MusicAudio.pl » DJ Club » Interfejsy Audio/USB DJ » Kontroler DJ Denon DJ PRIME 4+
Kontroler DJ Denon DJ PRIME 4+

Kontroler DJ Denon DJ PRIME 4+

Kontroler DJ.


Denon DJ Prime 4+ to zaawansowany, samodzielny system DJ-ski o solidnej konstrukcji, zaprojektowany do profesjonalnych występów bez konieczności podłączania komputera. Oferuje szeroki wachlarz funkcji, które zadowolą zarówno początkujących DJ-ów, jak i doświadczonych profesjonalistów. Prime 4+ wyposażony w 10.1- calowy ekran dotykowy HD z regulacją odchylania, umożliwia intuicyjną obsługę i łatwy dostęp do funkcji i ustawień. Koła JOG 6” wyposażone są w z pojemnościowy czujnik dotyku i centralny wyświetlacz HD udostępniający okładkę oraz markery dla utworu. System DJ oferuje ponad 25 głównych i 4 Sweep efektów FX sterowanych za pomocą pokręteł. Zintegrowany sampler umożliwia ładowanie i odtwarzanie sampli bądź całych utworów. Elastyczność w połączeniu zapewniają wejścia XLR i RCA. Urządzenie obsługuje Engine Lighting, dzięki któremu jest możliwa kontrola nad oświetleniem w trakcie występu.

Kontroler DJ Denon DJ PRIME 4+ Pokaż więcej zdjęć
Kontroler DJ Denon DJ PRIME 4+ - miniatura
Kontroler DJ Denon DJ PRIME 4+ - miniatura
Kontroler DJ Denon DJ PRIME 4+ - miniatura
Kontroler DJ Denon DJ PRIME 4+ - miniatura
Kontroler DJ Denon DJ PRIME 4+ - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Kontroler DJ Denon DJ PRIME 4+ Pokaż więcej zdjęć
8 899,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Kontroler DJ Denon DJ PRIME 4+

 • OPIS:


  Denon DJ Prime 4+ to innowacyjny i wszechstronny system DJ-ski, który zadowoli zarówno profesjonalistów, jak i entuzjastów muzyki. Oferuje szeroki wachlarz funkcji, umożliwiających tworzenie złożonych setów i dynamicznych występów bez potrzeby korzystania z komputera. 10" wyświetlacz HD Multi-Touch: Duży i responsywny ekran dotykowy zapewnia przejrzysty interfejs do zarządzania utworami i efektami. Pozwala na łatwe przeglądanie wykresów fal dźwiękowych, co ułatwia precyzyjne miksowanie. Prime 4+ to pierwszy samodzielny system DJ-ski umożliwiający rozdzielanie i kontrolowanie poszczególnych elementów utworu w czasie rzeczywistym. Ta innowacyjna funkcja otwiera nowe możliwości kreatywne, pozwalając DJ-om na tworzenie unikalnych remiksów i mashupów. Streaming muzyki przez Wi-Fi umożliwia bezpośredni dostęp do milionów utworów z serwisów takich jak Amazon Music Unlimited, TIDAL i Soundcloud GO+ bez potrzeby używania zewnętrznych urządzeń. Umożliwia to szybkie i łatwe dodawanie nowych utworów do setów. Solidna konstrukcja, ergonomiczny design i praktyczny układ kontrolerów zapewniają wygodę użytkowania i trwałość nawet podczas intensywnego użytkowania na scenie.

  Specyfikacja


  • Rodzaj DJ akcesoriów: DJ Player
  • Oprogramowanie: Denon Engine OS / Prime OS, Serato DJ pro, Serato DVS
  • Wejścia: 2x XLR/Jack 6.3 mm (mic), 8x RCA (line / phono), 4x USB, 1x SD, 2.5" SATA drive, WiFi stream, RJ-45 Ethernet, Wyjście stereo na słuchawki 6,35 mm, Wyjście stereo na słuchawki 3,5 mm
  • Wyjścia: 6x XLR, 1x RCA , 1x Jack 6.3 mm / 1 x Jack 3.5 mm (Phones)
  • Obsługiwane formaty audio: AAC/M4A, AIF/AIFF (44,1 - 192 kHz, 16 - 32-bit), ALAC, FLAC, MP3 (32 - 320 kbps, VBR), MP4, Ogg Vorbis, WAV (44,1 - 192 kHz, 16 - 32-bit)
  • Koła: 6" Jog Wheel z metalu z centralnym wyświetlaczem HD
  • Karta dźwiękowa: zintegrowana
  • Kompatybilne usługi streamingowe: Amazon Music Unlimited, TIDAL, Beatsource, Beatport, Soundcloud GO+, Dropbox
  • Wyświetlacz: multidotykowy HD 10" z regulacją nachylenia
  • Wymiary: 728 x 497 x 104mm
  • Waga: 9.7 kg

   Zobacz też inne Interfejsy Audio/USB DJ: [Pioneer DDJ-800], [Kontroler DJ reloop BEATPAD-2], [Kontroler DJ Native Instruments Traktor Kontrol S4 MK3]