MusicAudio.pl » Instrumenty klawiszowe » Pianina cyfrowe » Stacjonarne » Pianino cyfrowe KORG C1 WH /Japan
Pianino cyfrowe KORG C1 WH /Japan

Pianino cyfrowe KORG C1 WH /Japan

KORG C1 to zaawansowane pianino cyfrowe, które opracowane zostało na bazie wieloletniego doświadczenia japońskiej firmy KORG w dziedzinie projektowania pianin cyfrowych. Instrument zawiera nowoczesne technologie i prawdziwą ważoną klawiaturę młoteczkową RH3 (Real Weighted Hammer Action 3), która bardzo precyzyjnie odzwierciedla klawiaturę stosowaną w fortepianie akustycznym z różnicowym ważeniem młoteczków – klawiatura jest cięższa w niskich oktawach a lżejsza w górnym rejestrze. Jednocześnie pianino dostępne jest w przystępnej cenie i spełni wymagania najbardziej wymagających pianistów. Specjalnie zaprojektowany system nagłośnienia o mocy 2 x 25W, który niezwykle realistycznie odtwarza każde brzmienie z najdrobniejszymi niuansami.

Pianino cyfrowe KORG C1 WH /Japan Pokaż więcej zdjęć
Pianino cyfrowe KORG C1 WH /Japan - miniatura
Pianino cyfrowe KORG C1 WH /Japan - miniatura
Pianino cyfrowe KORG C1 WH /Japan - miniatura
Pianino cyfrowe KORG C1 WH /Japan Pokaż więcej zdjęć
4 089,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Stwórz własny zestaw i Kup TANIEJ!
Ever Play PB-9A
[ Ława pianinowa ]
-70zł
399,00zł  329,00zł
Ława pianinowa Ever Play PB-9A
Ever Play PB-4
[ Ława pianinowa ]
-50zł
379,00zł  329,00zł
Ława pianinowa Ever Play PB-4
Ever Play PB-4A
[ Ława pianinowa ]
-50zł
379,00zł  329,00zł
Ława pianinowa Ever Play PB-4A
BEHRINGER HPM1000 BK
[ Słuchawki ]
-14zł
99,00zł  85,00zł
Słuchawki BEHRINGER HPM1000 BK
BEHRINGER HPM1000
[ Słuchawki ]
-14zł
99,00zł  85,00zł
Słuchawki BEHRINGER HPM1000
Pełny opis produktu:

Pianino cyfrowe KORG C1 WH /Japan

 • OPIS:

  Made in Japan

  Wieloletnie doświadczenie japońskiej firmy KORG pozwoliło zaprojektować nowoczesny instrument w przystępnej cenie, który spełni wymagania najbardziej wymagających pianistów. Precyzyjnie zaprojektowana klawiatura pozwoli uczniom na rozwijanie techniki gry, a doświadczonym i wymagającym pianistom umożliwi ukazanie kunsztu wykonawczego.

  KORG C1 to instrument doskonale zastępujący akustyczne pianino. Nie wymaga strojenia i można go używać w miejscach, do których trudno przetransportować tradycyjny instrument. 30 realistycznych brzmień, wbudowany rejestrator i piękny design. To wszystko znajdziesz w produkowanym w Japonii KORG-u C1.

  Klawiatura RH3 oferuje najwyższą jakość gry. C1 posiada prawdziwą ważoną klawiaturę młoteczkową RH3, która bardzo precyzyjnie symuluje klawiaturę akustycznego fortepianu, z różnymi strefami twardości klawiatury – cięższa w niskich oktawach, lżejsza w górnym rejestrze. Klawiatura jest niezwykle elastyczna i precyzyjna nawet jeżeli dźwięki są grane bardzo szybko, a wyjątkowa dynamika gry każdego pianisty jest wiernie interpretowana, nawet podczas gry najbardziej złożonych przebiegów. Mamy do wyboru kilka poziomów czułości (light, normal, heavy stable, fixed), dzięki czemu lepiej dopasujemy akcję klawiatury do swoich aktualnych potrzeb. Nowy system nagłośnieniowy zapewnia wysoki poziom głośności i wspaniałe brzmienie fortepianu. Specjalnie zaprojektowany system nagłośnieniowy przedstawia niezwykle realistyczny obraz brzmień fortepianu i innych instrumentów. Wewnętrzny wzmacniacz dostarcza 2 x 25W mocy i wysoką precyzją odtwarza wszelkie niuanse brzmienia fortepianu.

  Dwuśladowy rejestrator umożliwia natychmiastowe nagrywanie. Nagrywanie jest dostępne na pulpicie. Istnieje możliwość nałożenie na siebie 2 śladów, dzięki temu możesz nagrać osobno lewą i prawą rękę lub nałożyć na siebie dwie różne partie. Tempo odtwarzania zarejestrowanych partii można regulować, a w pamięci instrumentu możemy zapiać 99 utworów. Wielogodzinne ćwiczenia na słuchawkach nie będą już niewygodne i męczące. C1 wyposażono w stereofoniczny optymizer dźwięku, który dodaje brzmieniu przestrzeni i powoduje, że gra na słuchawkach jest bardzo komfortowa. 40 fortepianowych utworów z przydatnymi funkcjami do ćwiczeń. Oprócz 10 utworów demonstracyjnych, w których prezentowane są różne brzmienia, C1 oferuje również 40 wbudowanych utworów, które można samodzielnie opracować, dzięki takim możliwością jak: podział i odsłuchanie każdej ręki osobno, kontrola tempa, podział utworów na części A-B z powtórzeniami.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • 50 utworów demo
  • Wykończenie matowe


  SPECYFIKACJA:

  • Klawiatura: 88 klawiszy, klawiatura RH3, Real Weighted Hammer Action 3
  • Czułość klawiatury: Pięć poziomów
  • Brzmienia: 30
  • Polifonia: 120,
  • Metronom: Tempo, beat, brzmienia, poziom
  • Rejestrator: 2 częściowy, maksymalnie 14000 nut
  • Połączenia: LINE OUT, MIDI (IN, OUT), słuchawkowe x 2, pedał, głośniki, DC 24V
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 770 x 1346 x 347 mm
  • Pobór mocy: 18 W (przy użyciu zasilacza w komplecie),
  • Akcesoria w komplecie:
   • Zasilacz
   • Przewód zasilający
   • Statyw z głośnikiem
  • Waga netto: 35 kg (włącznie z podstawą),
  • Waga brutto: 40 kg.

  Inne pianina cyfrowe marki KORG: [pianino cyfrowe KORG XE20], [pianino cyfrowe KORG XE20SP], [pianino cyfrowe KORG C1 Air BK]

  Pianina cyfrowe w tym stacjonarne innych firm: [pianino cyfrowe CASIO Privia PX-870 BK], [pianino cyfrowe YAMAHA ARIUS YDP-164 R], [pianino cyfrowe YAMAHA ARIUS YDP-145 R]