MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Wzmacniacze gitarowe » Wzmacniacze akustyczne » Wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT
Wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT

Wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT

Produkowane w dziale R&D BOSSa, wzmacniacze do gitar akustycznych Acoustic Singer, to absolutna czołówka w swojej klasie. Te wyjątkowe urządzenie charakteryzuje się solidną konstrukcją z systemem Bi-Amp, który doskonale współpracuje z niestandardowym systemem głośników o pełnym pasmie częstotliwości. Dzięki temu dostarcza on żywe brzmienie w wysokiej rozdzielczości, które w sposób naturalny oddaje wszystkie subtelności dźwięku twojego instrumentu akustycznego. Dodatkowo, wyposażony w różnorodne wbudowane narzędzia kreatywne, wzmacniacz ten pozwala z łatwością poprawić dźwięk, opracować nowe pomysły i wzbogacić występy świeżą energią.

Nowy model BOSS Acoustic Singer Live LT został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie kluczowe funkcje, niekoniecznie potrzebując zaawansowanych opcji oferowanych przez inne wzmacniacze z serii Acoustic Singer. Dwa niezależne kanały umożliwiają podłączenie zarówno gitary akustycznej/elektrycznej, jak i mikrofonu wokalnego, każdy z dedykowanym korektorem i efektami, co daje pełną kontrolę nad kształtowaniem dźwięku. Co więcej, panel tylny umożliwia łatwe połączenie z systemami nagłaśniającymi, odtwarzaczami muzyki, komputerami i innymi urządzeniami, dając ci jeszcze większą swobodę w działaniu.

Wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT Pokaż więcej zdjęć
Wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT - miniatura
Wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT - miniatura
Wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT - miniatura
Wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT - miniatura
Wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT - miniatura
Wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT Pokaż więcej zdjęć
1 925,00 zł
Ilość Dostępny w niewielkiej ilości
U Ciebie już we wtorek!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Wzmacniacz akustyczny BOSS Acoustic Singer Live LT

 • OPIS:

  NOWY WZMACNIACZ SERII ACOUSTIC STAGE

  Zrodzone w dziale R&D BOSSa uznane wzmacniacze gitarowe Acoustic Singer dostarczają najlepszej jakości w swojej klasie. Potężna konstrukcja bi-amp współdziała z niestandardowym pełnopasmowym systemem głośników w każdym modelu, zapewniając żywe brzmienie w wysokiej rozdzielczości, które naturalnie odwzorowuje prawdziwe właściwości akustyczne twojego instrumentu. Dzięki wielu wbudowanym kreatywnym narzędziom możesz z łatwością poprawić dźwięk, opracować nowe pomysły i nasycić swoje koncerty świeżą energią.

  Nowy BOSS Acoustic Singer Live LT oferuje kluczowe funkcje zestawu dla użytkowników, którzy nie potrzebują rozszerzonych opcji znajdujących się w pozostałych wzmacniaczach Acoustic Singer. Podwójne kanały pozwalają na podłączenie gitar akustycznych/elektrycznych i mikrofonów wokalowych wraz z dedykowanym korektorem i efektami dla niezależnego kształtowania dźwięku. A za pomocą panelu tylnego możesz łączyć się z systemami PA, odtwarzaczami muzyki, komputerami i nie tylko.

  Bi-Amp dla najlepszego brzmienia

  Bi-amplifikacja jest złotym standardem dokładnej reprodukcji dźwięku w pełnym paśmie. Każdy model serii Acoustic Singer posiada to zaawansowane podejście z niestandardowym głośnikiem basowym oraz kopułkowym wysokotonowym z niezależnym zasilaniem dla najczystszego i najbardziej naturalnego brzmienia. Za każdym razem, gdy podłączysz urządzenie, usłyszysz pełny, mocny dźwięk i czyste przenoszenie szerokopasmowe, bez mało inspirującego, pudełkowego brzmienia. Precyzyjna konstrukcja dodatkowo ulepsza wyrazistość, eliminując niechciane przydźwięki oraz zapewniając maksymalną projekcję na scenie.

  Kompleksowe rozwiązanie dla śpiewających gitarzystów

  Podwójne kanały w Acoustic Singer Live LT dostarczają najwyższej jakości brzmienia do gitar akustycznych/elektrycznych oraz wokali. Obwód wejścia analogowego wychwytuje pełną dynamikę Twoję gry, podczas gdy niezależny trzypasmowy korektor wraz z efektami oferuje szeroki zakres kontroli dźwięku. Na kanale gitarowym BOSS Acoustic Resonance naturalnie przetwarza dźwięk eliminując twarde, sterylne brzmienie przetworników piezo, stosowanych w zwykłych gitarach scenicznych. Z unikalną funkcją Enhance na kanale mikrofonowym za pomocą jednego kliknięcia można osiągnąć wokal klasy studyjnej na scenie.

  Walka ze sprzężeniami

  Sprzężenia to powszechny problem podczas akustycznych występów scenicznych, stworzone przez niskie częstotliwości akustycznych/elektrycznych gitar. Acoustic Singer Live LT daje ci narzędzia, aby stłumić to szybko i łatwo. Suwak phase na kanale gitarowym to pierwsza linia obrony, gdy usłyszysz rezonowanie ze swojego instrumentu. Pokrętło Anti-Feedback pozwala na użycie filtra notch w celu odizolowania nieprawidłowej częstotliwości i całkowitego jej usunięcia.

  Podłącz i steruj

  Panel tylny Acoustic Singer Live LT jest dostosowany do jak największej wygody użytkowania. Posiada wyjście XLR DI do podłączenia do domowego systemu PA oraz wejście aux z kontrolą poziomu podkładu ze smartfona lub innego urządzenia. Gniazdo USB oferuje połączenie komputera z DAW, a gniazdo Rec / Phones zapewnia standardowe złącze stereo 1/4 cala do cichych sesji treningowych lub nagrywania na urządzenia przenośne. Istnieje również możliwość kontroli gitary oraz efektów wokalnych za pomocą opcjonalnego przełącznika nożnego.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Profesjonalny wzmacniacz gitary akustycznej z najlepszym brzmieniem i funkcjami,
  • 60 watowa konstrukcja bi-amp z 6.5 calowym głośnikiem niskotonowym i kopułkowym głośnikiem wysokotonowym,
  • Kanały gitarowe i mikrofonowe z analogową elektroniką na wejściu i niezależnymi trzypasmowymi korektorami,
  • Acoustic Resonance na kanale gitarowym przywraca naturalny ton gitarom scenicznym dzięki przetwornikom piezo,
  • Ulepszone efekty na kanale mikrofonowym dla pełnego, zdefiniowanego brzmienia wokalu,
  • Efekty delay/chorus na kanale gitarowym, delay/echo na kanale mikrofonowym oraz niezależny reverb na obu kanałach,
  • Suwak Phase oraz filtr notch dla szybkiego tłumienia feedbacku,
  • Konstrukcja z odchylonym tyłem dla maksymalnej projekcji dźwięku,
  • Wejście aux z kontrolą poziomu podkładu muzycznego,
  • Gniazdo XLR DI oraz wyjście słuchawkowe/do nagrywania,
  • Interfejs audio USB do nagrywania/odtwarzania komputerowego,
  • Kontrola efektów gitarowych i mikrofonowych z opcjonalnym przełącznikiem nożnym.


  SPECYFIKACJA:

  • Moc: 60 W (woofer: 50 W, Tweeter: 10 W),
  • Głośniki: 1 x 6.5" + 1" tweeter,
  • Pobór mocy: 40 W,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 300 x 364 x 271 mm,
  • Waga: 10.2 kg.


  RAZEM ZE WZMACNIACZEM OTRZYMASZ W KOMPLECIE:

  • Kabel zasilający,
  • Instrukcję w j. polskim.


  AKCESORIA SPRZEDAWANE ODDZIELNIE:

  • Footswitch FS-5U,
  • Footswitch FS-6,
  • Footswitch FS-7.


  DEMO: