GITARY I BASY

Gitary i Basy w sklepie muzycznym musicaudio.pl


Jesteś początkującym gitarzystą i poszukujesz gitary na początek? a może grasz profesjonalnie i szukasz nowej gitary dla siebie? W ofercie naszego sklepu znajdziesz gitarę odpowiednią dla siebie oraz wszystko co jest do niej potrzebne jak akcesoria czy wzmacniacz. Jeśli nie wiesz co wybrać chętnie pomożemy skompletować cały zestaw dla Ciebie wg. Twoich oczekiwań. Dostępne mamy także gotowe zestawy dla gitarzystów ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami.

W tej kategorii znajdziesz gitary klasyczne i akustyczne dla początkujących gitarzystów jak i dla bardziej zaawansowanych. Dodatkowo znajdziesz tu także gitary z wbudowaną elektroniką elektroklasyczne i alektroakustyczne, które można podłączyć bezpośrednio do wzmacniacza. W zależności od potrzeb w ofercie znajdziesz gitary z płytą wierzchnią wykonaną z litego drewna (doskonałe brzmienie) lub ze sklejki (słabszy rezonans ale niższa cena).

Znajdziesz tutaj także gitary elektryczne typu Stratocaster, Les Paul, SG czy Superstratocaster oraz wiele innych. Mogą być z mostkiem stałym lub ruchomym (z wajchą do podciągania/opuszczania dźwięku strun).

Gitarę dla siebie znajdzie także basista. Posiadamy bogatą ofertę basów w wersji 4-strunowej lub 5-strunowej. Dostępne są także gitary basowe typu Fretless (bez progów) oraz różne inne wersje jak Neck-Thru-Body (gryf przechodzący przez korpus) czy też z litym korpusem.

Dodatkowo znajdziesz w tej kategorii inne instrumenty strunowe jak ukulele, mandoliny, banjo.

W naszym sklepie znajdziesz również wzmacniacze i kolumny gitarowe oraz basowe. Wzmacniacze dostępne są w technologii tranzystorowej, lampowej lub hybrydowej w wersji Head (głowa - sam wzmacniacz bez kolumny) lub Combo (kolumna z wbudowanym wzmacniaczem).

Ofertę naszego sklepu uzupełniają akcesoria gitarowe jak kostki, kable, sterowniki nożne, pokrowce, statywy itp.