MusicAudio.pl » Nagłośnienie » Kolumny aktywne » Kolumna aktywna MACKIE THUMP 215 XT
Kolumna aktywna MACKIE THUMP 215 XT

Kolumna aktywna MACKIE THUMP 215 XT

Thump XT to najnowsza seria kolumn, będąca kolejnym etapem rozwoju niezwykle popularnego modelu Thump Boosted 12 BST! Seria ta oferuje jeszcze większą moc, większe możliwości i bardziej korzystne rozwiązania niż kiedykolwiek wcześniej. MACKIE THUMP 215 XT to aktywna kolumna szerokopasmowa wyposażona w transmisję Bluetooth® dysponująca mocą szczytową 1400 W (ok. 350 W RMS). Kolumna oparta jest na efektywnych wzmacniaczach klasy D i wyposażona w wysokiej jakości głośniki: 15" woofer z magnesem ferrytowym oraz 1" driver ciśnieniowy z polimerową membraną. Kolumna THUMP 215 XT posiada wiele funkcji, takich jak Voicing Mode, która umożliwia wybór 1 z 4 trybów optymalizacji dźwięku (Music/Live/Club/Monitor), FB Eliminator, który eliminuje sprzężenie zwrotne, tryb Ducking, automatycznie wyciszający muzykę w tle podczas ważnych przemówień, Outdoor Mode, przycisk Front LED On/Off, a także technologię Bluetooth® umożliwiającą połączenie z drugą kolumną THUMP 215 XT poprzez funkcję Link oraz kontrolę ustawień poprzez dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne THUMP CONNECT 2.

Kolumna aktywna MACKIE THUMP 215 XT - miniatura
Kolumna aktywna MACKIE THUMP 215 XT - miniatura
Kolumna aktywna MACKIE THUMP 215 XT - miniatura
Kolumna aktywna MACKIE THUMP 215 XT - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Kolumna aktywna MACKIE THUMP 215 XT Pokaż więcej zdjęć
Kolumna aktywna MACKIE THUMP 215 XT Pokaż więcej zdjęć
2 065,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie już we wtorek!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Kolumna aktywna MACKIE THUMP 215 XT

 • OPIS:

  Kolumna aktywna o mocy szczytowej 1400 W (ok. 350 W RMS) z serii Thump XT to nowy etap ewolucji naszych pełnowymiarowych kolumn głośnikowych. Wyposażona w jeszcze więcej funkcji oszczędzających czas, ogromną moc oraz zupełnie nową obudowę, MACKI THUMP 215 XT to doskonała kolumna głośnikowa dla DJ-ów, zespołów muzycznych i klubów, które potrzebują profesjonalnego brzmienia bez szalonej ceny.

  WSTRZĄŚNIJ ŚCIANAMI, NIE GŁOWĄ
  Masz dość swojego systemu nagłaśniającego, który nie daje rady? rozumiemy to, dlatego THUMP 215 XT ma ułatwić Ci życie. Dzięki bezprzewodowej kontroli za pomocą smartfonu/tabletu jest niezwykle łatwo dopasować dźwięk do odpowiedniego poziomu. Dostępne są 4 tryby optymalizacji dźwięku do różnych zastosowań, tryby wewnętrzne/zewnętrzne i wiele więcej, dzięki czemu łatwo zoptymalizujesz kolumny głośnikowe w zależności od miejsca użycia. A co z mocą? THUMP 215 XT dysponuje 1400 W mocy szczytowej (ok. 350 W RMS), dzięki czemu muzyka będzie płynęła przez całą noc bez problemu. Od DJ-ów, przez zespoły muzyczne, kluby, aż po sale prób, lekka kolumna THUMP 215 XT jest gotowa nagłośnić Twoje występy.

  NATYCHMIASTOWA OPTYMALIZACJA

  TRYBY OPTYMALIZACJI DLA KONKRETNYCH ZASTOSOWAŃ
  Pod maską Thump XT kryje się potężna technologia przetwarzania, która pozwoli Ci podnieść jakość dźwięku na wyższy poziom. Dzięki 4 różnym trybom optymalizacji dla konkretnych zastosowań możesz natychmiastowo dostosować swoje kolumny głośnikowe do swoich potrzeb za pomocą jednego przycisku. Tryb "Music" został stworzony do ulepszenia odtwarzanej muzyki, tryb "Live" doskonale nadaje się do ogólnego wzmocnienia dźwięku, tryb "Club" zapewnia solidne uderzenie w niskich częstotliwościach, a tryb "Monitor" optymalizuje kolumny głośnikowe jako podłogowe monitory, zapewniając kontrolę sprzężeń.

  Czy kiedykolwiek przenosiłeś kolumny z pomieszczenia na zewnątrz i zastanawiałeś się, dlaczego brzmią tak inaczej? Nie jesteś sam, i na szczęście pomyśleliśmy o wszystkim. Gdy ustawiasz swój system na dzikiej przestrzeni, wystarczy nacisnąć przycisk Outdoor Mode, a Twój piękny, pełny dźwięk zostanie przywrócony.

  POZYTYWNE SPRZĘŻENIE ZWROTNE

  MUSIC DUCKING
  Masz włączoną muzykę w kolumnach, ale nadszedł czas na kolejne przemówienie. Oczywiście, możesz zmieniać poziomy dźwięku za każdym razem, ale kto ma na to czas? Wystarczy nacisnąć przycisk Music Ducking, a kanał 2 automatycznie przyciszy się, gdy mówisz do mikrofonu na kanale 1.

  ELIMINATOR SPRZĘŻEŃ ZWROTNYCH
  Czy zdarzyło Ci się zbliżyć zbyt mocno do mikrofonu i usłyszeć głośne, rażące w uszy piszczenie? To powszechnie znane zjawisko jako sprzężenie zwrotne. Niestety, jest to problem, którego fizyka nie zmieni. Ale zaczekaj! Naciśnij przycisk Feedback Eliminator i śmiej się w twarz tym absurdalnym prawom akustyki.

  MOC JEST W TWOICH RĘKACH

  STEROWANIE BEZPRZEWODOWE
  Czy jest coś lepszego do kontrolowania Thump XT niż urządzenie, które wszędzie nosisz ze sobą? z łatwością przesyłaj strumieniowo muzykę bezpośrednio do kolumny i ciesz się bezprzewodową swobodą tańca podczas grania jako DJ. A przy tym możesz zanurzyć się w aplikacji Thump Connect 2 i dostosować wszystko, od korektora systemowego i trybów głosowych po poziomy kanałów i ustawienia wstępne specyficzne dla aplikacji.

  POŁĄCZENIE KOLUMN
  Chcesz niesamowicie potężny, łatwy w użyciu, bezprzewodowy system muzyczny? Połącz parę kolumn Thump XT za pomocą transmisji Bluetooth® i przesyłaj muzykę do obu w trybie stereo lub dual zone, kontrolując je za pomocą aplikacji Thump Connect 2.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Wydajny wzmacniacz klasy D,
  • Mocna konstrukcja Built-Like-A-Tank™, odporna na trudne warunki sceniczne a przy tym bardzo lekka,
  • 4 tryby optymalizacji dźwięku: Music/Live/Club/Monitor,
  • Tryb Outdoor optymalizuje nagłośnienie w miejscach na wolnym powietrzu,
  • Łączność Bluetooth® do przesyłania strumieniowego muzyki, bezprzewodowego połączenia dwóch kolumn razem i zdalnej kontroli ustawień z poziomu smartfonu/tabletu za pomocą aplikacji THUMP CONNECT 2,
  • Tryb Music Ducking automatycznie wycisza muzykę w tle na kanale 2, gdy kanał 1 odbiera sygnał z mikrofonu,
  • Możliwość różnych konfiguracji pracy: jako wolnostojąca na podłożu, na statywie kolumnowym, poziomo jako monitor sceniczny (kąt nachylenia 40°), podwieszona na linkach,
  • Uniwersalne zasilanie 100 - 240 V AC.


  SPECYFIKACJA:

  • Głośniki: 1 x 15" +1" driver,
  • Moc szczytowa: 1400 W (LF: 1200 W + HF: 200 W),
  • Moc RMS: ok. 350 W (LF: 300 W + HF: 50 W),
  • Wzmacniacz: klasa D,
  • Pasmo przenoszenia (-10 dB): 40 Hz - 23 kHz,
  • Pasmo przenoszenia (-3 dB): 47 Hz - 20 kHz,
  • Max. SPL (Peak): 129 dB,
  • Kąt propagacji: 90° horyzontalnie x 60° pionowo,
  • Kąt pracy jako monitor sceniczny: 40°,
  • Tryby optymalizacji dźwięku: Music, Live, Club, Monitor,
  • Częstotliwość zwrotnicy: 2.1 kHz,
  • Konfiguracja pracy: pionowo na podłożu, poziomo jako monitor sceniczny, na statywie kolumnowym, podwieszona (M10 x 1.5 x 20 mm),
  • Zabezpieczenia: limiter Peak i RMS, zabezpieczenie zasilania, zabezpieczenie termiczne,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 696 x 439 x 356 mm,
  • Waga netto: 14.8 kg,
  • Waga brutto: 17.8 kg.


  DEMO: