MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Zestawy gitarowe » Z gitarą elektryczną » Zestaw gitarowy Squier by Fender Sonic Stratocaster Pack BLK
Zestaw gitarowy Squier by Fender Sonic Stratocaster Pack BLK
Każda gitara zakupiona w naszym sklepie przed wysyłką przechodzi przegląd lutniczy.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, instrument poddawany jest regulacji.

Zestaw gitarowy Squier by Fender Sonic Stratocaster Pack BLK


Regulacja gitary w Music Audio Każda gitara zakupiona naszym sklepie przed wysyłką przechodzi przegląd lutniczy.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, instrument poddawany jest regulacji.
Regulacja gitary w Music Audio

Squier Sonic Stratocaster Pack to kompletny zestaw gitary elektrycznej dla początkujących gitarzystów. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz do nauki i rozpoczęcia przygody z grą na gitarze elektrycznej. W skład zestawu wchodzi: gitara elektryczna Squier Sonic Stratocaster, wzmacniacz Fender Frontman 10G, pokrowiec, kabel, pasek, zestaw kostek, bezpłatna 3-miesięczna subskrypcja Fender Play.

Squier Sonic Stratocaster to solidnie wykonana gitara elektryczna, która opiera się na klasycznym designie Stratocastera. Posiada układ przetworników SSS (3 x Single-Coil), który oferuje szeroki zakres brzmień, od jasnych i iskrzących tonów po cieplejsze i pełniejsze dźwięki. Gwarantuje to wszechstronność i możliwość eksperymentowania z różnymi stylami muzycznymi.

Wzmacniacz Fender Frontman 10G to 10-watowy, kompaktowy wzmacniacz z czystym (Clean) i przesterowanym (Overdrive) kanałem. Zapewnia klarowne brzmienie dla nauki i partii melodycznych, a także charakterystyczny przesterowany dźwięk dla mocniejszych riffów. Wyposażony w 8" głośnik, zapewnia odpowiednią moc i projekcję dźwięku, idealną do praktyki w domu.

Zestaw gitarowy Squier by Fender Sonic Stratocaster Pack BLK Pokaż więcej zdjęć
Zestaw gitarowy Squier by Fender Sonic Stratocaster Pack BLK - miniatura
Zestaw gitarowy Squier by Fender Sonic Stratocaster Pack BLK - miniatura
Zestaw gitarowy Squier by Fender Sonic Stratocaster Pack BLK - miniatura
Zestaw gitarowy Squier by Fender Sonic Stratocaster Pack BLK - miniatura
Zestaw gitarowy Squier by Fender Sonic Stratocaster Pack BLK - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Zestaw gitarowy Squier by Fender Sonic Stratocaster Pack BLK Pokaż więcej zdjęć
1 110,00 zł
Ilość Dostępny w średniej ilości
U Ciebie już pojutrze!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Zestaw gitarowy Squier by Fender Sonic Stratocaster Pack BLK

 • OPIS:

  Squier Sonic Stratocaster Pack to podstawowy zestaw startowy dla początkującego gitarzysty. W komplecie znajduje się wszystko co jest potrzebne, aby rozpocząć naukę gry: gitara elektryczna, wzmacniacz, pokrowiec, kabel, pasek, komplet kostek a także bezpłatna 3-miesięczna subskrypcja Fender Play.

  Squier Sonic Stratocaster

  Gitara elektryczna Squier Sonic Stratocaster jest idealnym wyborem dla gitarzystów, którzy cenią sobie klasyczny dźwięk i styl Stratocastera, który zdobył szerokie uznanie w świecie muzyki. Układ przetworników SSS (3 x Single-Coil), pozwoli Tobie odnaleźć się w różnych stylach muzycznych, od rocka i bluesa po pop i funk. Razem z różnymi kombinacjami 5-pozycyjnego przełącznika, będziesz mógł cieszyć się szerokim spektrum dźwięków. Przetworniki pojedyncze (Single-Coil) są zwykle bardziej dynamiczne i transparentne w brzmieniu niż przetworniki typu Humbucker, co pozwala na wyraźne oddanie niuansów gry. Brzmienie Single-Coil jest znane z jasnych, iskrzących dźwięków na pozycjach mostka i środkowego przetwornika oraz cieplejszych tonów na pozycji przy gryfie. Przykładowo, przetwornik przy mostku zapewnia ostrzejsze, mocniejsze brzmienie, idealne do solówek i rockowych riffów. Pickup środkowy oferuje bardziej wyważone brzmienie, które nadaje się zarówno do gry rytmicznej, jak i do solówek. Natomiast pozycja przy gryfie daje ciepłe, pełne i bogate brzmienie, które doskonale sprawdzi się w balladach i aranżacjach jazzowych.

  Ogólnie rzecz biorąc, gitara Sonic Stratocaster oferuje wszechstronne brzmienie, które można dostosować do różnorodnych stylów muzycznych. Od jasnych i iskrzących dźwięków po ciepłe i pełne tony, zapewniając gitarzyście wiele możliwości do eksperymentowania i wyrażania się muzycznie.

  Squier Frontman 15G

  Wzmacniacz gitarowy Fender Frontman 10G to kompaktowy wzmacniacz o mocy 10 W, zaprojektowany specjalnie dla początkujących gitarzystów lub jako praktyczne rozwiązanie do domowego użytku. Oparty jest na 8" głośniku, który zapewnia odpowiednią projekcję dźwięku w pełnym paśmie gitarowym i chociaż nie jest to największy głośnik, posiada wystarczającą moc do praktyki w domu czy w małych pomieszczeniach.

  Wzmacniacz dysponuje dwoma kanałami: Clean (czysty) i Overdrive (przesterowany). Kanał Clean zapewnia klarowne, jasne brzmienie, które doskonale nadaje się do grania partii melodyjnych lub do nauki. Jest to idealna opcja dla gitarzystów, którzy preferują czyste brzmienie bez dodatkowych efektów. Kanał Overdrive natomiast generuje mocny, przesterowany dźwięk, charakterystyczny dla muzyki rockowej i bluesowej. Pozwala to na uzyskanie grunge'owych i mocnych tonów, które dodadzą charakteru do gry.

  Dodatkowo, wzmacniacz posiada praktyczne złącza: wejście liniowe AUX IN i wyjście słuchawkowe HEADPHONES. wejście liniowe pozwala na podłączenie dowolnego źródła dźwięku jak smartfon, tablet, odtwarzacz MP3 itp. aby odtwarzać np. podkłady muzyczne i grać razem z nimi. Daje to gitarzyście możliwość ćwiczenia i grania wraz z ulubionymi utworami, co jest świetnym narzędziem do rozwoju umiejętności gry. Wyjście słuchawkowe pozwala na cichą praktykę nie przeszkadzając nikomu dookoła.

  Bezpłatna 3-miesięczna subskrypcja Fender Play

  Fender Play to internetowy program do nauki z przewodnikiem zawierającym krótkie lekcje dla początkujących i średniozaawansowanych gitarzystów. Dzięki tysiącom filmów instruktażowych i praktycznych ćwiczeń, Fender Play zapewnia łatwą i przyjemną metodę uczenia się opartą na Twoich celach i preferencjach muzycznych. Program nauczania jest tak zaprojektowany, że po kilku krótkich lekcjach będziesz w stanie zagrać coś nowego, niezależnie od tego, czy jest to umiejętność, rozpoznawalny riff, czy cały utwór.

  Fender Play obejmuje najwyższej jakości produkcję wideo z wielu kamer 4K z podzielonym ekranem i kątami nachylenia ramienia, aby zapewnić wyjątkową i cenną perspektywę do nauki. Funkcje takie jak tryb ćwiczeń Practice Mode i tryb informacji zwrotnej Feedback Mode, pozwalają grać z podkładami, a nawet uzyskiwać informacje zwrotne na temat postępów w czasie rzeczywistym.

  SKŁAD ZESTAWU:

  • Gitara elektryczna Squier Sonic Stratocaster BLK,
  • Wzmacniacz gitarowy (combo) Squier Frontman 10G,
  • Pokrowiec,
  • Kabel gitarowy,
  • Pasek gitarowy,
  • Kostki gitarowe (3 szt.),
  • Bezpłatna 3-miesięczna subskrypcja Fender Play.


  SPECYFIKACJA (gitara):

  • Kod produktu: 0371720606,
  • Korpus: topola,
  • Gryf: klon, profil "C", wykończenie satynowe,
  • Podstrunnica: klon, promień 241 mm (9.5"),
  • Progi: 21, Narrow Tall,
  • Siodełko gryfu: syntetyczna kość, szerokość 42 mm (1.65"),
  • Klucze: odlewane, chromowane,
  • Przetworniki:
   • Przy gryfie: Ceramic Single-Coil,
   • Środkowy: Ceramic Single-Coil,
   • Przy mostku: Ceramic Single-Coil,
  • Przełącznik przetworników: 5-pozycyjny,
  • Potencjometry: Master Volume, Tone 1, Tone 2,
  • Mostek: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo,
  • Struny fabryczne: .009 - .042,
  • Kolor: BLK (Black).


  SPECYFIKACJA (wzmacniacz):

  • Moc: 15 W,
  • Głośniki: 1 x 8",
  • Kanały: 2 (Clean i Overdrive),
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 314 x 337 x 181 mm,
  • Waga: 6.8 kg.


  KOD: 0371720606

  DEMO:  Inne zestawy gitarowe z gitarą elektryczną marki Squier: [zestaw gitarowy Squier by Fender FSR Strat PK MN 10G 3TS], [zestaw gitarowy Squier by Fender FSR Strat PK LRL 10G BLK], [zestaw gitarowy Squier by Fender FSR AF Strat HSS LRL CFM 15G LPB]