MusicAudio.pl » Nagłośnienie » Miksery » Mikser USB YAMAHA AG03MK2 White
Mikser USB YAMAHA AG03MK2 White

Mikser USB YAMAHA AG03MK2 White

Mikser z interfejsem Audio USB YAMAHA AG03MK2 to nowa odsłona modelu YAMAHA AG03 w wersji MK2, która dzięki różnorodności wejść i wyjść, efektom DSP i funkcji LOOPBACK, szybko stała się podstawą wśród streamerów na żywo, którzy potrzebują prostej, ale kompleksowej konfiguracji bez uszczerbku dla jakości dźwięku. Nowa generacja MK2 zapewnia bardziej elastyczną łączność, w tym port USB typu C (typ B w poprzedniej wersji) do podłączenia PC lub urządzenia mobilnego (smartfon/tablet). Nowa wersja wyposażona została także w nowy przycisk wyciszania, który ma kluczowe znaczenie dla różnych zastosowań strumieniowania na żywo. Wraz z ulepszeniami w zakresie budowy, projektu, obwodów wewnętrznych i ogólnego dźwięku, MK2 jeszcze bardziej ugruntuje serię AG jako standard branżowy.

Mikser USB YAMAHA AG03MK2 White - miniatura
Mikser USB YAMAHA AG03MK2 White - miniatura
Mikser USB YAMAHA AG03MK2 White - miniatura
Mikser USB YAMAHA AG03MK2 White
Mikser USB YAMAHA AG03MK2 White
796,00 zł
Ilość Dostępny w małej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Mikser USB YAMAHA AG03MK2 White

 • OPIS:

  NOWA, ULEPSZONA WERSJA MKII.

  Wysokiej jakości mikser z interfejsem Audio USB YAMAHA AG03 dzięki różnorodności wejść i wyjść, efektom DSP i funkcji LOOPBACK, szybko stał się podstawą wśród streamerów na żywo, którzy chcą skonfigurować prostą, ale kompleksową konfigurację bez uszczerbku dla jakości dźwięku. Nowa generacja w nowej odsłonie YAMAHA AG03MK2 zapewnia bardziej elastyczną łączność, w tym port USB typu C (typ B w poprzedniej wersji) do podłączenia PC lub urządzenia mobilnego (smartfon/tablet). Wersja MK2 wyposażona została także w nowy przycisk wyciszania, który ma kluczowe znaczenie dla różnych zastosowań strumieniowania na żywo. Wraz z ulepszeniami w zakresie budowy, projektu, obwodów wewnętrznych i ogólnego dźwięku, MK2 jeszcze bardziej ugruntuje serię AG jako standard branżowy, z którym będą porównywane wszystkie inne.

  SZYBKA, INTUICYJNA KONTROLA DŹWIĘKU.

  AG03MK2 jest wyposażony w różne fizyczne elementy sterujące, w tym duży 60-milimetrowy suwak, który pomaga intuicyjnie i szybko kształtować dźwięk i nim zarządzać. Nowo dodany przycisk wyciszania pozwala w mgnieniu oka odciąć wejście mikrofonowe, jeśli wymaga tego sytuacja. Efekt pogłosowy Reverb i funkcję wyciszenia Mute można nawet kontrolować za pomocą footswitcha FC5 (sprzedawany oddzielnie), uwalniając ręce do innych zadań. Elastyczna łączność i funkcja LOOPBACK rozszerzają Twoje możliwości przesyłania strumieniowego. Oprócz wejścia mikrofonowego dla wybranego mikrofonu pojemnościowego, YAMAHA AG03MK2 posiada również wejście Jack 1/4" do podłączenia gitary lub po przełączeniu na sygnał liniowy, dowolnego instrumentu liniowego oraz ulepszone 4-biegunowe złącze mini Jack (TRRS) do podłączenia smartfona/tabletu jako wej./wyj. sygnału. Możesz również użyć funkcji LOOPBACK do odtwarzania sygnału audio z podłączonego urządzenia USB do wyjścia strumieniowego USB, tak jak w przypadku poprzednich mikserów z serii AG. W AG03MK2 można dostrzec wyraźną poprawę dźwięku w wyniku zastosowania połączenia USB-C i ulepszonych obwodów wewnętrznych, które przeniosą przesyłanie strumieniowe audio na bardziej profesjonalny poziom. Wysoka szybkość transferu i zasilanie USB-C zapewniają bardziej stabilną pracę.

  EFEKTY DSP O ZEROWEJ LATENCJI.

  Efekty DSP o zerowej latencji kształtują Twój dźwięk jak profesjonalista. Niezależnie od konkretnej aplikacji do przesyłania strumieniowego, prawdopodobnie zechcesz dodać głębi i wymiaru do nadawanego dźwięku, aby nadać profesjonalizmu treści przesyłanej strumieniowo. Mikser AG03MK2 jest wyposażony w zoptymalizowane regulatory 1-TOUCH COMP/EQ i REVERB do wybierania brzmienia, które najlepiej pasuje do Twojego stylu, oraz symulator wzmacniacza, który dodaje autentyczności i uderzenia do wejścia gitarowego. Wszystkie te narzędzia są przetwarzane przez wewnętrzny układ DSP, dzięki czemu nie ma opóźnień, co czyni je szczególnie przydatnymi w przypadku strumieniowania na żywo, gdy dokładność w czasie rzeczywistym ma kluczowe znaczenie. Możesz też całkowicie wyłączyć efekty aby przechwycić czyste, surowe nagrania za pomocą ulubionego mikrofonu, które będą później edytowane.

  APLIKACJA AG CONTROLLER.

  Aplikacji AG Controller zapewnia precyzyjną kontrolę pozwalając użytkownikom łatwo i precyzyjnie sprawdzić i skonfigurować przetwarzanie dźwięku DSP w AG. Oferując dwa tryby pracy, "prosty" (Simple Mode) i "szczegółowy" (Detail Mode), AG Controller zapewnia użytkownikom o różnym stopniu doświadczenia w produkcji muzycznej, szczegółowe zarządzanie dźwiękiem z dowolnego urządzenia Windows/Mac lub iOS podłączonego do AG03MK2 przez USB.

  PRZYDATNE OPROGRAMOWANIE DO PRODUKCJI MUZYCZNEJ.

  W komplecie z mikserem YAMAHA AG03MK2 bezpłatne oprogramowanie do produkcji muzyki (DAW) Cubase AI, WaveLab Cast do produkcji i edycji dźwięku. AG03MK2 jest również kompatybilny z aplikacjami Rec'n'Share i Cubasis LE dla urządzeń z systemem iOS, które są dostępne bezpłatnie w firmach YAMAHA i Steinberg.

  DOSTOSUJ SIĘ DO OTOCZENIA.

  Elegancka, smukła i kompaktowa konstrukcja obudowy pozwala na umieszczenie miksera na praktycznie każdej płaskiej powierzchni. Można też umieścić AG03MK2 na statywie mikrofonowym za pomocą specjalnego adaptera BMS-10A (sprzedawany oddzielnie). Ponadto do miksera można podłączyć zewnętrzną baterię (do stabilnej pracy wymagane jest zasilanie DC 5V, 900mA lub większe), aby skonfigurować minimalistyczną, mobilną stację strumieniową w dowolnym miejscu.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • 60 mm suwak dla kanału mikrofonowego CH1,
  • Zasilanie Phantom +48 V dla mikrofonów pojemnościowych lub DI Boxów,
  • Wejście wysokiej impedancji Hi-Z na kanale 2 do bezpośredniego podłączenia gitary,
  • Wysokiej jakości (24-bit, 192 kHz) 2-ścieżkowe nagrywanie i odtwarzanie audio,
  • 4-biegunowe wejście/wyjście mini Jack (TRRS) o obsługi szerszego zakresu aplikacji strumieniowych,
  • Elastyczne wejścia i funkcja LOOPBACK idealne do streamingu na żywo lub nagrywania,
  • Przycisk wyciszania (Mute), który ma kluczowe znaczenie dla różnych zastosowań streamingu na żywo,
  • Łatwa kontrola i profesjonalny dźwięk dzięki symulatorowi wzmacniacza i 1-TOUCH COMP/EQ, REVERB,
  • Aplikacja AG Controller (Windows/Mac/iOS) do precyzyjnej kontroli parametrów przez port USB-C,
  • Łączność z systemem iOS za pośrednictwem adaptera Apple Camera Adapter (wymaga zewnętrznego zasilacza USB - nie znajduje się w komplecie),
  • Android obsługiwany przez 4-biegunowe wejście/wyjście mini Jack (TRRS),
  • Wejście zasilania USB-C (5 V DC, 900 mA),
  • Dostępne aplikacje typu DAW: Cubase Al, WaveLab Cast, Cubasis LE i Rec'n'Share.


  SPECYFIKACJA:

  • Kanały: 3,
  • Zasilanie Phantom: +48 V,
  • DSP: COMP/EQ, REVERB (SPX Reverb), AMP SIM (szczegółowe ustawienia dostępne z poziomu aplikacji AG Controller),
  • Zasilanie: z portu USB typu C (DC 5 V, 900 mA),
  • Pobór mocy: max. 4.5 W,
  • Temperatura pracy: 0 do +40 stopni C,
  • Akcesoria w komplecie:
   • Kabel USB 2.0: 1.5 m,
   • Wavelab - ulotka informacyjna (skąd pobrać, jak aktywować) ,
   • Cubase AI - ulotka informacyjna (skąd pobrać, jak aktywować) ,
  • Akcesoria opcjonalne (sprzedawane oddzielnie):
   • Footswitch: FC-5,
   • Adapter umożliwiający zamocowanie na statywie mikrofonowym: BMS-10A,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 63 x 126 x 201 mm,
  • Waga: 0.8 kg.


  DEMO:  Inne przykładowe miksery marki YAMAHA: [mikser YAMAHA MG06], [mikser YAMAHA MG06X], [mikser YAMAHA MG10XU]

  Miksery innych firm: [mikser MACKIE ProFX 10 v3], [mikser BEHRINGER XENYX QX1204USB], [mikser Numark M6 USB]