NAGŁOŚNIENIE

Nagłośnienie w sklepie muzycznym musicaudio.pl


Niezależnie od tego czy szukasz małego zestawu nagłośnieniowego do sali konferencyjnej czy też nagłośnienia scenicznego o dużej mocy, z pewnością znajdziesz je w ofercie naszego sklepu muzycznego.

W tej kategorii znajdziesz zarówno miksery audio jak i powermiksery ( miksery z wbudowaną końcówką mocy ), kolumny estradowe w wersji pasywnej jak i aktywnej (z wbudowanych wzmacniaczem) oraz oczywiście nie zabraknie tu także kolumn basowych ( subwoofer, tzw. sub ) także w wersji bez wzmacniacza (pasywne) jak i z wbudowanym wzmacniaczem mocy ( suby aktywne ).

Znajdziesz tutaj także monitory sceniczne, potocznie nazywane odsłuchami, czyli kolumny które są ustawiane na scenie w kierunku muzyków, co umożliwia im słyszenie własnego wokalu bądź instrumentu.

W naszym sklepie muzycznym kupisz także końcówki mocy PA ( wzmacniacze mocy ), które będą Ci niezbędne jeśli wybierzesz do swojego nagłośnienia kolumny pasywne ( bez wzmacniacza ).

Znajdziesz tutaj także wzmacniacze i kolumny radiowęzłowe ( do instalacji 100V ) oraz wszelkie niezbędne akcesoria takie jak statywy kolumnowe, pokrowce oraz wiele innych.

Nie wiesz czy wybrać nagłośnienie pasywne czy aktywne? Kupić gotowy zestaw nagłośnieniowy, czy dobrać komponenty we własnym zakresie? Zadzwoń, napisz. Zawsze chętnie podpowiemy i doradzimy.
KONTAKT
pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00
Telefon stacjonarny  +48 83 342-57-47
Telefon komórkowy  +48 601-222-210
Telefon komórkowy  +48 695-677-810
Adres e-mail  NAPISZ WIADOMOŚĆ
SOCIAL MEDIA
Znajdziesz nas na:

Logo Facebook     Logo Instagram