MusicAudio.pl » Perkusje » Akcesoria do perkusji » Trigger Hi-Hatu Roland FD-9
Trigger Hi-Hatu Roland FD-9

Trigger Hi-Hatu Roland FD-9

Trigger Hi-Hatu.


Roland FD-9
to tigger Hi-Hatu do użytku ze wszystkimi modułami brzmieniowymi V-Drums. Niezwykle cichy i profesjonalnie wyważony kontroler hi-hatu. Doskonale sprawdzi się do domowych ćwiczeń o każdej porze z zachowaniem odpowiedniej głośności. Jednocześnie pozwoli zachować realne odczucie gry na perkusji. Roland FD-9 posiada nowy sterownik talerza Hi-Hat, który jest wygodnym sposobem na obniżenie ilości decybeli. Doskonały wybór dla ekspresyjnych graczy. Zapewnia całkowitą stabilność pedału umożliwiającę grę w każdym stylu muzycznym.

Trigger Hi-Hatu Roland FD-9 Pokaż więcej zdjęć
Trigger Hi-Hatu Roland FD-9 - miniatura
Trigger Hi-Hatu Roland FD-9 - miniatura
Trigger Hi-Hatu Roland FD-9 - miniatura
Trigger Hi-Hatu Roland FD-9 - miniatura
Trigger Hi-Hatu Roland FD-9 - miniatura
Trigger Hi-Hatu Roland FD-9 Pokaż więcej zdjęć
890,00 zł
Ilość Dostępny w małej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Trigger Hi-Hatu Roland FD-9

 • OPIS:

  WYGODNA GRA DZIĘKI ZINTEGROWANEJ I CICHO PRACUJĄCEJ KONSTRUKCJI

  Nowa innowacyjna technologia. Cichy trigger Hi-Hatu FD-09 zapewnia idealne odwzorowanie dynamiki i subtelnego wyrażenia przenoszonego przez stopę perkusisty. Stoper na palce to znajomy element przeniesiony z pedałów akustycznych, a płynne przechodzenie przez położenie otwarte, półotwarte i zamknięte zapewnia odczucia gry jak na prawdziwym talerzu HI-HAT. Zaawansowana technologia zapewnia reakcję na najdelikatniejsze naciski, co umożliwia graczowi pełną kontrolę nad grą. Komfort jaki oferuje FD-09, bezgłośna praca oraz małe gabaryty sprawiają, że z powodzeniem może być stosowany z dowolnym zestawem V-Drums. Podstawa pedału zapewnia całkowitą stabilność, umożliwiając grę w ulubionym stylu: zarówno dynamicznym, jak i delikatnym (z modułem brzmieniowym, reagującym na każdy szczegół). Wewnętrzny system tłumienia dźwięku w pedale FD-09 eliminuje niepożądane hałasy, pozwalając na płynne i ciche granie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

  SPECYFIKACJA:

  • Bardzo cicha praca, aby ćwiczyć późno w nocy (hałas w miejscu ćwiczeń mniejszy o 50% i o 15% w pomieszczeniach poniżej, w porównaniu ze standardowym pedałem talerza HI-HAT).
  • Kompaktowa konstrukcja
  • Możliwość stosowania zaawansowanych technik i wsparcie dla stosowanego stylu gry na perkusji
  • Mechanizm wiążący umożliwia bardzo cichą pracę i realistyczne odczucia gry
  • Kompaktowa konstrukcja, prosta konfiguracja i mała ilość zajmowanego miejsca podczas domowych ćwiczeń
  • Używaj innych produktów firmy Roland, redukujących hałas, w tym płyty izolujące NE-10 Noise Eater oraz stopy izolujące NE-1, aby grać jeszcze ciszej.
  • Wymiary: 139 x 365 x 158 mm
  • Waga: 2 kg

   

  Zobacz też:  Trigger stopy Roland KT-10