wróć
Wróć do kategorii GITARY ELEKTROAKUSTYCZNE

Takamine GD10CE-NS

Gitara Elektroakustyczna.

Takamine GD10CE-NS to gitara o bogadym brzmieniu i pięknym wyglądzie. Na brzmienie, które jest bardzo zrównowarzone wpływ ma zastosowanie drena świerku do wykonania płyty wierzchniej i mahoniu na tył i boki. Pudło rezonansowe posiada wcięcie cutaway w stylu weneckim umorzliwiające dostęp do wysokich progów. Smukły, satynowy gryf i podstrunnica o promieniu 12" zapewnia wygodę i doskonałą grywalność. Dodatkowo w gitarze zastosowano bezkołkowe mocowanie strun dla większej wygody przy ich zmienianiu.

[ ... ZOBACZ CAŁY OPIS >> ]
1399 zł
pozioma
pozioma
Produkt dostępny
Produkt: Dostępny
Wysyłka: w ciągu 24 godz.
pozioma
Darmowy transport
DARMOWY TRANSPORT
pozioma
Oblicz CA Raty
Raty od 36 zł
pozioma
PRODUKTY POLECANE
OPIS PRODUKTU
RECENZJE
ZAPYTAJ O PRODUKT
[ Pokrowiec do gitary akustycznej ]
Pokrowiec do gitary akustycznej Ars Nova M9-W
Cena: 99zł
STIM G-03
Cena: 65zł
[ Struny do gitary akustycznej ]
Struny do gitary akustycznej D'Addario EZ910 Bronze 11-52
Cena: 29zł
Zestaw kostek
Cena: 12zł
OPIS:

Takamine GD10CE-NS to gitara o zrównowarzonym, bogatym brzmieniu na które duży wpływ ma zastosowanie drewna świerku (płyta wierzchnia) i mahoniu (tył i boki). Dodatkowo wykończenie gitary cienkim, satynowym lakierem nie tłumi rezonansu pudła co także ma duży wpływ na jakość dżwięku. Gitara jest też bardzo wygodna w użytkowaniu. Wyposażona zaostała w wcięcie cutaway (styl wenecki) aby zapewnić dostęp do wysokich progów. Satynowy, smukły gryf z podstrunnicą wykonaną z drewna ovangkol o 12" promieniu sprawiają że gra się na gitarze bardzo komfortowo. W instrumencie zastosowano również świetną elektronikę Takamine TP-4T z tunerem do strojenia na pokładzie. Z powodzeniem możesz połączyć gitarę do wzmacniacza i cieszyć się niesamowitym, klarownym brzmieniem. Co jakiś czas należy zmienić struny na nowe i tu także firma Takamine wychodzi naprzeciw gitarzystom i stosuje w gitarze bezkołkowe mocowanie strun. Zmiana strun staje się teraz o wiele prostsza i zyskujesz też dużo na czasie.

SPECYFIKACJA:
  • Płyta wierzchnia: świerk,
  • Tył i boki: mahoń,
  • Gryf: mahoń,
  • Podstrunnica: ovangkol, promień 305 mm (12"),
  • Siodełko gryfu: kość syntetyczna, szerokość 43 mm (1.69"),
  • Mostek: ovangkol,
  • Klucze: odlewane, chromowane,
  • Kolor: NS (Natural Satin).
DEMO:

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji
Pytanie dotyczące produktu: Takamine GD10CE-NS
Imię (i Nazwisko): 
 
Twój e-mail: 
 
Treść wiadomości: 
 
 

Zamieszczone na niniejszej stronie informacje dotyczące towarów i usług nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny.