MusicAudio.pl » Instrumenty klawiszowe » Syntezatory muzyczne » Syntezator KORG NAUTILUS 88 /Stacja robocza
Syntezator KORG NAUTILUS 88 /Stacja robocza

Syntezator KORG NAUTILUS 88 /Stacja robocza

Flagowa stacja robocza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Syntezator KORG NAUTILUS 88 /Stacja robocza Pokaż więcej zdjęć
Syntezator KORG NAUTILUS 88 /Stacja robocza Pokaż więcej zdjęć
10 999,00 zł
Ilość Dostępny w małej ilości
U Ciebie już pojutrze!
  • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
  • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
  • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Syntezator KORG NAUTILUS 88 /Stacja robocza

  • OPIS:

    88-klawiszowy model NAUTILUSA wykorzystuje czterostopniową, prawdziwie ważoną klawiaturę młoteczkową wyprodukowaną w Japonii, model RH-3. Akcja klawiatury jest cięższa po lewej stronie klawiatury i lżejsza w wysokich rejestrach, dzięki czemu zapewnia doskonałą grywalność. Model 73 klawiszowy wyposażony jest w ekskluzywną, lekką klawiaturę syntezatorową podobnie jak model z 61 klawiszami. Ta klawiatura jest szybsza, pozwala grać partie organowe z dużą ilością glissand, a także solówki syntezatorowe, które wykorzystują szeroki zakres klawiatury.

    Model KORG NAUTILUS 88 jest wyposażony w luksusowe drewniane panele boczne. Wykończenie modeli 61 i 73 to zupełnie nowy projekt, który nadaje im wyjątkowego stylu na scenie i charakteru.

    Najbardziej olśniewający i wyjątkowy zbiór dźwięków jaki kiedykolwiek był dostępny w syntezatorze Korga. NAUTILUS wykracza poza granice możliwości syntezatora i stacji roboczej. Dzięki potędze dziewięciu silników brzmieniowych, bogatemu próbkowaniu, nagrywaniu dźwięków, efektom oraz dobremu workflow projekty, presety i Twoje indywidualne rozwiązania osiągną zupełnie nowy, wyższy poziom. Korg spędził lata na udoskonalaniu wszystkich swoich technologii cyfrowych, analogowych, projektowaniu hardwareu i optymalizacji workflow, aby pomóc muzykom w jak najlepszym użytkowaniu instrumentów. Owocem tych wszystkich lat ciężkiej pracy jest niesamowicie potężny i jedyny w swoim rodzaju NAUTILUS.

    Dziewięć różnych silników dźwiękowych - ogromna moc ekspresji

    NAUTILUS posiada dziewięć dedykowanych silników brzmieniowych do realistycznego odtwarzania dźwięków, takich jak fortepiany, pianina elektryczne, organy i inne. Ulepszony generator brzmień fortepianowych SGX-2 oferuje delikatną ekspresję, aby uchwycić wszystkie niuanse pianina akustycznego. 12-stopniowe brzmienia z przełączaniem prędkości, rezonansem strun i nie tylko.  NAUTILUS zawiera najwięcej bibliotek fortepianów, jakie kiedykolwiek zostały umieszczone w jednym produkcie. Generator brzmień pianina elektrycznego EP-1 realistycznie odtwarza siedem różnych słynnych brzmień. Silnik CX-3, czyli „serce” naszego wspaniałego CX-3, który kryje w sobie brzmienie klasycznych organów tonewheel. Na pokładzie dostępne są również syntezy MOD-7 VPM / FM, PolysixEX i MS-20EX do modelowania analogowego oraz STR-1 do modelowania fizycznego oraz inne do każdego rodzaju dźwięku, jaki chcemy uzyskać.

    Te charakterystyczne silniki brzmieniowe używane razem i mieszane ze sobą w trybie Program lub Combination tworzą zupełnie nowe, kreatywne i innowacyjne barwy.

    Nowe dźwięki oferowane w trzech różnorodnych kategoriach

    Podejście do brzmień zawartych w NAUTILUSIE rozpoczęliśmy od odłożenia przez nas jakichkolwiek uprzedzeń co do tego, jakie dźwięki powinna oferować konwencjonalna muzyczna stacja robocza. Zamiast tego skupiliśmy się na przesunięciu granic samplowania i programowania w celu stworzenia zupełnie nowej klasyfikacji programów, którą dzielimy na trzy grupy:

     „Unikalne” dźwięki

    KORG NAUTILUS oferuje charakterystyczne dźwięki, w tym pętle fraz, fortepiany, stare instrumenty perkusyjne i wiele innych. Wiele rzadko słyszanych instrumentów muzycznych pochodzących z różnych regionów świata może być trudnych do opanowania, ale NAUTILUS zawiera charakterystyczne dla nich frazy i patterny. NAUTILUS oferuje również dźwięki, które po raz pierwszy zostały zsamplowane specjalnie dla tego instrumentu. W tym przygotowane specjalnie dźwięki fortepianu utworzone przez umieszczenie różnych obiektów pomiędzy jego strunami oraz sample lub dźwięki „odnalezionych perkusji” nagrane z wykorzystaniem zwykłych przedmiotów i elementów perkusyjnych vintage. Te nowe i tajemnicze dźwięki nie tylko nadadzą twoim produkcjom nieoczekiwany smak, ale oferują również szerokie możliwości tworzenia efektów dźwiękowych wykorzystywanych w muzyce filmowej i telewizyjnej.

    „Aktualne” dźwięki

    KORG NAUTILUS oferuje również najświeższe dźwięki, które dobrze wpisują się w dzisiejszą sceną muzyczną, w tym syntezatory, zestawy perkusyjne, efekty specjalne i nie tylko. Jeśli chodzi o brzmienia syntezatorów, to na początek koniecznie sprawdź dźwięki EDM, electro i chiptune. Ponadto NAUTILUS zawiera ponad 50 rodzajów zestawów perkusyjnych - dźwięków, które najsilniej odzwierciedlają zmiany zachodzące w muzyce na przestrzeni lat. Efekty specjalne tworzą osobny pożyteczny materiał w tej kategorii, wśród nich m.in. bębny wykorzystywane w szeroko pojętej muzyce elektronicznej i tanecznej.

    Dźwięki standardowe

    Zebraliśmy wszystkie najważniejsze dźwięki w wysokiej jakości, które stanowią bazę stacji roboczej, w tym pianino, pianino elektryczne, gitara, gitara basowa i inne. Dla nowo zsamplowanego brzmienia fortepianu nagraliśmy również cudowną atmosferę studyjną, którą możesz dodać do brzmienia w zależności od twoich upodobań i okoliczności. Dodano nowy model pianina elektrycznego z charakterystycznym grubym brzmieniem, który świetnie sprawdza się w funkowych utworach. Dodaliśmy również wiele fraz, które pozwalają odtwarzać rzeczywiste wykonania partii gitary i basu, które mogą być przydatne dla klawiszowców.

    Kolorowy wyświetlacz TouchView

    Sercem KORG NAUTILUS jest ogromny, 8-calowy (800 x 480 pikseli) kolorowy wyświetlacz dotykowy WVGA firmy KORG. Ekran dotykowy posiada unikalną funkcję Touch-Drag, która oferuje bardziej szczegółową kontrolę wartości parametrów. Interaktywne instrumenty i grafiki na panelu zapewniają komfort pracy i możliwość kontroli wszystkich parametrów, od regulacji pokrywy fortepianu po podłączenie patch kabla na modułowym modelu syntezatora. Wyświetlacz TouchView obsługuje również wygodną nową funkcję wyszukiwania, umożliwiającą wyszukiwanie (i podgląd) dźwięków na podstawie ich tytułów.

    Tryb SET LIST, który doskonale sprawdza się podczas występów na żywo

    Korzystając z trybu Set List, wyświetlacz TouchView oferuje 16 kolorowych przycisków na ekranie dotykowym – takich ekranów możemy ustalić kilkanaście; każdy może natychmiast przywołać odpowiedni Preset, Kombinację lub Sekwencję - niezależnie od trybu gry. Mamy również możliwość edytowania kolorów przycisków SET LISTY. Jest to potężna funkcja w sytuacjach wymagających szybkiej i dokładnej kontroli lub gdy chcemy np. podzielić sobie części utworu bez zatrzymywania podkładu. Tryb Set List dodaje także 9-pasmowy korektor graficzny, umożliwiając dostosowanie ogólnego brzmienia do miejsca, w którym gramy.

    Darmowy pakiet oprogramowania

    KORG NAUTILUS jest dostarczany z różnorodnym oprogramowaniem muzycznym, które pozwala nie tylko tworzyć utwory, ale także doskonalić je i nadawać finalnego efektu. Na pokładzie dostępne są takie programy jak: Izotope Ozone 9 elements, Skoove, Reason Lite, a także syntezatory wirtualne od firmy KORG. Te aplikację sprawią, że kupując NAUTILUSA będziesz mieł do dyspozycji wiele narzędzi, które pomogą Ci przenieść Twoją muzykę na nowy, wyższy poziom.