MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Gitary elektryczne » Inne gitary elektryczne » Gitara elektryczna PRS SE Mark Tremonti Charcoal Burst
Gitara elektryczna PRS SE Mark Tremonti Charcoal Burst
Każda gitara zakupiona w naszym sklepie przed wysyłką przechodzi przegląd lutniczy.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, instrument poddawany jest regulacji.

Gitara elektryczna PRS SE Mark Tremonti Charcoal Burst


Regulacja gitary w Music Audio Każda gitara zakupiona naszym sklepie przed wysyłką przechodzi przegląd lutniczy.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, instrument poddawany jest regulacji.
Regulacja gitary w Music Audio

Gitara elektryczna.

SE Mark Tremonti zapewnia potężny dźwięk i klasyczną estetykę PRS dla gitarzystów gotowych na rocka. Gitara powstała przy współpracy Marka Tremonti, który dzięki swojej solowej pracy i roli jako główny gitarzysta Alter Bridge i Creed, zasłynął jako rockman o ciężkim, mocnym i melodyjnym brzmieniu. Mark Tremonti zaprojektował przetworniki Tremonti "S", które oferują wyraziste agresywne brzmienie, charakterystyczne dla stylu Tremontiego. Gitara posiada też autorskie klucze, które są lekkie, trzymają strój i nie tłumią dźwięku. W instrumencie zastosowano też opatentowany mostek tremolo z technologią Trem-Up Route, która zapewnia swobodną pracę mostka nie powodując rozstrajania się gitary. SE Mark Tremonti to nie tylko piękne brzmienie, ale też wspaniały wygląd. Korpus gitary posiada fornir z klonu płomienistego pokryty transparentnym lakierem co nadaje gitarze niezwykłego charakteru i cieszy oko.

Gitara elektryczna PRS SE Mark Tremonti Charcoal Burst Pokaż więcej zdjęć
Gitara elektryczna PRS SE Mark Tremonti Charcoal Burst - miniatura
Gitara elektryczna PRS SE Mark Tremonti Charcoal Burst - miniatura
Gitara elektryczna PRS SE Mark Tremonti Charcoal Burst Pokaż więcej zdjęć
4 190,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Gitara elektryczna PRS SE Mark Tremonti Charcoal Burst

 • OPIS:

  GOTOWY NA ROCKA

  Gitara elektryczna PRS SE Mark Tremonti zapewnia potężny dźwięk i klasyczną estetykę PRS dla gitarzystów gotowych na rocka. Gitara powstała przy współpracy Marka Tremonti, który dzięki swojej solowej pracy i jako główny gitarzysta Alter Bridge i Creed, zasłynął jako ciężki rockman o mocnej sile melodycznej. Zaprojektował on przetworniki Tremonti "S", aby zapewnić mocne brzmienie i agresywną artykulację, które są charakterystyczne dla jego stylu gry. Przetworniki Tremonti "S" są znane ze swojej zdolności do doskonałej reprodukcji dźwięków i precyzyjnego ataku. Dzięki nim można uzyskać mocne, pełne i klarowne brzmienie, które jest idealne do grania ciężkich partii rytmicznych oraz solówek. Przetworniki są również bardzo responsywne na różne style gry i techniki, co pozwala gitarzystom na wyrażanie swojej indywidualności muzycznej. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas grania czystym dźwiękiem jak i przesterowanym, moc i artykulacja zawsze pozostają takie same. Ponadto, dla wszystkich gitarzystów preferujących mocne brzmienie i szybką grę, zamontowano w gitarze opracowany przez PRS gryf o cienkim i płaskim profilu Wide Thin, który umożliwia płynne przesuwanie palców w każdej pozycji na gryfie. Dzięki temu gitara staje się bardzo responsywna na techniki legato i wszelkie techniki wymagające szybkiego i precyzyjnego grania. Dodatkowo w gitarze zastosowano autorskie klucze i mostek tremolo. Specjalnie zaprojektowane przez PRS klucze są lekkie, zapewniają precyzyjne strojenie i nie tłumią brzmienia. Natomiast mostek tremolo z opatentowaną technologią Trem-Up Route, która zapewnia pracę w obu zakresach przy obniżaniu i podnoszeniu wysokości dźwięku bez rozstrajania się gitary. Mostek PRS Trem-Up Route posiada sześć śrub montażowych, które są nawiercone od spodu, tworząc sześć punktów oparcia w formie ostrzy ze stopu miedzi. Ostrza te stykają się z naciętymi śrubami montażowymi w korpusie. Dzięki temu układowi ostrza mostka powracają do właściwego położenia po użyciu tremolo, zapewniając stabilność strojenia.

  SPECYFIKACJA:

  • Płyta wierzchnia: Fazowany klon z nakładką z klonu falistego
  • Korpus: Mahoń
  • Progi: 22
  • Menzura: 25" (635 mm)
  • Szyjka: Klon (Wide Thin)
  • Podstrunnica: Palisander
  • Markery: Ptaki PRS
  • Mostek: Autorski PRS Tremolo z Trem-Up Route
  • Klucze: Autorskie PRS
  • Osprzęt: Niklowany
  • Przetworniki: 2 x Tremonti "S"
  • Regulacja: 2 x Głośność, 2 x Ton, 3 pozycyjny przełącznik
  • Kolor: ;Charcoal Burst
  • Wyposażenie: Pokrowiec GigBag (w komplecie)


  DEMO: