MusicAudio.pl » Gitary i Basy » Gitary elektroakustyczne » 6-strunowe » Gitara elektroakustyczna Vintage VE440WK
Gitara elektroakustyczna Vintage VE440WK

Gitara elektroakustyczna Vintage VE440WK

Vintage VE440WK to gitara elektroakustyczna z serii Vintage Statesboro' Whisky Sour. Zaprojektowana przez Paula Bretta, gitarzystę i historyka bluesa, emanuje duchem bluesa z lat 30-tych XX wieku. Ta wspaniała gitara elektroakustyczna nie tylko posiada autentyczne brzmienie bluesa, ale również nowoczesne podejście do grywalności i doskonałego dźwięku, co docenią zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Gitara posiada matowe wykończenie w stylu "Whisky Sour", które podkreśla naturalny wzór słojów drewna mahoniowego oraz dyskretną rozetkę wokół otworu rezonansowego. Dźwięk ręcznie wyselekcjonowanego drewna mahoniowego jest ciepły, wyraźny i rezonujący. Komfortowy profil gryfu i gładkie progi oraz świetna akcja sprawiają, że gitary z serii Statesboro' Whisky Sour to nie tylko inspirujące narzędzie dla bluesmanów, ale także dla muzyków z szerokiej gamy stylów gry. Vintage VE440WK jest wyposażona w przedwzmacniacz Vintage z regulacją głośności, basu, środka i wysokich tonów, przełącznikiem fazowym, tunerem do strojenia i wskaźnikiem niskiego poziomu baterii.

Gitara elektroakustyczna Vintage VE440WK Pokaż więcej zdjęć
Gitara elektroakustyczna Vintage VE440WK - miniatura
Gitara elektroakustyczna Vintage VE440WK - miniatura
Gitara elektroakustyczna Vintage VE440WK - miniatura
Gitara elektroakustyczna Vintage VE440WK - miniatura
Gitara elektroakustyczna Vintage VE440WK - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Gitara elektroakustyczna Vintage VE440WK Pokaż więcej zdjęć
838,99 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Gitara elektroakustyczna Vintage VE440WK

 • OPIS:

  Vintage VE440WK to gitara elektroakustyczna z serii Vintage Statesboro' Whisky Sour. Instrumenty tej serii emanują atmosferą bluesa z lat 30-tych XX wieku i zostały zaprojektowane przez angielskiego gitarzystę i historyka bluesa Paula Bretta. Te wspaniałe gitary elektroakustyczne posiadają autentycznego ducha bluesa, a także nowoczesne podejście do grywalności i brzmienia, które z pewnością docenią amatorzy i profesjonaliści. Gitary serii Vintage Statesboro' Whisky Sour doskonale prezentują się dzięki matowemu wykończeniu w stylu "Whisky Sour", podkreślającego naturalny wzór słojów drewna mahoniowego oraz dyskretną rozetkę wokół otworu rezonansowego.  Vintage VE440WK wyposażona została w przedwzmacniacz Vintage z regulacją głośności, basu, środka i wysokich tonów, przełącznikiem fazowym, tunerem do strojenia i wskaźnikiem niskiego poziomu baterii. Ciepły, wyraźny i rezonujący dźwięk ręcznie wyselekcjonowanego drewna mahoniowego, wygodny profil gryfu i gładkie progi, a także świetna akcja, sprawiają, że gitary z serii Statesboro' Whisky Sour to nie tylko inspirujące narzędzie dla bluesmanów, ale także doskonale nadające się do szerokiej gamy stylów gry.

  Konstrukcja pudła wykonana w całości z mahoniu, posiada bardzo dobre właściwości akustyczne, wpływając znacznie na brzmienie instrumentu. Drewno mahoniu jest gęste i ma bardzo stabilną, wytrzymałą strukturę, co przekłada się na wyraźny i długi sustain. Mahoń nadaje również gitarze ciepłe i pełne brzmienie, które idealnie odnajduje się w gatunkach muzycznych, takich jak blues, rock i jazz.

  Satynowe wykończenie gitary również wpływa na jej brzmienie. Nie tylko zapewnia atrakcyjny wygląd, ale także pozwala drewnu swobodnie rezonować, co z kolei wpływa na bardziej naturalne wybrzmiewanie. Satynowe wykończenie zapobiega również powstawaniu niepożądanych odbić i refleksji dźwięku, co przekłada się na czystsze brzmienie gitary.

  SPECYFIKACJA:

  • Płyta wierzchnia: ręcznie selekcjonowany mahoń,
  • Tył i boki: mahoń,
  • Gryf: mahoń,
  • Siodełko gryfu: materiał ABS, szerokość 43 mm,
  • Klucze: odlewane, chromowane,
  • Elektronika: Vintage z wbudowanym tunerem do strojenia,
  • Mostek: tech wood,
  • Siodełko mostka: biały ABS, kompensacyjne,
  • Menzura: 650 mm,
  • Struny fabryczne: Bronze light,
  • Wykończenie: WE (Whisky Sour), satynowe.


  DEMO: