MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Gitary elektroakustyczne » 6-strunowe » Gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE
Gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE

Gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE

Zapłać do 54 dni:  P24NOW

Najwyższej jakości gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE, wykonana została z wyselekcjonowanego drewna, stanowiąc połączenie tyłu i boków z palisandru z cedrową, litą płytą wierzchnią. Takie zastosowanie daje gitarze bardzo czyste, ciepłe i dynamiczne brzmienie.

Na pokładzie znajduje się innowacyjny układ nagłośnienia LR Baggs Stage Pro Element składający się z wysokiej jakości przedwzmacniacza pracującego w niskoszumowej klasie A i opatentowanego przetwornika piezo Element. W odróżnieniu od innych przetworników typu piezo, Element działa na całej swojej długości, zbierając bardzo dokładnie każdy dźwięk gitary. Zapewnia to bardzo czyste, wyraźne i naturalne brzmienie instrumentu.

Gitary marki Dowina, to instrumenty ręcznie wykonywane przez mistrzów lutnictwa, z indywidualnym podejściem do każdego egzemplarza. Precyzyjne wykonanie z dbałością o każdy szczegół i zastosowanie wyselekcjonowanych, najlepszych gatunków drewna, to gwarancja najwyższej jakości i doskonałego brzmienia.

Gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE Pokaż więcej zdjęć
Gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE - miniatura
Gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE - miniatura
Gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE - miniatura
Gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE - miniatura
Gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE Pokaż więcej zdjęć
3 599,00 zł
Ilość Dostępny w małej ilości
U Ciebie już we wtorek!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Gitara elektroakustyczna Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE

 • OPIS:

  Słowacka marka Dowina od ponad 40 lat zajmuje się produkcją gitar, które znane są na całym świecie z najwyższej jakości wykonania i swojego doskonałego, klarownego brzmienia. Wszystko zaczyna się od doboru użytych materiałów, jak najwyższej jakości wyselekcjonowane i odpowiednio wysezonowane drewno. Kluczowe znaczenie dla brzmienia gitary ma wykonanie płyty wierzchniej i ożebrowania, które wymagają doskonałej sztywności przy niewielkiej wadze. Wszystkie elementy gitary wykonane są z największą precyzją i dbałością o najdrobniejszy detal. Każdy egzemplarz traktowany jest indywidualnie zapewniając najwyższą jakość wykonania i doskonałe brzmienie.

  Gitary z serii Vintage są dla tych, którzy cenią sobie doskonałe brzmienie, tak jak koneser docenia doskonałe wino. Instrumenty są indywidualnie wykonane przez mistrza lutnictwa, stosując podobną filozofię produkcji, jak w przypadku skrzypiec mistrzowskich.

  Dowina Bordeaux GACE-DS LR Baggs SPE to ulepszona wersja znanej i docenianej ze względu na swoje wspaniałe walory brzmieniowe gitary Dowina Danubius. Płyta wierzchnia wykonana została z litego cedru kanadyjskiego a tył i boki z palisandru. Takie połączenie gatunków drewna wpływa na jasne, ciepłe i dynamiczne brzmienie. Do konstrukcji gitary użyto wyłącznie najwyższej jakości wyselekcjonowanego drewna, co jest głównym czynnikiem wpływającym na jej szlachetny i bogaty dźwięk. Aby uzyskać jeszcze lepsze brzmienie, gitara ma fabrycznie założone profesjonalne, bardzo trwałe struny Elixir Phosphor Bronze. Ponadto zastosowanie markowych kluczy Gotoh, zapewnia trzymanie stroju i płynne, precyzyjne strojenie.

  Dowina Bordeaux GACE-DS wyposażona została w innowacyjny system nagłośnienia LR Baggs Stage Pro Element oparty o wysokiej jakości przedwzmacniacz i przetwornik piezo. To, co wyróżnia elektronikę SPE od innych, to autorski, opatentowany przetwornik Element. Z pozoru zwykły pickup, lecz od wszystkich innych różni się tym, że jest aktywny na całej swojej długości – czyli zbiera drgania jednocześnie bezpośrednio spod strun (część zamontowana pod siodełkiem mostka) i z tej części, która jest wewnątrz pudła gitary, zamocowana między mostkiem a preampem. Całość działa jak swego rodzaju imitacja mikrofonu, która łagodzi brzmienie przetwornika. Przedwzmacniacz Stage Pro pracuje w klasie A, co zapewnia niski poziom szumów oraz niezwykle ciepłe, przyjemne brzmienie. Dodatkowo przedwzmacniacz wyposażony został w tuner chromatyczny do strojenia gitary, 3-pasmowy EQ, notch filter w technologii Garrett Null, przełącznik odwracania fazy i wskaźnik naładowania baterii.

  SPECYFIKACJA:

  • Seria: Vintage,
  • Kształt pudła: Grand Auditorium z wycięciem Cutaway,
  • Płyta wierzchnia: lity cedr kanadyjski,
  • Tył i boki: palisander,
  • Gryf: mahoń,
  • Podstrunnica: heban,
  • Klucze: Gotoh,
  • Elektronika: L.R. Baggs SPE,
  • Mostek: palisander,
  • Struny: Elixir Phosphor Bronze (.12-.53),
  • Wykończenie: OP (Open Pore), satynowe.