wtyczek UAD z prawie zerową latencją. Idąc o krok dalej, Apollo Twin X Heritage Edition oferuje 5 tytułów wysokiej klasy wtyczek o wartości ponad 1300 dolarów – w tym pełny pakiet kompresorów UA Teletronix i 1176, wszystkie korektory Pultec, przedwzmacniacze UA 610 Unison i Pure Plate Reverb.

  Te tytuły z Heritage Edition stanowią dodatek do pakietu „Realtime Analog Classics” dołączanego do Apollo Twin X, co daje ci bibliotekę najwierniejszych emulacji klasycznych analogów, jaka kiedykolwiek została dołączona do profesjonalnego interfejsu audio.

  Uzyskaj natywnie legendarne brzmienie UA dzięki UAD Spark

  Edycje Apollo Heritage zawierają wtyczki oferowane w UAD Spark, czyli kolekcję wtyczek w subskrypcji UA, która działa natywnie na komputerach Mac, bez konieczności korzystania ze sprzętu UA. Dzięki UAD Spark możesz zwiększyć moc przetwarzania wtyczek, równoważąc obciążenie DSP między Apollo a przetwarzaniem przez procesor komputera.

  Dwa preampy Unison – brzmienie sprzętu takich firm jak Neve, Helios, API, Avalon i innych

  Apollo TwinX Heritage Edition jest wyposażony w dwa preampy mikrofonowe z obsługą Unison, pozwalające na nagrywanie z wiernymi symulacjami preampów mikrofonowych takich firm jak Neve, API, Manley, SSL Avalon, Helios i Universal Audio*. Technologia Unison to własna integracja sprzętowo-programowa dostępna wyłącznie w urządzeniach firmy Universal Audio, która dokładnie oddaje brzmienie tych pożądanych preampów lampowych i tranzystorowych – łącznie z impedancją wejściową, idealnymi ustawieniami stopni wzmocnienia i zachowaniami obwodów na poziomie podzespołów oryginalnych urządzeń.

  Technologia Unison została zastosowana także w wejściu Hi-Z, znajdującym się na przednim panelu Apollo Twin X, co zapewnia dokładne dopasowanie impedancji i wzmocnienia dla cyfrowych modeli wzmacniaczy gitarowych i basowych takich firm jak m.in. Fender®, Marshall® i Ampeg®.

  Elitarna konwersja A/D i D/A

  Interfejsy Apollo Twin, które mają na swoim koncie tysiące hitów i setki albumów nagrodzonych Grammy, każdego dnia używane są do tworzenia wyjątkowo brzmiących płyt. W celu poprawy w stosunku do poprzedniej generacji inżynierowie UA przeprojektowali konwersję dźwięku Apollo Twin X, aby zapewnić imponujący zakres dynamiki 127 dB i THD+N -117 dB, dający mu szerokie, organiczne brzmienie, które z łatwością może rywalizować z dedykowanymi przetwornikami high-end, kosztującymi znacznie więcej.

  LUNA Recording System – Głęboka integracja Apollo z szybkim, naturalnym przepływem pracy

  Wszystkie interfejsy z serii Apollo X współpracują ze wszystkimi głównymi programami DAW, w tym Logic Pro, Ableton Live, Pro Tools i innymi. Ale stają się one w pełni zintegrowanym systemem nagraniowym w połączeniu z programem LUNA, potężną darmową aplikacją firmy Universal Audio do nagrywania na komputery Mac. Program LUNA, wspierany przez funkcję przyspieszonego monitorowania w czasie rzeczywistym (Accelerated Realtime Monitoring™), pozwala na nagrywanie i miksowanie w ramach intuicyjnego toku pracy w jednym oknie, z nieograniczoną liczbą ścieżek, pełną obsługą AU oraz dostępem do pakietu ekskluzywnych instrumentów i rozszerzeń LUNA.

  Dodatkowe złącza i wbudowany mikrofon Talkback

  Dzięki dwóm preampom wyposażonym w układ Unison, dwóm wyjściom liniowym i optycznemu wejściu ADAT/SPDIF – oraz specjalnym przyciskom do zdalnej obsługi monitorów i wbudowanemu mikrofonowi Talkback – Apollo Twin X Heritage Edition 10 x 6 daje ci wejścia/wyjścia niezbędne do profesjonalnego nagrywania i realizacji miksu.

  Profesjonalna wydajność i skalowalność

  Użytkownicy Apollo Twin X Heritage Edition mogą łączyć ze sobą maksymalnie cztery interfejsy Apollo na Thunderbolt i w sumie sześć urządzeń UAD-2 – dodając wejścia/wyjścia i DSP wraz z rozwojem studia. Kiedy już rozbudujesz swoje studio i wyposażysz je w urządzenia rackowe Apollo X, możesz użyć Apollo Twin X jako biurkowego sterownika monitorów z dodatkowymi wejściami/wyjściami i mocą DSP.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Specjalna edycja popularnego interfejsu UA Apollo Twin X – z 5 nagradzanymi tytułami wysokiej klasy wtyczek Teletronix®, Pultec® i UA – o wartości 1 300 USD.
  • Elitarna konwersja A/D i D/A wywodząca się z interfejsów rackowych Apollo X
  • 2 preampy Unison zapewniające zachwycające symulacje klasycznych przedwzmacniaczy lampowych i transformatorowych oraz wzmacniaczy gitarowych
  • Przetwarzanie UAD-2 QUAD Core do nagrywania przez wtyczki z klasycznymi kompresorami, korektorami, magnetofonami, przedwzmacniaczami mikrofonowymi, wzmacniaczami gitarowymi z prawie zerową latencją
  • Produkcja z LUNA Recording System – bezpłatną, w pełni zintegrowaną aplikacją do nagrywania stworzoną dla Apollo (tylko Mac)
  • Uruchamianie wtyczek UAD Powered Plug-Ins przez formaty VST, AU i AAX 64 w każdym popularnym programie DAW
  • Zgodny z Logic Pro, Pro Tools, Cubase, Ableton Live i in.
  • Wejście instrumentalne Hi-Z z obsługą Unison i wyjście słuchawkowe na przednim panelu
  • Wbudowany mikrofon Talkback do komunikacji z artystą w studiu
  • Specjalna funkcja monitorowania, zawierająca funkcje obsługi zdalnej i przyciski Mono, DIM i ALT
  • Maksymalnie 8 dodatkowych wejściowych kanałów cyfrowych przez wejście optyczne ADAT/SPDIF
  • Zawiera również pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics Plus” z m.in. UA 610-B Tube Preamp; Legacy Pultec EQ, kompresorami LA-2A i 1176; Marshall Plexi Classic; Ampeg SVT-VR Classic.
  • Bezkompromisowa, analogowa konstrukcja. najlepsze podzespoły i wysoka jakość wykonania
  • Darmowe, wiodące w branży wsparcie techniczne – telefoniczne lub online – od doświadczonych realizatorów dźwięku.