MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Wzmacniacze gitarowe » Wzmacniacze do gitary elektrycznej » Combo tranzystorowe » Wzmacniacz do gitary elektrycznej BOSS KATANA-50 GEN 3
Wzmacniacz do gitary elektrycznej BOSS KATANA-50 GEN 3

Wzmacniacz do gitary elektrycznej BOSS KATANA-50 GEN 3

Wzmacniacz do gitary elektrycznej (combo).


To już 3 generacja słynnej serii wzmacniaczy KATANA, która przenosi brzmienie na wyższy poziom. BOSS KATANA-50 GEN 3 w nowej, udoskonalonej odsłonie oferuje nowe ulepszenia Tube Logic, wzbogacając wzmacniacz o jeszcze lepszy dźwięk, czucie i reakcję. W tym otrzymasz nowo opracowany wzmacniacz Pushed, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie fanów edge-of-breakup. Zmiany obejmują także aplikację BOSS Tone Studio, która została zaktualizowana pod kątem bardziej intuicyjnej edycji efektów.

BOSS KATANA-50 GEN 3 to idealna równowaga między mocą i mobilnością. Razem z doskonałymi narzędziami, intuicyjną obsługą i wspaniałymi brzmieniami, idealnie sprawdzi się podczas występów na żywo, codziennych ćwiczeń i nagrań studyjnych.

Wzmacniacz do gitary elektrycznej BOSS KATANA-50 GEN 3 Pokaż więcej zdjęć
Wzmacniacz do gitary elektrycznej BOSS KATANA-50 GEN 3 - miniatura
Wzmacniacz do gitary elektrycznej BOSS KATANA-50 GEN 3 - miniatura
Wzmacniacz do gitary elektrycznej BOSS KATANA-50 GEN 3 - miniatura
Wzmacniacz do gitary elektrycznej BOSS KATANA-50 GEN 3 - miniatura
Wzmacniacz do gitary elektrycznej BOSS KATANA-50 GEN 3 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Wzmacniacz do gitary elektrycznej BOSS KATANA-50 GEN 3 Pokaż więcej zdjęć
1 490,00 zł
Ilość Dostępny w niewielkiej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Wzmacniacz do gitary elektrycznej BOSS KATANA-50 GEN 3

 • OPIS


  Wraz z Katana Gen 3, słynna seria wzmacniaczy BOSS ewoluuje, aby przenieść Twoje gitarowe ambicje na wyższy poziom. Nowe ulepszenia Tube Logic wzbogacają podstawową platformę o jeszcze lepszy dźwięk, czucie i reakcję, w tym ekspresyjny charakter wzmacniacza Pushed, który pokochają fani edge-of-breakup. Aplikacja BOSS Tone Studio również została zaktualizowana, dzięki czemu zdalna edycja wzmacniaczy i efektów jest bardziej intuicyjna niż kiedykolwiek. Naładowana w inspirujące narzędzia brzmieniowe i różnorodne opcje łączności, Katana Gen 3 jest niezbędnym elementem do nagrań studyjnych, występów na żywo i codziennych ćwiczeń.

  Model Katana-50 Gen 3 zapewnia idealną równowagę między mocą i mobilnością, oferując 50 W mocy klasy AB w kompaktowym combo 1x12.

  Katana Gen 3: Inspiracja bez granic


  Wspierana przez naszą zaawansowaną architekturę wzmacniaczy Tube Logic i reaktywną moc Klasy AB, seria BOSS Katana stała się standardem dla gitarzystów na całym świecie od czasu jej wprowadzenia na rynek w 2016 roku. Wzmacniacze Katana ucieleśniają dziesięciolecia wiedzy firmy BOSS w zakresie rozwoju, zapewniając profesjonalne, inspirowane lampami brzmienie w połączeniu ze współczesnymi zaletami, takimi jak wbudowane efekty, przywoływanie pamięci jednym dotknięciem, szczegółowe dostosowanie dźwięku i zmniejszona waga. Katana Gen 3 podnosi jakość brzmienia dzięki jeszcze większemu zakresowi i wszechstronności, zapewniając niepowtarzalne wrażenia z grania, które sięgają tam, gdzie żadne inne wzmacniacze nie są w stanie.

  Wyrafinowane brzmienia Tube Logic


  Tube Logic rekreuje obwody lampowe i wszystkie ich kompleksowe interakcje na poziomie komponentów, zapewniając pożądane brzmienie i wyczucie klasycznych konstrukcji wzmacniaczy lampowych pod palcami. Nasze podejście nadal ewoluuje wraz z udoskonalaniem pięciu charakterów wzmacniaczy dostępnych w poprzednich modelach Katana, w tym kultowego Brown o wysokim wzmocnieniu. Nowy charakter Pushed podkreśla wewnętrzne udoskonalenie dynamiki dzięki przyjemnemu, reagującemu na dotyk wzmocnieniu czystego komba o nasyceniu harmonicznym. Wszystkie sześć charaktery wzmacniacza zawierają wybieralną wariację, co daje 12 charakterystycznych brzmień, które wspierają każdy styl muzyczny.

  Dźwięk "Sweet Spot" przy każdej głośności


  Jak każdy miłośnik wzmacniaczy lampowych wie, że dźwięk staje się bogatszy, pełniejszy i bardziej responsywny w miarę zwiększania głośności. Niestety, są one również zbyt głośne w wielu sytuacjach. Zewnętrzny tłumik mocy jest powszechnym rozwiązaniem, ale może wprowadzać zmiany, które wpływają na brzmienie i wyczucie wzmacniacza. Zintegrowana Kontrola Mocy w Katana Gen 3 zapewnia to, co najlepsze z całego świata, pozwalając wybrać inspirację podkręconym wzmacniaczem bez negatywnego wpływu na dźwięk. Wystarczy obrócić pokrętło na panelu, aby w prosty sposób dostosować poziom do wszystkiego, od gry na scenie po codzienne granie w sypialni.

  Słynne efekty BOSS


  Katana Gen 3 oferuje pięć równoczesnych kategorii efektów zawierających najważniejsze selekcje z historycznej biblioteki BOSS. Sekcje Booster, Mod, FX, Delay i Reverb oferują udoskonaloną jakość dźwięku, proste sterowanie parametrami oraz trzy warianty, z których każdy zapewnia dostęp do 15 unikalnych efektów. BOSS Tone Studio odblokowuje dodatkowe możliwości, umożliwiając ustawienia wbudowanych efektów spośród 60 różnych typów i dostosowanie różnych opcji niedostępnych z panelu wzmacniacza. Po zainstalowaniu opcjonalnego adaptera Bluetooth Audio MIDI Adaptor można bezprzewodowo edytować dźwięki na występach za pomocą aplikacji edytora BTS na smartfonie.

  Bezkonkurencyjne kształtowanie brzmienia


  BOSS Tone Studio dla Katana Gen 3 oferuje nowe ulepszenia wizualne i opcje dostosowywania grafiki, które sprawiają, że tworzenie brzmienia jest szybsze i bardziej intuicyjne. Poznaj narzędzia do edycji wzmacniaczy i efektów, zmień kolejność efektów i kształtuj ogólne brzmienie za pomocą trójdrożnej kontroli Contour i wielu korektorów. Wybieranie ustawień i zachowań w całym systemie. Organizuj własne konfiguracje dla wszystkich swoich występów. Masz także dostęp do BOSS Tone Exchange, gdzie możesz pobrać profesjonalne konfiguracje i dzielić się brzmieniami ze społecznością Katana na całym świecie.

  Zapisuj i kontroluj swoje dźwięki


  Katana-50 Gen 3 oferuje kilka potężnych narzędzi do kontrolowania dźwięków. Cztery pamięci Tone Setting umożliwiają przechowywanie kompletnych konfiguracji wzmacniacza/efektu i przywoływanie ich za jednym dotknięciem. Dzięki przełącznikom nożnym i pedałowi ekspresji możesz zdalnie przełączać pamięci i kontrolować różne własne przypisania, które skonfigurowałeś w BOSS Tone Studio.

  Wzmocnienie zewnętrznych modelerów


  Oprócz samodzielnego działania Katana-50 Gen 3 jest również doskonałym monitorem do zewnętrznej konfiguracji, takiej jak pedalboard bezpośrednio do nagłośnienia. Po prostu podłącz go do gniazda Power Amp In, aby ominąć przedwzmacniacz Katana i użyć reaktywnej sekcji mocy klasy AB do wzmocnienia każdego modelera lub zewnętrznego przedwzmacniacza.

  Połącz się


  Katana-50 Gen 3 oferuje łączność spełniającą wszystkie potrzeby. Podłącz słuchawki, aby ćwiczyć cicho z dźwiękiem stereo. Nagrywaj do swojego ulubionego oprogramowania muzycznego na komputerach i urządzeniach mobilnych przez USB-C. Wszystkie wyjścia audio posiadają dźwięk kolumny IR dla doskonałego bezpośredniego brzmienia, z trzema typami Air Feel i dwoma konfigurowalnymi ustawieniami w BOSS Tone Studio.

  CHARAKTERYSTYKA


  • Trzecia generacja wzmacniacza Katana z udoskonalonym brzmieniem i ekspresją Tube Logic
  • Estradowy wzmacniacz typu combo o mocy 50 W z dedykowanym 12-calowym głośnikiem
  • Sześć charakterów wzmacniaczy - w tym nowo opracowany typ Pushed - oraz wybieralna wariacja dla każdego z nich
  • Pięć niezależnych sekcji efektów: Booster, Mod, FX, Delay i Reverb
  • Cztery pamięci Tone Setting do przechowywania wszystkich ustawień wzmacniacza i efektów.
  • Sterowanie mocą w celu uzyskania brzmienia o dużym wzmocnieniu, oraz dynamicznej odpowiedzi przy niskich poziomach głośności
  • Zaktualizowana aplikacja Boss Tone Studio (Windows/macOS) do zdalnej edycji z komputera lub urządzenia mobilnego
  • Pobierz i udostępniaj brzmienia Katana na BOSS Tone Exchange
  • Kompatybilny z dźwiękami stworzonymi na poprzednich modelach Katana

  SPECYFIKACJA


  • Moc: 50 W
  • Głośniki: 1 x 12"
  • Pobór mocy: 47 W
  • Złącza:
   • Wejście instrumentalne Jack 1/4"
   • Wejście na footswitch Jack 1/4"
   • Wejście na pedał ekspresji Jack 1/4"
   • Wejście liniowe Jack 1/8"
   • Wyjście słuchawkowe Jack 1/4"
   • Wejście na zasilacz Jack 1/4"
   • Port USB-C
   • Slot na adapter Bluetooth Audio MIDI Dual Adaptor
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 398 x 470 x 238 mm
  • Waga: 11.6 kg

  RAZEM ZE WZMACNIACZEM OTRZYMASZ W KOMPLECIE:


  • Instrukcję obsługi w języku polskim
  • Kabel zasilający

  AKCESORIA SPRZEDAWANE ODDZIELNIE:


  • Footswitch: BOSS FS-5L, BOSS FS-6, BOSS FS-7
  • Pedał ekspresji: Roland EV-5, BOSS EV-30, BOSS FV-500L, BOSS FV-500H
  • Bluetooth Audio MIDI Dual Adapter (Model BT-DUAL)
  • Statyw na wzmacniacz: BAS-1

  DEMO


   

  Zobacz też inne wzmacniacze do gitary elektrycznej: [Wzmacniacz do gitary elektrycznej LINE6 CATALYST 100], [Wzmacniacz do gitary elektrycznej Fender MUSTANG GTX50], [Wzmacniacz do gitary elektrycznej EVH 5150 Iconic 15W 110 IVY].