MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Wzmacniacze gitarowe » Wzmacniacze do gitary elektrycznej » Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-Artist MkII
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-Artist MkII

Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-Artist MkII

BOSS Katana-Artist MkII to rewolucyjny wzmacniacz gitarowy stworzony dla wymagających muzyków. Zestawiając 5 legendarnych wzmacniaczy w jednym urządzeniu, Katana-Artist MkII otwiera przed tobą nieograniczone możliwości brzmieniowe. Ten potężny wzmacniacz nie tylko oferuje szeroki zakres wzmacniaczy, ale także wzbogaca twój dźwięk efektami. Wbudowane efekty obejmują modulację, delay i reverb, pozwalając na tworzenie kompleksowych dźwięków bez potrzeby zewnętrznych kostek efektowych. Katana-Artist MkII umożliwia pełną kontrolę nad brzmieniem. Oferuje tradycyjne pokrętła, które zapewniają natychmiastowy dostęp do najważniejszych ustawień, ale także zaawansowane parametry dostępne w oprogramowaniu BOSS Tone Studio. To oznacza, że możesz dostosować każdy aspekt swojego dźwięku do własnych preferencji. Jednak to nie wszystko. Dzięki technologii Tube Logic, Katana-Artist MkII zapewnia ciepły i organiczny dźwięk lampowy. To brzmienie, którego szukasz, bez konieczności noszenia ciężkiego sprzętu. Ponadto wzmacniacz wyposażony został w pętlę efektów, co czyni go idealnym narzędziem na scenę i do studia.

Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-Artist MkII Pokaż więcej zdjęć
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-Artist MkII - miniatura
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-Artist MkII - miniatura
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-Artist MkII - miniatura
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-Artist MkII - miniatura
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-Artist MkII - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-Artist MkII Pokaż więcej zdjęć
2 712,00 zł
Ilość Dostępny w małej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Wzmacniacz gitarowy (combo) BOSS KATANA-Artist MkII

 • OPIS:

  Najlepsze doświadczenie KARANA

  BOSS Katana-Artist MkII wzbogaca najwyższy model linii Katana o funkcje nowej generacji. Nowe warianty głosowe dla pięciu symulacji wzmacniaczy podwajają twój wybór dźwięków, podczas gdy kategoria pokładowych efektów została rozszerzona z trzech do pięciu. Możliwość kontroli z poziomu panelu przedniego to gwarancja większej ilości opcji kształtowania dźwięku - w tym suwak Contour, globalny korektor oraz opcja Solo Boost. Dzięki nowej, potężnej funkcji podwójnego wzmacniacza można łatwo połączyć i kontrolować dwa Katana-Artist MkII w celu uzyskania mocniejszych tonów o szerszym zakresie.

  Profesjonalne brzmienie dla profesjonalnych gitarzystów

  Zupełnie jak jego poprzednik Katana-Artist MkII został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach. Głośniki Waza firmy BOSS to ostateczny rockowy dźwięk w stylu vintage, a szeroka ścianka obudowy i półzamknięty tył zapewniają skoncentrowane, mocne tony z bogatym niskim i pełnym pasmem tonów średnich. Dodatkowo każda symulacja wzmacniacza w Katana-Artist MkII została specjalnie dopasowana dla otrzymania najlepszych reakcji z głośnikami i obudowy.

  Głośnik Waza: legendarne brzmienie, nowoczesna moc

  Kluczowym elementem brzmienia Katana-Artist MkII jest 12" głośnik Waza, który dostarcza szeroki zakres dynamiki, równe średnie pasmo oraz bogate harmoniczne 25 watowego wzmacniacza British z 1960 roku. Dzięki szczegółowej analizie oryginalnych głośników i starannej selekcji materiałów oraz innych elementów, głośnik Waza uosabia legendarny głośnik z jednoczesnym zwiększeniem mocy do 100 W.

  Rozszerzone symulacje wzmacniaczy oraz efekty

  Katana-Artist MkII posiada te same kluczowe aktualizacje zaprezentowane we wzmacniaczach Katana MkII. Warianty są dostępne dla pięciu symulacji, dostarczając 10 różnych opcji tonalnych do wyboru. Pięć kategorii efektów jednoczesnych sprawia, że masz moc kształtowania dźwięku wprost ze swojego wzmacniacza. Podłączenie do BOSS Tone Studio pozwala na personalizację sekcji z ponad 60 różnymi typami efektów, na zmianę kolejności i wiele więcej.

  Narzędzia do szczegółowej edycji dźwięku

  Na panelu przednim znajdziesz niektóre z ekskluzywnych funkcji dostępnych jedynie w Katana-Artist MkII. Suwak Contour kształtuje główny dźwięk, a trzy wybieralne ustawienia Global EQ (możliwe do dostosowania za pomocną BOSS Tone Studio) pozwalają użytkownikom na krańcowe dostrojenie ogólnego brzmienia dla różnych gitar i stylów. Dostępna jest również funkcja Solo Boost z dedykowanym pokrętłem na panelu.

  Zintegrowana bbsługa dwóch wzmacniaczy

  Funkcje rozszerzenia sprawiają, że łatwo jest użyć jednocześnie dwóch Katana-Artist MkII. Z Dual Link każdy wzmacniacz może być skonfigurowany z niezależnymi ustawieniami, a następnie obsługiwany za pomocą pojedynczego kontrolera nożnego GA-FC (sprzedawany oddzielnie), pozwalając użytkownikom łączyć czyste i zniekształcone brzmienia, tworzyć ustawienia wet/dry i wiele więcej. Stereo Expand pozwala na użycie jednego wzmacniacza Katana-Artist MkII jako głównego, z wbudowanymi efektami stereofonicznymi, takimi jak Chorus, Delay i Reverb rozłożonymi na oba wzmacniacze dla uzyskania szerokiego, wciągającego pola dźwiękowego.

  Pełne brzmienie przy każdym podłączeniu

  Katana-Artist MkII, wspierana podejściem Tube Logic firmy BOSS, zapewnia autentyczne zniekształcenia oryginalnych wzmacniaczy lampowych, a dźwięk staje się bogatszy wraz ze zwiększaniem głośności. Jednak w przeciwieństwie do klasycznych wzmacniaczy lampowych funkcja Power Control sprawia, że łatwo trafić w ten idealny punkt. Po prostu zmniejsz głośność w razie potrzeby, aby cieszyć się inspirującym brzmieniem wzmacniacza w dowolnym miejscu.

  Przywołaj jednym klawiszem ulubione ustawienia

  We wzmacniaczu można jednocześnie konfigurować nawet 15 różnych efektów, co pozwala zabrać na estradę w pełni przygotowane brzmienia. Po wybraniu dźwięku za pomocą przycisków panelu, po prostu zapisz go w wybranej pamięci za pomocą szybkiego przytrzymania przycisku. Dostępny jest zapis ośmiu ustawień (dwa banki po cztery), które można łatwo wybrać z prawej strony panelu. Dla ułatwionej pracy podczas koncertu podłącz zewnętrzne przełączniki nożne lub kontroler GA-FC (sprzedawany oddzielnie).

  Brzmienia gotowe do miksu

  Katana-Artist MkII wyposażona jest w wyjście liniowe, USB i wyjście słuchawkowe/nagrywające, co pozwala na wysyłanie gotowych tonów wzmacniacza do systemu PA, komputera DAW lub słuchawek. Brzmienie możemy kształtować trzema różnymi ustawieniami Air Feel, które są dostępne w BOSS Tone Studio. Dwukanałowe USB pozwala na obsługę pełnego audio w stereo z wieloma trybami Katana-Artist MkII EQ, efektami Delay i Reverb.

  Kompaktowy towarzysz koncertowy

  Opcjonalne przełączniki nożne GA-FC i GA-FC EX są idealnymi partnerami dla Katana-Artist MkII. Łączą się za pomocą jednego kabla, nie wymagają zewnętrznego zasilania i zajmują niewiele miejsca. Z sześcioma przełącznikami nożnymi możesz bezpośrednio przywoływać ustawienia Tone i niezależnie włączać/wyłączać pięć sekcji efektów. Obsługują również zewnętrzne przełączniki nożne i pedały ekspresji, z możliwością dostosowania za pomocą BOSS Tone Studio. GA-FC oferuje standardowe sterowanie, podczas gdy zaawansowany GA-FC EX zapewnia możliwość jednoczesnego sterowania dwoma wzmacniaczami, podłączenia innego urządzenia w celu uzyskania dodatkowej kontroli nożnej i nie tylko.

  Ulepszaj z BOSS Tone Studio

  BOSS Tone Studio rozwija się wraz ze wzmacniaczami Katana MkII. Interfejs zyskał odświeżony wygląd, a szereg parametrów umieszczono na ekranie głównym, aby przyspieszyć przepływ pracy. Istnieje również dedykowana kategoria Pedal FX, która ułatwia przypisanie efektów Wah i pedału do podłączonego pedału ekspresji. A jeśli jesteś właścicielem Katana pierwszej generacji, możesz zaimportować swoje patche i używać ich wszystkich z Katana-Artist MkII.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Profesjonalny 100 watowy wzmacniacz combo z ulepszonym brzmieniem i najnowszymi funkcjami Katana,
  • Unikalny 12-calowy głośnik Waza zapewnia klasyczny dźwięk i reakcję głośników w stylu brytyjskim ze zwiększoną mocą wyjściową,
  • Konstrukcja Tube Logic zapewnia niesamowitą moc, mocne uderzenie i wyrazistą prezencję,
  • Solidna, analogowa sekcja wzmacniacza w klasie AB zapewnia autentyczne brzmienie i bardzo muzykalną reakcję,
  • Obudowa o solidnej konstrukcji i pół-zamkniętym tyle zapewnia skoncentrowany dźwięk z bogatym niskim dołem,
  • Pięć symulacji wzmacniacza z pięcioma wariantami, plus sekcje Booster, Mod, FX, Delay i Reverb - każda z trzema wariantami,
  • Trójdrożna funkcja Contour dla kształtowania barwy dźwięku i przełącznik Global EQ z trzema ustawieniami (możliwość dostosowania w BOSS Tone Studio),
  • Przełączalna funkcja Solo z kontrolą poziomów,
  • Zintegrowana funkcja rozszerzenia dual amp dla kontrolerów GA-FC/GA-FC EX oraz efektów stereo,
  • Zaktualizowany edytor BOSS Tone Studio do personalizowania brzmień z ponad 60 efektami BOSS; nowo dodane funkcje zawierają korektę wstępną i końcową, dedykowane Pedal FX i więcej,
  • Szeregowa/równoległa pętla efektów, wyjście na zewnętrzne głośniki i wejście zasilania dla przedwzmacniaczy oraz multiefektów
  • Złącze Stereo Expand do połączenia z drugą Kataną MkII (wszystkie modele z wyjątkiem Katana-50 MkII),
  • Osiem Pamięci Tone Setting do przechowywania wszystkich ustawień wzmacniacza i efektów,
  • Sterowanie mocą w celu uzyskania brzmienia o dużym wzmocnieniu oraz dynamicznej odpowiedzi przy niskich poziomach głośności,
  • Emulacja mikrofonu na wyjściu USB i wyjściach i słuchawkowej/do nagrywania, z pięcioma ustawieniami Air Feel dostępnymi w BOSS Tone Studio,
  • Pobierz i udostępniaj Livesety na BOSS Tone Exchange,
  • Zewnętrzna kontrola przez kontrolery GA-FC/GA-FC EX, przełączniki nożne, pedał ekspresji i MIDI,
  • Aktualizacja Katana MkII do wersji 2 i najnowsze oprogramowanie BOSS TONE STUDIO.


  SPECYFIKACJA:

  • Moc: 100 W,
  • Głośniki: 1 x 12",
  • Pobór mocy: 77 W,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 515 x 630 x 248 mm,
  • Waga: 19 kg.


  RAZEM ZE WZMACNIACZEM OTRZYMASZ W KOMPLECIE:

  • Kabel zasilania,
  • Naklejkę GA-FC,
  • Instrukcję w j. polskim.


  AKCESORIA SPRZEDAWANE ODDZIELNIE:

  • Footswitch: BOSS FS-5L, BOSS FS-6, BOSS FS-7,
  • Pedał ekspresji: Roland EV-5, BOSS EV-30, BOSS FV-500L, BOSS FV-500H,
  • Kontroler nożny GA: BOSS GA-FC, BOSS GA-FC EX,
  • Statyw pod wzmacniacz: BOSS BAS-1.


  DEMO: