wróć
Wróć do kategorii MIKROFONY POJEMOŚCIOWE

Studio Projects C3

1459 zł
pozioma
szt.
pozioma
Produkt na zamówienie
Produkt: Na zamówienie
Wysyłka: zwykle w ciągu 2-3 dni.
pozioma
Darmowy transport
DARMOWY TRANSPORT
pozioma
Oblicz CA Raty
pozioma
OPIS PRODUKTU
RECENZJE
ZAPYTAJ O PRODUKT

Mikrofon pojemnościowy

  Posiada podobne do C1 cechy i charakterystykę, dodatkowo można w nim przełączać charakterystykę kierunkową: nerkowa, wszechkierunkowa, ósemkowa. Posiada też tłumik sygnału wyjściowego -10 dB oraz filtr górnoprzepustowy 6 dB/oktawę od 150 Hz.

Mikrofony STUDIO PROJECTS
Obecnie na rynku jest wiele mikrofonów produkowanych w Chinach. Niektóre są dobrej jakości, a wśród nich mikrofony Studio Projects wyróżniają się pod dwoma względami:
Od powstania firmy Studio Projects nie wstydzi się miejsca produkcji - widać nie ma się czego wstydzić!
Mikrofony opracowane przez Studio Projects na początku dekady były tak dopracowane i udane, że z niewielkimi zmianami, głównie wyposażenia, wszystkie modele były sprzedawane do roku 2006. Taka strategia przypomina działanie najbardziej renomowanych producentów na świecie.
Na opakowaniach możemy przeczytać, że mikrofony produkowane są w fabryce 797 Audio w Pekinie, znanej z solidności. Wszystkie mikrofony są sprawdzane na miejscu, a następnie każdy egzemplarz jest testowany powtórnie przez firmę Studio Projects w Kalifornii.

Nowe wersje mikrofonów Studio Projects
Po długim okresie produkcji i analizie opinii użytkowników, w październiku 2006 Studio Projects wprowadza całkiem nowe wersje swoich mikrofonów.
Ulepszono elektronikę, szczególnie w serii B, oraz strojenie membran. W efekcie uzyskano jeszcze lepsze brzmienie, oraz wzrost stosunku sygnału do szumu. Poszerzono funkcjonalność mikrofonów oraz jakość wykonania i wygląd obudowy.
W serii C zastosowano nowatorskie układ zawieszenia przeciwwstrząsowego "Halo". Zawieszenie to firma planuje produkować również dla najbardziej cenionych modeli mikrofonów innych producentów. Nowe mikrofony są nieco droższe niż poprzednie, ale jest to nie do uniknięcia dla produktów, które swoją jakością wyrosły już ponad klasę "budżetową".

Specyfikacja C3:

  • Pasmo częstotliwości: 30-20000 Hz,
  • Czułość: 12 mV/Pa,
  • Impedancja wyjściowa: < 200 Ohm,
  • Impedancja obciążenia: >1000 Ohm,
  • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 132 dB przy 1% zniekszt. harm. dla 1000 Hz,
  • Szum: 18 dB(A),
  • Napięcie zasilające: 48 V +/- 4 V,
  • Pobór prądu: < 2,5 mA,
  • Złącze: pozłacany XLR,
  • Rozmiary: długość 22,5 cm, średnica 5,3 cm.
Pliki do pobrania*:
* Do otworzenia dokumentu wymagany Adobe Reader [POBIERZ]

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji
Pytanie dotyczące produktu: Studio Projects C3
Imię (i Nazwisko): 
 
Twój e-mail: 
 
Treść wiadomości: 
 
Wpisz wynik dodawania: 
 2 + 1 =
 

Zamieszczone na niniejszej stronie informacje dotyczące towarów i usług nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny.