MusicAudio.pl » Procesory/Efekty » Efekty gitarowe » Efekty do gitar elektrycznych » Multiefekt gitarowy IK Multimedia ToneX Pedal
Multiefekt gitarowy IK Multimedia ToneX Pedal

Multiefekt gitarowy IK Multimedia ToneX Pedal

Kompletny zestaw sceniczny w jednym urządzeniu.

Przełomowa technologia TONEX pozwala na modelowanie wszystkiego, od pojedynczej kostki gitarowej do pełnego multiefektu podłogowego, wzmacniacza i kolumny gitarowej. IK Multimedia ToneX Pedal idzie jeszcze dalej, zapewniając narzędzia potrzebne do kształtowania brzmienia na żywo na scenie.

AMP / RIG: załaduj do 150 presetów modelu tonów do użycia w dowolnym momencie. Możesz załadować dowolną kombinację modeli kostek gitarowych, wzmacniaczy i całych zestawów.
VIR CABINET: użyj wielokrotnie nagradzanej technologii symulacji kolumny gitarowej i mikrofonu IK VIR™ z odpowiedzią na wiele impulsów, aby wybrać idealne brzmienie kolumny w każdej sytuacji.
IR LOADER: załaduj dowolny niestandardowy IR, którego kombinacje Tone Models i własnych odpowiedzi impulsowe chcesz zbadać.
EFEKTY: multiefekt TONEX zawiera bramkę szumów, korektor parametryczny, kompresor i 5 stereofonicznych pogłosów pochodzących z procesora AmpliTube X-SPACE.
To wszystkie opcje kształtowania brzmienia, których potrzebujesz w jednym pedale. Możesz zapisać do 150 presetów, zorganizowanych w 50 bankach po 3 presety w każdym, co daje nieskończoną ilość brzmień z jednego przenośnego zestawu.

Multiefekt gitarowy IK Multimedia ToneX Pedal Pokaż więcej zdjęć
Multiefekt gitarowy IK Multimedia ToneX Pedal - miniatura
Multiefekt gitarowy IK Multimedia ToneX Pedal - miniatura
Multiefekt gitarowy IK Multimedia ToneX Pedal - miniatura
Multiefekt gitarowy IK Multimedia ToneX Pedal - miniatura
Multiefekt gitarowy IK Multimedia ToneX Pedal Pokaż więcej zdjęć
1 585,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie już we wtorek!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Multiefekt gitarowy IK Multimedia ToneX Pedal

 • OPIS:

  CO NOWEGO W WERSJI 1.2.0

  TONEX zawiera teraz kolekcje premium Tone Partner z unikalnymi, wysokiej jakości modelami brzmień uchwyconymi z precyzyjnymi ustawieniami i sprzętem od najlepszych twórców. Bezproblemowo przeglądaj, demonstruj i kupuj kolekcje w oprogramowaniu TONEX. Kolekcje TONEX są po to, aby zaoferować niedrogi sposób na rozszerzenie kolekcji sprzętu o najlepiej brzmiące wzmacniacze i stompboxy na świecie.

  PRZENIEŚ NA ŻYWO SWOJE MODELE BRZMIEŃ NA SCENĘ

  IK Multimedia ToneX Pedal pozwala Ci przechowywać i używać swoich modeli brzmień AI Machine Modeling na żywo na scenie. Wybierz spośród tysięcy najbardziej pożądanych na świecie wzmacniaczy, kolumn gitarowych i efektów, albo użyj swojego własnego sprzętu, którego modelowanie zajmuje tylko kilka minut, a następnie graj na nich na żywo. Nigdy wcześniej nie doświadczyłeś takiej autentyczności i realizmu w jednym pedale. Od rzadkich, unikatowych wzmacniaczy vintage po nowoczesne konfiguracje, TONEX Pedal pozwala w przystępny sposób posiadać najbardziej pożądany sprzęt na świecie. Wysokiej jakości design dla nieskazitelnych brzmień Dzięki przetwarzaniu 24-bitowemu i częstotliwości próbkowania 192 kHz, z ogromnym szerokim zakresem częstotliwości 5 Hz - 24 kHz i zakresem dynamiki 123 dB, TONEX Pedal zapewnia, że brzmienie Twojego instrumentu będzie doskonałe jeszcze przed zastosowaniem modelowania w TONEX.

  GOTOWY W TRASĘ

  Zaprojektowany i wykonany we Włoszech, TONEX Pedal posiada kompaktową obudowę wykonaną z anodowanego aluminium, która wytrzyma lata użytkowania na trasie koncertowej. Dzięki pełnemu wsparciu MIDI in/out, możesz podłączyć wysokiej jakości efekty z naszej linii X-GEAR i stworzyć kompletną pedalboard z programowalnymi efektami lub łatwo dodać TONEX Pedal do swojego racku na koncertach. Możesz również użyć wejścia na pedał ekspresji do dodania kontroli w czasie rzeczywistym nad dowolnym parametrem.

  NIEOGRANICZONA KOLEKCJA BRZMIEŃ

  TONEX to nie tylko pedal, to ekosystem brzmienia, który oferuje pełny zestaw sprzętu, oprogramowania i aplikacji do przenoszenia Twojego brzmienia wszędzie, bezproblemowo - od Twojego oprogramowania DAW i wtyczek do produkcji w studio, po urządzenia mobilne do improwizowanej nauki. Możesz uzyskać dostęp do swoich ulubionych modeli brzmień nie tylko na TONEX Pedal, ale także za pomocą darmowego oprogramowania TONEX i bezpłatnej aplikacji TONEX na iOS. A co najlepsze, TONEX Pedal zawiera 1000 Premium Tone Models oraz nieograniczony dostęp do bezpłatnych modeli Tone dla użytkownika w ToneNET, które można załadować do multiefektu, aby uzyskać nieograniczoną ilość dźwiękowej inspiracji.

  PEŁNA INTEGRACJA ZE STUDIEM

  Doświadczenie brzmienia TONEX Pedal wychodzi poza scenę. Używaj dołączonego oprogramowania TONEX MAX nie tylko do modelowania swojego zestawu, ale także jako samodzielnej lub wtyczki zintegrowanej z Twoim DAW lub bezpośrednio z AmpliTube 5, aby cieszyć się dokładnie tym samym brzmieniem, którego używasz na żywo w swoich produkcjach studyjnych. Dla maksymalnej wygody TONEX Pedal zawiera również pełną wersję AmpliTube 5, aby zintegrować Twoje modele brzmień z najpotężniejszym oprogramowaniem do wzmacniaczy i efektów na świecie. Dodatkowo, TONEX Pedal działa również jako interfejs audio USB 24 bit/44.1 kHz, dzięki czemu nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu, aby podłączyć się do swojego studia, wybrać odpowiednie brzmienie i rozpocząć rockowe granie.

  ŁATWE PRZYGOTOWANIE DO KONCERTÓW

  Oprogramowanie TONEX zawiera bibliotekę umożliwiającą przeglądanie, aranżację, edycję i ładowanie modeli brzmień i ustawień wstępnych. Dzięki łatwemu interfejsowi „przeciągnij i upuść” możesz zarządzać ogromną kolekcją dźwięków w ciągu kilku sekund.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Zaawansowana technologia AI Machine Modeling™ dla hiperrealistycznych modeli brzmieniowych,
  • Graj na modelach wzmacniaczy, wzmacniaczy + kolumny gitarowe, kombinacji lub kostek, takich jak: distortion, overdrive, fuzz, boost i EQ,
  • Kompaktowa obudowa pasująca do każdego pedalboardu,
  • 50 banków z 3 slotami presetów na maksymalnie 150 konfigurowalnych presetów,
  • Ćwicz w ciszy ze swoim ulubionym dźwiękiem, korzystając z wyjścia słuchawkowego,
  • Pełna implementacja MIDI do kontroli nad zaawansowanymi platformami,
  • Skorzystaj z IR innych firm lub z dołączonej zaawansowanej technologii emulacji kolumny gitarowej VIR™ z konfigurowalnym rozmieszczeniem mikrofonów,
  • Wbudowany port USB podwaja interfejs audio do nagrywania i zarządzania ustawieniami,
  • Zawiera oprogramowanie AmpliTube TONEX MAX i AmpliTube 5,
  • Wtyczka do Twojego ulubionego DAW - działa jako wtyczka AAX / VST / AU lub w AmpliTube 5,
  • Dostęp do ToneNET w celu udostępniania, pobierania i wypróbowywania tysięcy premium i darmowych modeli brzmień.
  • Modeluj swój własny zestaw (wzmacniacze, kolumny, kostki gitarowe) za pomocą oprogramowania do modelowania TONEX,
  • Gotowy na scenę, dobrze widoczny wyświetlacz, pokazuje nazwę presetu, numer banku lub nazwę i wartość parametru,
  • Solidna obudowa z anodyzowanego aluminium zaprojektowana i wykonana we Włoszech.


  SPECYFIKACJA:

  • Presety: 150,
  • Konwersja: 24-bit / 44.1 kHz,
  • Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 24 kHz,
  • Zakres dynamiki: do 123 dB,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 55 x 176 x 142 mm,
  • Waga: 0.9 kg.


  RAZEM Z MULTIEFEKTEM OTRZYMASZ W KOMPLECIE:

  • Oprogramowanie:
   • AmpliTube 5 - oprogramowanie do modelowania wzmacniaczy gitarowych i efektów. Zawiera ponad 180 kultowych modeli sprzętu,
   • AmpliTube TONEX MAX - samodzielna aplikacja i wtyczka do tworzenia, odtwarzania i udostępniania brzmień Tone Mode. Zawiera 1000 Tone Mode,
  • Kabel USB-A - USB-B 1.5 m,
  • Kabel zasilania,
  • 4 samoprzylepne gumowe nóżki.


  DEMO: