Pianino cyfrowe KORG B2SP BK

Pianino cyfrowe KORG B2SP BK

B2SP to cyfrowe pianino sceniczne firmy KORG. Zostało ono zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania. Do wyboru jest 12 brzmień, pozwalających na odtworzenie dźwięków fortepianów z całego świata. Pianino to idealnie nada się dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych pianistów.

Pianino cyfrowe KORG B2SP BK Pokaż więcej zdjęć
Pianino cyfrowe KORG B2SP BK - miniatura
Pianino cyfrowe KORG B2SP BK - miniatura
Pianino cyfrowe KORG B2SP BK - miniatura
Pianino cyfrowe KORG B2SP BK Pokaż więcej zdjęć
2 979,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Stwórz własny zestaw i Kup TANIEJ!
BEHRINGER HPM1000 BK
[ Słuchawki ]
-14zł
99,00zł  85,00zł
Słuchawki BEHRINGER HPM1000 BK
Pełny opis produktu:

Pianino cyfrowe KORG B2SP BK

 • OPIS

  Pełna konfiguracja do domu lub szkoły. B2SP zawiera wszystko, czego potrzebuje pianista.

  Ten zestaw zawiera cyfrowe pianino Korg B2SP z łatwym w montażu statywem i modułem z 3 pedałami, który daje Ci uczucie gry na prawdziwym pianinie. Model ten zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się grą na pianinie.

  • Elegancko zaprojektowany, dedykowany statyw.
  • Moduł z trzema pedałami mocowany do statywu.
  • Przestronny statyw na nuty i urządzenia mobilne.

   

  Elegancki, dedykowany stand.

  W zestawie znajduje się dedykowany statyw dopasowany do koloru B2SP. Dwie poziome deski pełnią funkcję belek, które bezpiecznie łączą obie nogi. Elegancki design zakrywa stopy gracza i ma wygląd wyrafinowanego upright piano.

   

  Moduł z trzema pedałami mocowany do statywu.

  Korg B2SP jest dostarczany z modułem z 3 pedałami. Pedały są łatwe do przymocowania do statywu, dzięki czemu można skupić się na komforcie gry.

   

  Nowy silnik dźwiekowy z 12 starannie dobranymi brzmieniami.

  Korg B2SP zapewnia w sumie 12 brzmień, które obejmują szeroki zakres gatunków, począwszy od pięciu nieskazitelnych dźwięków pianin z nowego silnika dźwiękowego, a także zapewniając bogate brzmieniowo i wyróżniające się electric piano, organy, klawesyn i smyczki. Oprócz uchwycenia ogromnego zakresu tonalnego fortepianu, drobiazgowo próbkowane dźwięki stworzone dla pianina cyfrowego B2SP odtwarzają również drgania strun i rezonanse tłumika, które nadają fortepianowi jego charakter.

   

  Klawiatura, która oddaje uczucie gry na pianinie akustycznym.

  Korg B2SP wykorzystuje klawiaturę Natural Weighted Hammer Action (NH), która zapewnia to samo odczucie, wynikające z działania młoteczków w prawdziwym pianinie akustycznym, gdzie niski rejestr jest cięższy, a wysoki rejestr lżejszy. Klawiatura jest czuła i oddaje niuanse najlżejszego dotyku.

   

  Wyposażone we wszechstronne wejścia/wyjścia.

  Korg B2SP zapewnia złącza, które pozwalają na korzystanie z instrumentu w połączeniu z różnym oprogramowaniem i sprzętem muzycznym. Otwiera to nowe możliwości korzystania z cyfrowego pianina, które pomaga użytkownikom tworzyć wspaniałą muzykę.

   

  USB MIDI/AUDIO

  Możesz użyć kabla USB, aby podłączyć port USB instrumentu do smartfona, tabletu lub komputera, a następnie użyć klawiatury Korg B2SP jako klawiatury MIDI do grania z zewnętrznym modułem dźwiękowym. Twoje występy na Korg B2SP mogą być rejestrowane jako dane muzyczne na Twoim smartfonie, a dźwięk z Twojego smartfona może być słyszalny przez głośniki w instrumencie.

   

  AUDIO IN

  Podłączając gniazdo słuchawkowe smartfona lub odtwarzacz, możesz odtwarzać swoją ulubioną muzykę za pośrednictwem głośników w B2SP i cieszyć się grą z podkładem. Nawet jeśli nie grasz na pianinie, możesz używać Korg B2SP jako domowego głośnika do odtwarzania muzyki.

   

  Obszerny pakiet oprogramowania przydatny do ćwiczeń lub twórczej pracy.

  Korg B2SP posiada dołączone oprogramowanie, które przeniesie Twoją muzykę na następny poziom, w tym „Skoove”, który pomoże Ci poprawić wydajność Twojej klawiatury, moduł dźwiękowy „KORG Module” oraz aplikację DAW do produkcji muzyki „KORG Gadget 2 Le”.

   

  Trzymiesięczna wersja testowa lekcji gry na pianinie online „Skoove”.

  Skoove to najszybsza i najbardziej rozbudowana platforma do nauki gry na pianinie. Dzięki trzem krokom „słuchaj, ucz się, wykonuj” zdobędziesz umiejętności wykonawcze i muzyczny trening słuchu. Zapewniamy ponad dziesięć kursów i ponad 300 piosenek. Nowe materiały są stale dodawane. Skoove zapewnia lekcje odpowiednie dla potrzeb i poziomów umiejętności tych, którzy dopiero zaczynają grać na pianinie, jak również tych, którzy już potrafią grać.

   

  Aplikacja z modułem dźwiękowym „KORG Module”

  Jest to wysokiej jakości aplikacja mobilnego modułu dźwiękowego, która zapewnia profesjonalnej jakości bibliotekę dźwiękową, idealną zarówno do grania jak i produkcji muzyki, dostępną tylko dla systemu iOS. Pozwala ona cieszyć się najwyższej klasy brzmieniami fortepianu, jak również dźwiękami powszechnie używanych klawiatur w jakości studyjnej.

   

  Aplikacja DAW do produkcji muzyki „KORG Gadget 2 Le” z wbudowanym modułem dźwiękowym

  Mobilna aplikacja do produkcji muzyki na iPad/iPhone, która zapewnia miniaturowe syntezatory i automaty perkusyjne zwane „gadgets” i pozwala na swobodne łączenie ich, aby cieszyć się produkcją muzyki z intuicyjnym interfejsem.

   

  Wygoda i funkcjonalność z prostotą prawdziwego pianina.

  Metronom może być włączany/wyłączany jednym dotknięciem. Funkcja Touch Control daje trzy poziomy regulacji dynamiki gry (light, normal, heavy), pozwalając użytkownikom grać z odpowiedzią, która pasuje do ich własnego stylu gry. Dostępne są również ustawienia dla dwóch efektów: pogłosu i chorusu.

   

  W zestawie statyw muzyczny na nuty i urządzenia przenośne.

  Zdejmowany statyw muzyczny charakteryzuje się szeroką, przestronną konstrukcją. Posiada wystarczająco dużo miejsca, aby rozłożyć kilka arkuszy nut, zmniejszając potrzebę obracania stron podczas gry. Możesz również umieścić nuty obok iPada lub innego tabletu.

   

  Różne konfiguracje klawiatury, aby zaspokoić twoje potrzeby.

  Korg B2SP jest idealnym instrumentem do ćwiczeń i występów. Dla jeszcze poważniejszych pianistów polecamy model B2SP, który w standardzie zawiera stand i 3 pedały. Dostępna jest również wersja B2SPN, która wyposażona jest w taką samą funkcjonalność jak Korg B2SP, ale posiada lżejszą klawiaturę. Wybierz model, który pasuje do Twojego stylu gry. Dostępna jest pełna gama opcji, takich jak dedykowany stand STB1 dla B2SP/B2SPN i moduł z 3 pedałami PU-2.

   

  SPECYFIKACJA

  • Wariacje kolorystyczne: czarny, biały
  • Klawiatura: 88 klawiszy (A0-C8), NH (Natural Weighted Hammer Action)
  • Touch Control: Trzy typy
  • Pitch: Transpozycja, Fine tuning
  • Temperacja: Równomierna temperacja
  • Sound Generation: Stereo PCM
  • Maksymalna polifonia: 120 głosów (maks.)
  • Brzmienia: 12
  • Efekty: Pogłos, Chorus.
  • Piosenki demonstracyjne: 12
  • Metronom: Sterowanie czasem, sygnaturą czasową i głośnością
  • Pedał: Damper*, Soft*, Sostenuto * Obsługa pół-pedału
  • Złącza: PHONES (słuchawkowe/ LINE OUT do wspólnego użytku), USB B, AUDIO IN, PEDAL
  • Sterowanie: Power, VOLUME, PIANO PLAY, SOUND, METRONOME
  • Zasilanie: Zasilacz DC 15 V, zasilacz sieciowy (w zestawie)
  • Zużycie energii: 8 W
  • Wzmocnienie: 15 W x 2
  • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 1,312 x 336 x 750 mm (w tym stand i wystające elementy, bez statywu na nuty)
  • Waga netto: 21 kg
  • Waga brutto: 27 kg
  • Dołączone pozycje: Zasilacz sieciowy, stand pod nuty
  • Akcesoria: PC 550-BK/WH, PC 770-BK/WH, PC 300-BK/WH, JS-SB100-BK/WH ława z regulowaną wysokością