KLAWISZE

Klawisze w sklepie muzycznym musicaudio.pl


W ofercie naszego sklepu znajdziesz bogatą ofertę instrumentów klawiszowych, akcesoriów do nich oraz wzmacniaczy keyboardowych.

W tej kategorii znajdziesz keyboardy z klawiaturą dynamiczną i bez dynamiki, dla początkujących i profesjonalistów. Bogatą ofertę stanowią także syntezatory do domowych zastosowań jak i na scenę oraz do studio.

Znajdziesz tutaj także coś do domowego studio czyli klawiatury sterujące od małych, ze zwykłymi klawiszami, po większe z klawiaturą dynamiczną.

W tej kategorii coś dla siebie znajdzie także organista. W ofercie naszego sklepu posiadamy organy kościelne (organy cyfrowe) z rejestrami organowymi i wieloma brzmieniami. Dostępne są wersje z jednym i dwoma manuałami.

Kategorię doskonale uzupełniają akordeony klasyczne i akordeony cyfrowe w wersji z klawiszami lub guzikami w sekcji basowej i dodatkowo z 60 lub 120 klawiszami/guzikami basowymi.

Jeśli potrzebujesz nagłośnić zwój instrument zachęcamy do skorzystania z oferty wzmacniaczy keyboardowych o różnej mocy, jedno lub wielo-kanałowych niekiedy z dodatkowymi funkcjami jak odtwarzacz MP3/SD/Bluetooth.

W ofercie posiadamy także niezbędne akcesoria jak pokrowce, statywy, kable, sterowniki nożne, ławy/stołki pianinowe, słuchawki i wiele innych.