MusicAudio.pl » Perkusje » Akcesoria do perkusji » Statyw Hi-Hat DIXON PSH-P2
Statyw Hi-Hat DIXON PSH-P2

Statyw Hi-Hat DIXON PSH-P2

DIXON PSH-P2 to stabilny i solidny statyw do Hi-Hat z systemem łańcuchowym, który zapewnia precyzyjną kontrolę nad ruchem Hi-Hatu, a obrotowa rama pedału pozwala na ustawienie preferowanej pozycji. Naciąg wygodnie regulowany jest za pomocą klucza perkusyjnego.

Statyw posiada podwójne nóżki zakończone gumowymi, antypoślizgowymi końcówkami, co zapewnia stabilność podczas grania.

Statyw Hi-Hat DIXON PSH-P2 - miniatura
Statyw Hi-Hat DIXON PSH-P2
Statyw Hi-Hat DIXON PSH-P2
375,00 zł
Ilość Dostępny w małej ilości
U Ciebie za 2 dni ( 28 maja )
  • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
  • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Statyw Hi-Hat DIXON PSH-P2

  • OPIS:

    DIXON PSH-P2 to wzmocniony statyw do Hi-Hat z systemem łańcuchowym, który gwarantuje precyzyjną kontrolę nad ruchem Hi-Hatu, a obrotowa rama pedału pozwala na ustawienie preferowanej pozycji i kąta natarcia. Naciąg reguluje się w wygodny sposób za pomocą klucza perkusyjnego, dzięki temu perkusista może szybko dostosować napięcie Hi-Hatu do swoich potrzeb i preferencji.

    Gładki podnóżek zapewnia szybką reakcję na naciśnięcie, co jest niezwykle ważne dla perkusisty, który potrzebuje błyskawicznej i precyzyjnej reakcji na jego ruchy. Statyw jest wyposażony w standardowy uchwyt PSHK-7A.

    DIXON PSH-P2 posiada podwójne nóżki zakończone gumowymi, antypoślizgowymi końcówkami, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas grania. Dodatkowo, waga statywu wynosząca 3.1 kg sprawia, że jest on łatwy do przenoszenia i transportowania.