wróć
Wróć do kategorii PROCESORY VOCALOWE

t.c. electronic M350

Procesor efektów

[ ... ZOBACZ CAŁY OPIS >> ]
839 zł
pozioma
szt.
pozioma
Produkt na zamówienie
Produkt: Na zamówienie
Wysyłka: zwykle w ciągu 2-3 dni.
pozioma
Darmowy transport
DARMOWY TRANSPORT
pozioma
Oblicz CA Raty
pozioma
OPIS PRODUKTU
RECENZJE
ZAPYTAJ O PRODUKT
Podwójny Procesor Pogłosowo-Efektowy

M350 to niezwykle przyjazny w obsłudze podwójny procesor pogłosowo-efektowy przeznaczony do montażu w racku, który świetnie sprawdzi się zarówno w studiu, jak i na scenie. Wyposażono go w 15 nowych algorytmów pogłosowych wysokiej jakości, charakterystycznej dla produktów firmy TC Electronic oraz 15 efektów uniwersalnych, w tym efekty opóźnieniowe, modulacyjne i kompresory. Razem z procesorem użytkownik otrzymuje dedykowany edytor programowy zgodny z formatami VST/AU, który pozwala na integrację procesora z komputerowym systemem DAW. Dzięki temu ustawianie parametrów i przywoływanie presetów jest w pełni automatyczne i może odbywać się w czasie rzeczywistym. Na pokładzie urządzenia zainstalowano 24-bitowe przetworniki a/c i c/a odpowiedzialne za nienaganne brzmienie pogłosów TC i innych efektów.

Wybór efektów

Wśród pogłosów zapisanych w M350 znajdziemy: Classic TC Hall, Cathedral, Ambience, Room oraz pogłosy typu Plate i Spring. Ponadto są tu: kompresory, efekty modulacyjne i różne odmiany efektu Delay.

Zoptymalizowane presety

W pamięci zapisano 256 presetów fabrycznych pokrywających szeroki zakres zastosowań i przystosowanych do pracy z najróżniejszymi sygnałami audio. Razem z 99 miejscami na ustawienia użytkownika mamy dostęp aż do 355 programów.

Łatwy dostęp do parametrów z poziomu płyty czołowej. M350 został zaprojektowany pod kątem jak najprostszej obsługi, z tego też powodu zarówno wybór pogłosów, jak i innych efektów oraz dostęp do ich ustawień jest możliwy bezpośrednio z poziomu płyty czołowej. Dzięki temu ustawianie parametrów procesora odbywa się bezproblemowo niezależnie od tego, w jakich warunkach przyjdzie nam pracować.

Idealny do współpracy z komputerem!

Za pośrednictwem dołączonego oprogramowania, które może pracować zarówno jako samodzielna aplikacja, jak i jako plug-in VST/AU, użytkownik może kontrolować i edytować parametry M350 z poziomu komputera.

Różnorodność wejść i wyjść

Automatyczne, 24-bitowe wejście S/PDIF zapewnia profesjonalne przesyłanie sygnałów niezależnie od aplikacji. M350 jest również wyposażony w czytelny wyświetlacz presetów, wejście i wyjście MIDI oraz możliwość synchronizacji z zegarem MIDI lub tempem wystukanym za pośrednictwem funkcji Tap Tempo. Urządzenie ponadto wyposażono w globalną funkcję Bypass.

SPECYFIKACJA:

  • Pełna integracja z komputerowymi systemami DAW za pośrednictwem edytora programowego zgodnego z VST/AU,
  • 15 naturalnie brzmiących, stereofonicznych pogłosów,
  • 15 legendarnych efektów TC,
  • 5-sekundowy Delay,
  • 256 presetów dla sekcji Reverb i Multi-Effect + 99 miejsc na ustawienia użytkownika, razem 355 programów,
  • Zasilanie sieciowe bez konieczności używania zewnętrznego zasilacza,
  • Podwójne, szeregowe ustawienia send/return,
  • Automatyczne, 24-bitowe wejście i wyjście S/PDIF, częstotliwości próbkowania 44,1 - 48 kHz,
  • Funkcja Tap Tempo.
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji
Pytanie dotyczące produktu: t.c. electronic M350
Imię (i Nazwisko): 
 
Twój e-mail: 
 
Treść wiadomości: 
 
Wpisz wynik dodawania: 
 6 + 1 =
 

Zamieszczone na niniejszej stronie informacje dotyczące towarów i usług nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny.