MusicAudio.pl » Instrumenty klawiszowe » Keyboardy » Keyboard YAMAHA YC61
Keyboard YAMAHA YC61

Keyboard YAMAHA YC61

Keyboard.

YAMAHA YC61 to keyboard stworzony na scenę jako doskonałe narzędzie dla klawiszowca zawierające wszystko w jednym. Wyposażony w rewolucyjny, opatentowany silnik syntezy dźwięku VCM (Virtual Circuitry Modeling), dostarcza najwyższej jakości, autentyczne brzmienia z uchwyceniem najdrobniejszych niuansów, których nie są w stanie wygenerować żadne inne silniki brzmieniowe. Keyboard stworzony z myślą o pracy na scenie, wyposażony jest w bardzo intuicyjny interfejs pozwalający na bezpośrednią, natychmiastową i łatwą kontrolę parametrów z poziomu panelu głównego. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w zasięgu ręki.

Potrzebujesz organów na scenę z ciepłym, autentycznym brzmieniem? YAMAHA YC61 doskonale sprawdzi się w tej roli. Na pokładzie znajdziesz 3 warianty brzmień organowych opartych na syntezie VCM ORGAN z możliwością zmiany ustawień i dopasowania brzmienia do własnych potrzeb. Dodatkowo instrument oferuje kultowe brzmienia syntezy FM (Frequency Modulation) pochodzące z syntezatora YAMAHA DX7. Wystarczy włączyć funkcję FM Organ i za pośrednictwem 9 wbudowanych drawbarów, możesz kontrolować 8 operatorów FM generujących brzmienie najwyższej jakości z masywnym, niskim basem. Drawbary mają podziałkę i zapadki jak w organach analogowych. Przeźroczyste prowadnice są podświetlane diodami LED, ułatwiającymi orientację pomiędzy manuałem górnym i dolnym podczas gry w trybie Split.

Keyboard YAMAHA YC61 Pokaż więcej zdjęć
Keyboard YAMAHA YC61 - miniatura
Keyboard YAMAHA YC61 - miniatura
Keyboard YAMAHA YC61 - miniatura
Keyboard YAMAHA YC61 - miniatura
Keyboard YAMAHA YC61 - miniatura
Keyboard YAMAHA YC61 Pokaż więcej zdjęć
9 029,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Keyboard YAMAHA YC61

 • YAMAHA YC61 to sceniczny keyboard zawierający wszystko w jednym, bardzo intuicyjny i w pełni funkcjonalny już po wyjęciu z pudełka. Seria YC powstała z myślą o koncertujących klawiszowcach, którzy potrzebują kompaktowego, lekkiego i mobilnego sprzętu, który można z łatwością zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Jednocześnie instrument oferuje wszystkie funkcje i brzmienia potrzebne na scenę. Keyboard wyposażony został w nowozaprojektowany silnik brzmieniowy VCM (Virtual Circuitry Modeling) i organową klawiaturę półważoną Waterfall z 61 klawiszami dynamicznymi oraz 9 drawbarów organowych.

  DOSKONAŁE BRZMIENIE.

  Jeśli chodzi o serię YC to jest prawdziwym wirtuozem pod względem wszechstronności i modelingu brzmienia, które jest na najwyższym poziomie. Instrument dysponuje genialnym, opatentowanym systemem syntezy dźwięku VCM (Virtual Circuitry Modeling), który odtwarza obwody analogowych korektorów, kompresorów i phaserów, aż do tranzystorów i rezystorów, aby uchwycić subtelności, których nie są w stanie wygenerować żadne inne silniki brzmieniowe. Wszystko to po to, abyś miał doskonale brzmiący instrument z wszystkimi funkcjami na pokładzie w zasięgu ręki. Do dyspozycji otrzymujesz autentyczne brzmienia fortepianów, pianin, syntezatorów, keyboardów, organów toneweel z wirującym głośnikiem Leslie, generowanych przez system VCM ROTARY SPEAKER i wiele innych. Jeśli potrzebujesz organów na scenę z autentycznym, ciepłym brzmieniem to YAMAHA YC61 doskonale sobie z tym poradzi. Oparta na systemie VCM ORGAN synteza dźwięku oferuje 3 warianty doskonałego brzmienia organów, które możesz dowolnie dostosować pod swoje potrzeby. Możesz ustawić poziom głośności parametrów Key Click, Leakage czy prędkość wirującego głośnika oraz wiele innych. Dodatkowo keyboard posiada kultowe brzmienia syntezy FM (Frequency Modulation) zastosowane po raz pierwszy w syntezatorze DX7. Wystarczy włączyć funkcję FM Organ, i za pośrednictwem 9 wbudowanych drawbarów, możesz kontrolować 8 operatorów FM. Generowane brzmienie jest wysokiej jakości z masywnym, niskim basem. Możesz z łatwością odtworzyć klasyczne brzmienie organów tranzystorowych, od ciepłego, przez chropowate, po buczące. Wystarczy wybrać jeden z trzech popularnych trybów FM Organ. Drawbary posiadają podziałkę i zapadki, jakie mają organy analogowe. Przezroczyste prowadnice są podświetlane LED dla lepszej orientacji pomiędzy manuałem górnym a dolnym w trybie Split.

  BEZPOŚREDNIA, NATYCHMIASTOWA I PEŁNA KONTROLA.

  YAMAHA YC61 to wszechstronna maszyna na scenę z intuicyjnym interfejsem, pozwalającym na szybki dostęp do wszystkich funkcji bezpośrednio z panelu głównego. W prosty sposób możesz podzielić klawiaturę na Split i Layer, bez problemu możesz wyszukać i kształtować brzmienia. Wszystko jest w zasięgu ręki, co udowadnia, że wszechstronność nie musi być skomplikowana.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Opatentowany system syntezy dźwięku VCM (Virtual Circuitry Modeling) dostarczający najwyższej jakości, autentyczne brzmienia z uchwyceniem najdrobniejszych niuansów,
  • System syntezy brzmień organowych VCM ORGAN generujący realistyczne brzmienia organów,
  • Kultowe brzmienia syntezy barw organowych FM (Frequency Modulation) z funkcją FM Organ,
  • 9 drawbarów z zapadkami i podziałką jaką jak w organach analogowych z podświetleniem LED dla lepszej orientacji pomiędzy manuałem górnym a dolnym w trybie Split,
  • Intuicyjny interfejs pozwalający na szybki dostęp do wszystkich funkcji bezpośrednio z panelu głównego,
  • Kompaktowa, lekka konstrukcja zapewnia pełna mobilność.

  SPECYFIKACJA:

  • Klawiatura: półważona Waterfall, 61 klawiszy dynamicznych,
  • Moduł brzmieniowy: VCM Organ, AWM2, FM,
  • Brzmienia: 145 (organowe: 6, klawiszowe: 139),
  • Zestawy Live Set Sound: 160 (w tym 80 presetów),
  • Efekty:
   • Insertion Effect: Organ 1 system (Pre Drive) / Klawisz A 2 systemy (1: 32 rodzaje, 2: 32 rodzaje) / Klawisz B 2 systemy (1: 32 rodzaje, 2: 32 rodzaje),
   • Efekty: 32 rodzaje,
   • Głośnik/wzmacniacz: głośnik wirujący (Leslie): 2, wzmacniacz: 4,
   • Reverb: 1 rodzaj,
   • Master EQ: 3-zakresowy (ze zmiennym środkiem),
  • Wyświetlacz: Full Dot LCD 128 x 64 pkt,
  • Akcesoria w komplecie: Instrukcja w j. polskim, kabel zasilania,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 108 x 896 x 309 mm,
  • Waga: 7.1 kg.

  DEMO:


  Keyboardy innych firm: [Keyboard KETRON AUDYA 5], [Keyboard KORG Pa1000]