MusicAudio.pl » Perkusje » Akcesoria do perkusji » Trigger stopy Roland KT-10
Trigger stopy Roland KT-10

Trigger stopy Roland KT-10

Roland KT-10 to cichy trigger stopy przeznaczony do użytku z modułami brzmieniowymi perkusji Roland V-Drums oraz innym elektronicznym sprzętem perkusyjnym. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą ćwiczyć cicho w pomieszczeniu, a jednocześnie zachować autentyczne odczucie gry na perkusji. Roland KT-10 wyposażony jest w innowacyjną technologię, która zapewnia cichą pracę. Dzięki zintegrowanej i bezgłośnej konstrukcji, pedał ten oferuje szybką i płynną reakcję na każde uderzenie. Wbudowany czujnik rejestruje każde uderzenie i przekazuje sygnał do modułu dźwiękowego, co pozwala na uzyskanie autentycznego brzmienia perkusji. Roland KT-10 może być również używany jako stopa podwójna, po podłączeniu dwóch pedałów do modułu brzmieniowego. Dzięki temu, można uzyskać większą swobodę w grze i zwiększyć możliwości wykonywanych utworów. Triger ten jest także idealnym narzędziem do rozszerzenia możliwości padów perkusyjnych z serii SPD lub lub HandSonic HPD-20. Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, trigger z powodzeniem może być również zastosowany z dowolnym zestawem V-Drums.

Trigger stopy Roland KT-10 Pokaż więcej zdjęć
Trigger stopy Roland KT-10 - miniatura
Trigger stopy Roland KT-10 - miniatura
Trigger stopy Roland KT-10 - miniatura
Trigger stopy Roland KT-10 - miniatura
Trigger stopy Roland KT-10 Pokaż więcej zdjęć
954,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Trigger stopy Roland KT-10

 • OPIS:

  WYGODNA GRA DZIĘKI ZINTEGROWANEJ I CICHO PRACUJĄCEJ KONSTRUKCJI

  Z innowacyjną nową technologią Rolanda, bezgłośny trigger stopy KT-10 zapewnia komfort i tradycyjne czucie gry na modułach V-Drums i innych perkusjach elektronicznych. Konstrukcja typu wszystko-w-jednym oferuje szybką i płynną odpowiedź oraz unikalną akcję powrotną mechanizmu triggera, która sprawia, że pedał nie tylko posiada kompaktowe rozmiary, ale także oferuje znacznie cichszą pracę niż typowy pedał z bijakiem. Dzięki małej powierzchni roboczej, Roland KT-10 jest idealny do używania wraz z akustycznym pedałem stopy w hybrydowych zestawach perkusyjnych, a także świetnie współpracuje jako rozszerzenie możliwości serii SPD lub HandSonic HPD-20. Oczywiście komfort jaki oferuje KT-10, bezgłośna praca oraz małe gabaryty sprawiają, że z powodzeniem może być również zastosowany z dowolnym zestawem V-Drums.

  Cicho Pracujący Pedał Stopy do Gry na V-Drums w Domu

  Jeden z powodów, dla których bębniarze kochają V-Drums jest możliwość podłączenia słuchawek i grania bez przeszkadzania innym, co jest nie możliwe przy perkusji akustycznej. Aczkolwiek pady siateczkowe V-Drums są prawie bezszelestne to już używanie padu stopy, który zawiera typowy pedał z bijakiem, produkuje słyszalny hałas podczas grania. Jeśli jawi się to jako problem podczas grania, KT-10 oferuje świetną alternatywę. Dzięki jego innowacyjnemu mechanizmowi odwróconej akcji triggera, pedał produkuje około 75% mniej hałasu w pomieszczeniu (bazując na pomiarach Rolanda) dając taki sam komfort gry i solidność wykonania. KT-10 jest kompatybilny z każdym modułem V-Drums, który jest wyposażony w złącze triggera 1/4 cala.

  Idealny do zastosowania z perkusjami hybrydowymi i elektronicznymi instrumentami perkusyjnymi Roland

  Dzięki małej powierzchni roboczej i zintegrowanej konstrukcji, nisko profilowany KT-10 wymaga znacznie mniej miejsca niż standardowy trigger stopy lub pedał, co sprawia, że jest idealny do zastosowania wraz z innymi pedałami w zestawie perkusyjnym, który łączy akustyczne i elektroniczne elementy. Roland TM-2 Trigger Module jest świetnym towarzyszem w zastosowaniach hybrydowych zapewniając wbudowane brzmienia i wejścia dla różnych padów, pedałów i triggerów Rolanda, w tym KT-10. Pedał stopy oferuje też łatwy sposób na rozszerzenie możliwości instrumentów typu SPD-SX, OCTAPAD SPD-30 i HandSonic HPD-20. Podłączenie KT-10 do wejścia trigger w urządzeniu Rolanda jest proste, szybkie i wymaga tylko jednego kabla.

  Regulowany i rozszerzalny

  KT-10 posiada regulację, która pozwala dostosować pracę pedału do własnego stylu grania. Odpowiedź pedału można zmienić poprzez usunięcie ciężarków w mechanizmie bijaka lub przesunięcie ich w inne położenie, a możliwość zaczepienia sprężyny na haczyk w innej pozycji pozwala na łatwe modyfikowanie napięcia pedału. Dodatkowo wygodne złącze Mix In umożliwia stworzenie zestawu podwójnej stopy z drugim KT-10.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Pedał stypy typu wszystko-w-jednym pracujący bardzo cicho,
  • Innowacyjny mechanizm powrotu triggera zapewniający autentyczne czucie gry i kompaktowe wymiary,
  • Ekstremalnie cicha praca, świetna do tego, by nie przeszkadzać innym podczas grania w domu na V-Drums,
  • Redukcja hałasu w pomieszczeniu do grania o około 75% porównując do Roland KD-9 Kick Pad ze standardowym bijakiem (bazując na pomiarach Rolanda),
  • Mała powierzchnia robocza i nisko profilowana obudowa, idealna do zastosowania w hybrydowych perkusjach akustyczno/elektronicznych,
  • Działa z każdym produktem perkusyjnym Rolanda wyposażonym w złącze trigger 1/4-cala, w tym TM-2 Trigger Module, moduły V-Drums, seria padów perkusyjnych SPD i HandSonic HPD-20,
  • Solidna konstrukcja, świetne wykonanie i atrakcyjny wygląd,
  • Regulacja sprężyny i umiejscowienia ciężarków dla umożliwienia dostosowania pracy pedału,
  • Wejście Mix In dla łatwego rozszerzenia o drugi KT-10.


  SPECYFIKACJA:

  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 150 x 166 x 440 mm,
  • Waga: 3 kg.


  RAZEM Z TRIGGEREM OTRZYMASZ W KOMPLECIE:

  • Klucz imbusowy,
  • Kabel połączeniowy,
  • Instrukcję w j. polskim.


  DEMO: