MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Gitary elektryczne » Inne gitary elektryczne » Gitara elektryczna Sterling by Music Man AX 3 QM SPB
Gitara elektryczna Sterling by Music Man AX 3 QM SPB
Każda gitara zakupiona w naszym sklepie przed wysyłką przechodzi przegląd lutniczy.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, instrument poddawany jest regulacji.

Gitara elektryczna Sterling by Music Man AX 3 QM SPB


Regulacja gitary w Music Audio Każda gitara zakupiona naszym sklepie przed wysyłką przechodzi przegląd lutniczy.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, instrument poddawany jest regulacji.
Regulacja gitary w Music Audio

Gitara elektryczna.

Sterling AX3 QM z serii Axis została stworzona, aby pozostawić odcisk na historii nowoczesnych innowacji. Inspirowana stylem vintage, oddaje hołd historii gitar elektrycznych, jednocześnie nie odbijając się na wygodzie użytkowania. Jabonowy korpus z fornirem z ozdobnego klonu wzorzystego (Quilted Maple) nie tylko przyciąga wzrok, ale też wpływa na brzmienie instrumentu. Gitarę napędzają 2 mocne przetworniki Humbucker Alnico, które generują bogate, ciepłe i gęste brzmienie z dużą ilością średnich tonów i miękkim atakiem. Gitara więc doskonale odnajdzie się w cięższych gatunkach muzycznych takich jak blues, rock i heavy metal. Instrument jest też bardzo wygodny ze względu na swoją ergonomiczna konstrukcję a w tym smukły gryf o asymetrycznym profilu z progami typu Narrow Tall, który zapewnia wygodniejszą pracę lewej dłoni i łatwiejszy dostęp do wyższych progów. Narrow Tall to progi, które dzięki swojej niestandardowej konstrukcji, ułatwiają jeszcze bardziej poruszanie się po gryfie a przez to gra solówek, akordów lub techniką tappingu i legato, staje się jeszcze prostsza.

Gitara elektryczna Sterling by Music Man AX 3 QM SPB Pokaż więcej zdjęć
Gitara elektryczna Sterling by Music Man AX 3 QM SPB - miniatura
Gitara elektryczna Sterling by Music Man AX 3 QM SPB - miniatura
Gitara elektryczna Sterling by Music Man AX 3 QM SPB - miniatura
Gitara elektryczna Sterling by Music Man AX 3 QM SPB Pokaż więcej zdjęć
2 889,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Stwórz własny zestaw
85,00zł
STIM G-03
NEXON UTV 200
[ Tuner/stroik ]
29,00zł
Tuner/stroik NEXON UTV 200
15,00zł
Ernie Ball zestaw kostek gitarowych
D'Addario EXL120 (9-42)
[ Struny do gitary elektrycznej ]
39,00zł
Struny do gitary elektrycznej D'Addario EXL120 (9-42)
Pełny opis produktu:

Gitara elektryczna Sterling by Music Man AX 3 QM SPB

 • OPIS

  Gitara elektryczna Sterling AX3 QM z serii Axis to nowoczesne spojrzenie na gitarowe innowacje inspirowane stylem vintage. Piękne wykończenie korpusu z ozdobnym fornirem z klonu wzorzystego (Quilted Maple) pokrytym lakierem w 2-tonowej kolorystyce Spectrum Blue (SPB), przyciąga uwagę i wpływa też na piękne brzmienie. Gitarę napędzają 2 Humbuckery generujące mocne, mięsiste dźwięki. Zastosowane magnesy Alnico, pozwalają na uzyskanie cieplejszego brzmienia. Ogólnie Humbuckery Alnico oferują bogate, ciepłe i gęste brzmienie z dużą ilością średnich tonów i miękkim atakiem. Gitara więc doskonale odnajdzie się w gatunkach muzycznych takich jak blues, rock i heavy metal.

  Sterling AX3 QM jest też niezwykle wygodna za sprawą smukłego, ergonomicznego gryfu o asymetrycznej konstrukcji, zapewniającej wygodniejszą pozycję dla lewej dłoni i łatwiejszy dostęp do wyższych progów. Zwiększa to znacząco komfort i precyzję gry, a tym samym ułatwia zagranie techniką tappingu czy legato. Dodatkowo dla jeszcze większej wygody, zastosowano progi Narrow Tall, które są węższe niż standardowe, ale jednocześnie wyższe. Dzięki temu praca lewej ręki na gryfie staje się jeszcze łatwiejsza, ze względu na to, że odległość między progami jest mniejsza, co ułatwia precyzyjne granie akordów oraz solówek. Ponadto, dzięki większej wysokości progów, struny mogą być ustawione bliżej gryfu, co ułatwia zagranie legato.

  Gitarę Sterling AX3 QM cechuje precyzyjne wykonanie, wysoka jakość dźwięku i estetyczny design w stylu vintage, co sprawia, że jest to instrument cieszący się dużą popularnością wśród gitarzystów na różnym poziomie zaawansowania. Bardzo wygodna, ergonomiczna konstrukcja gwarantująca wysoki komfort gry i ułatwiająca ćwiczenia techniką legato czy tapping sprawia, że po gitarę bardzo chętnie sięgają poczatkujący gitarzyści.

  SPECYFIKACJA:

  • Seria: Axis
  • Korpus: jabon / klon wzorzysty (fornir)
  • Gryf: hard maple
  • Szerokość siodełka gryfu: 42 mm
  • Podstrunnica: hard maple, promień 305 mm (12")
  • Klucze: odlewane
  • Pręt regulacyjny: pojedynczy,
  • Progi: 22, Narrow
  • Przetworniki: 2 x Humbucker Alnico
  • Mostek: Fulcrum Tremolo
  • Potencjometry: 1 x Volume, 1 x Tone
  • Przełącznik przetworników: 3-pozycyjny
  • Menzura: 648 mm (25.5")
  • Struny: .009 - .042
  • Kolor: SPB (Spectrum Blue)