wróć
Wróć do kategorii MIKROFONY POJEMOŚCIOWE

Studio Projects C1

1189 zł
pozioma
szt.
pozioma
Produkt na zamówienie
Produkt: Na zamówienie
Wysyłka: zwykle w ciągu 2-3 dni.
pozioma
Darmowy transport
DARMOWY TRANSPORT
pozioma
Oblicz CA Raty
pozioma
OPIS PRODUKTU
RECENZJE
ZAPYTAJ O PRODUKT

Mikrofon pojemnościowy

  C1 jest wysokiej jakości mikrofonem pojemnościowym, ciśnieniowo-gradientowym, z konwerterem impedancji na tranzystorze FET. Ma on wielką membranę, nerkową charakterystykę kierunkową i 0,6-mikronową membranę dla bogatej, naturalnej reprodukcji wokalizy i instrumentów. W C1 wykorzystano układ beztransformatorowy, uzyskując nadzwyczajnie niski poziom szumu własnego i szeroki zakres dynamiki. Charakterystyka kierunkowa jest dokładnie liniowa w szerokim zakresie kątowym. Sygnały pochodzące spoza osi kierunkowej mikrofonu reprodukowane są dokładnie i bez zmiany barwy. Kapsuła mikrofonu jest odporna na typowe zakłócenia zewnętrzne. Po ulepszeniu teraz posiada filtr górnoprzepustowy i tłumik 10 dB. Mikrofon wyposażony jest w uchwyt przeciwwstrząsowy, osłonę przeciwwietrzną i odporną walizkę

Mikrofony STUDIO PROJECTS

Obecnie na rynku jest wiele mikrofonów produkowanych w Chinach. Niektóre są dobrej jakości, a wśród nich mikrofony Studio Projects wyróżniają się pod dwoma względami:
Od powstania firmy Studio Projects nie wstydzi się miejsca produkcji - widać nie ma się czego wstydzić!
Mikrofony opracowane przez Studio Projects na początku dekady były tak dopracowane i udane, że z niewielkimi zmianami, głównie wyposażenia, wszystkie modele były sprzedawane do roku 2006. Taka strategia przypomina działanie najbardziej renomowanych producentów na świecie.
Na opakowaniach możemy przeczytać, że mikrofony produkowane są w fabryce 797 Audio w Pekinie, znanej z solidności. Wszystkie mikrofony są sprawdzane na miejscu, a następnie każdy egzemplarz jest testowany powtórnie przez firmę Studio Projects w Kalifornii.

Nowe wersje mikrofonów Studio Projects
Po długim okresie produkcji i analizie opinii użytkowników, w październiku 2006 Studio Projects wprowadza całkiem nowe wersje swoich mikrofonów.
Ulepszono elektronikę, szczególnie w serii B, oraz strojenie membran. W efekcie uzyskano jeszcze lepsze brzmienie, oraz wzrost stosunku sygnału do szumu. Poszerzono funkcjonalność mikrofonów oraz jakość wykonania i wygląd obudowy.
W serii C zastosowano nowatorskie układ zawieszenia przeciwwstrząsowego "Halo". Zawieszenie to firma planuje produkować również dla najbardziej cenionych modeli mikrofonów innych producentów. Nowe mikrofony są nieco droższe niż poprzednie, ale jest to nie do uniknięcia dla produktów, które swoją jakością wyrosły już ponad klasę "budżetową".

Specyfikacja C1:

  • czułość: 14 mV/Pa = -37 dB (0 dB = 1V/Pa),
  • charakterystyka kierunkowa: kardioidalna,
  • poziom szumu własnego: 27 dB (liniowo), 17  dB (A wazone),
  • stosunek sygnału do szumu: 77 dB
  • złacze: 3-pin XLR, pozłacane,
  • zasilanie: 48 +/-4 V,
  • akcesoria: uchwyt przeciwwstrząsowy ("pająk"), osłona przeciwwietrzna, odporna walizka.
Pliki do pobrania*:
* Do otworzenia dokumentu wymagany Adobe Reader [POBIERZ]

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji
Pytanie dotyczące produktu: Studio Projects C1
Imię (i Nazwisko): 
 
Twój e-mail: 
 
Treść wiadomości: 
 
Wpisz wynik dodawania: 
 6 + 9 =
 

Zamieszczone na niniejszej stronie informacje dotyczące towarów i usług nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny.