MusicAudio.pl » Instrumenty klawiszowe » Klawiatury sterujące midi usb » Klawiatura sterująca USB/MIDI Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2
Klawiatura sterująca USB/MIDI Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2

Klawiatura sterująca USB/MIDI Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2

Dzięki najnowszej generacji Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2, tworzenie muzyki staje się bardziej intuicyjnym i praktycznym doświadczeniem. Graj z ekspresją, przeglądaj i i wybieraj brzmienia, zmieniaj parametry, szkicuj swoje pomysły, a następnie nawiguj i miksuj swoje projekty – wszystko z jednego w pełni zintegrowanego centrum projektu dla studia i sceny. Do wyboru wersje 49, 61 i 88 klawiszy, wszystkie zawierające klawiaturę Fatar.

Klawiatura sterująca USB/MIDI Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2 Pokaż więcej zdjęć
Klawiatura sterująca USB/MIDI Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2 - miniatura
Klawiatura sterująca USB/MIDI Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2 - miniatura
Klawiatura sterująca USB/MIDI Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2 - miniatura
Klawiatura sterująca USB/MIDI Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2 - miniatura
Klawiatura sterująca USB/MIDI Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Klawiatura sterująca USB/MIDI Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2 Pokaż więcej zdjęć
4 079,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Klawiatura sterująca USB/MIDI Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2

 • OPIS:

  PRAWDZIWE CZUCIE FORTEPIANU, CAŁKOWITA INTEGRACJA

  KOMPLETE KONTROL S88 łączy w sobie najlepszą w dotyku młotkową klawiaturę z żywą wizualną reakcją i ścisłą integracją dla całego procesu pracy: przeglądaj wszystkie presety z KOMPLETE i setki wtyczek NKS, rzeźbiąc swój dźwięk i kontrolując swój ulubiony DAW z najwyższej klasy studyjnej części głównej.

  WIDZISZ WIĘCEJ

  Dwa kolorowe ekrany o wysokiej rozdzielczości ułatwiają przeglądanie i podgląd dźwięków, dostosowywanie elementów sterujących oraz miksowanie i edycję projektów – bezpośrednio ze sprzętu.

  BARDZIEJ INTUICYJNIE

  Dzięki ulepszonemu układowi z dedykowanymi przyciskami funkcyjnymi i nowym czterokierunkowym enkoderem można w pełni wykorzystać proces produkcyjny.

  BARDZIEJ EKSPRESYJNY

  KOMPLETE KONTROL S88 posiada teraz ergonomiczne kółka modulacji i pitch oraz pasek dotykowy, który poszerza możliwości twórcze.

  BARDZIEJ ZINTEGROWANY

  Mix, edytuj i więcej w MASCHINE, Logic Pro X, Ableton Live, Cubase, Nuendo i GarageBand.

  WYRAFINOWANE CZUCIE FORTEPIANU

  Klawiatura, którą czuje się i gra lepiej. Wyraź siebie na 88 w pełni ważonych klawiszach Fatar, każdy z zaawansowanym mechanizmem działania młotka, technologią Smart Spring i tłumieniem dla realistycznego czucia fortepianu.

  SPRAWDŹ CZEGO POTRZEBUJESZ

  S88 umieszcza wszystko, co musisz wiedzieć, w zasięgu wzroku: Uzyskaj niezbędne informacje o dźwiękach i projektach z dwóch kolorowych ekranów o wysokiej rozdzielczości; zobacz, co dzieje się z podświetlanymi przyciskami, które różnią się kolorystyką i intensywnością; oraz wskaż położenie dźwięków, stref klawiszy, przełączników, wag i innych funkcji dzięki Light Guide.

  SZYBCIEJ ODNAJDŹ SWOJE DŹWIĘKI

  Znalezienie właściwego brzmienia wśród rozległej biblioteki dźwięków może być trudne, nie wspominając już o czasochłonności. Teraz możesz znaleźć dokładnie to, czego szukasz we wszystkich instrumentach KOMPLETE i Native Kontrol Standard (NKS) za pomocą prostego, intuicyjnego systemu tagowania – bezpośrednio ze sprzętu. Co więcej, podczas przeglądania można usłyszeć podgląd każdego dźwięku, bez konieczności ładowania instrumentu.

  Twoja ścieżka dźwiękowa potrzebuje epickich strun? Wybierz Bowed Strings > String Ensemble > Sample-based, przewiń presety i wybierz najlepsze dopasowanie. A jeśli naprawdę podoba Ci się to, co słyszysz, po prostu oznacz to jako ulubione, aby następnym razem uzyskać natychmiastowy dostęp.

  ZMAPOWANY I GOTOWY DO GRY

  Wszystkie instrumenty i efekty KOMPLETE i NKS są wstępnie mapowane na sprzęcie KOMPLETE KONTROL przez osoby, które znają je najlepiej – samych projektantów instrumentów. Podstawowe parametry, takie jak kontrola obwiedni i odcięcie filtru, są natychmiast wyświetlane na dwóch kolorowych wyświetlaczach, intuicyjnie podzielonych na strony. Oznacza to, że możesz zobaczyć, co dokładnie regulujesz w czasie rzeczywistym – czy to w kHz, dB, czy BPM.

  FUNKCJE INTELIGENTNEJ GRY

  Pozostań w kluczu, z nutami z aktualnie wybranej skali lub trybu Light Guide. Aktywuj tryb akordów, aby stworzyć progresję, grając pojedyncze klawisze, a następnie włącz arpeggiator i zamień go w wyraziste wykonanie muzyczne. A dla nowicjuszy klawiatury, Easy Mode mapuje białe klawisze do dowolnej skali, więc nigdy nie trafisz w złą nutę.

  PITCH, MOD I WIĘCEJ

  Uzyskaj precyzyjną kontrolę nad pochyleniem i funkcjami modów za pomocą dwóch ergonomicznych, gumowanych kół. Ultra-czuły pasek dotykowy stanowi zabawną, czułą alternatywę dla podłączania dedykowanego pedału ekspresji.

  WCIĄGNIJ SIĘ W PROCES PRACY

  Przechwytuj wszystkie swoje pomysły, bezpośrednio z samej klawiatury: KOMPLETE KONTROL daje natychmiastowy dostęp do kontroli transportu, mieszania i edycji w Logic Pro X, Ableton Live, Cubase, Nuendo i GarageBand, wraz z wizualną informacją zwrotną i pomiarem objętości na wbudowanych wyświetlaczach klawiatury. A dzięki MIDI in / out, włączenie urządzeń zewnętrznych do konfiguracji jest równie proste.

  INTEGRACJA WSZYSTKICH INSTRUMENTÓW I EFEKTÓW

  NKS oznacza intuicyjną kontrolę nad setkami instrumentów i efektów wiodących producentów – w tym Heavyocity, Spitfire Audio i Waves. Ten rozszerzony format wtyczek pozwala wszystkim programistom określić sposób, w jaki ich produkty integrują się ze sprzętem NI, dzięki czemu obsługa zaawansowanych funkcji, takich jak przeglądanie w oparciu o znaczniki, sprzężenie zwrotne Light Guide i wstępnie zmapowane elementy sterujące, wykracza daleko poza wszechświat KOMPLETE. W przypadku wtyczek, które nie zostały jeszcze zaktualizowane do NKS, łatwo jest tworzyć własne mapowania z oprogramowania KOMPLETE KONTROL.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Inteligentny kontroler MIDI współpracujący ze wszystkimi instrumentami wirtualnymi i efektami
  • Profesjonalna klawiatura FATAR z aftertouch
  • Ergonomiczne pokrętła PITCH i MOD, plus kontroler wstęgowy
  • Doskonale zmapowane wszystkie produkty KOMPLETE i efekty, a także setki innych produktów, pracujących w standardzie Native Kontrol Standard (NKS) od wiodących producentów.
  • Pełne wsparcie VSTi
  • Szybkie wyszukiwanie brzmień dzięki oprogramowaniu KOMPLETE KONTROL i odsłuchiwaniu próbek brzmień.
  • Dwa wysokiej jakości kolorowe ekrany wspierające wyszukiwanie, edycję brzmień, miksowanie i nawigację.
  • Rewolucyjny system Light Guide: Diody RGB umiejscowione nad każdym klawiszem ukazują wiele funkcji, m.in. skale, podziały klawiatury, akordy itd.
  • Smart Play: wybieraj spośród 100 skali, graj progresje akordów i arpeggia przy użyciu jednego klawisza. Przypisz każdą skalę do białych klawiszy.
  • Głęboka integracja z MASCHINE
  • Intuicyjna kontrola Logic Pro X, Ableton Live, GarageBand, Cubase iNuendo
  • 4-kierunkowy wciskany joystick do łatwego wyszukiwania brzmień i nawigacji
  • Dwa konfigurowalne wejścia na kontrolery nożne
  • MIDI in / out
  • S49, S61 zasilane przez USB 2.0 , S88 dostarczany jest z zasilaczem
  • Zawiera KOMPLETE 12 SELECT i MASCHINE Essentials


  SPECYFIKACJA:

  • Klawiatura: Fatar z systemem młoteczkowym, 88 klawiszy ważonych, dynamicznych z Aftertouch,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 115 x 1390 x 346 mm,
  • Waga: 13.2 kg


  WYMAGANIA SYSTEMOWE:

  • Windows 7 lub 8, Intel® Core™ 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2
  • Mac OS X 10.8 lub 10.9, Intel® Core™ 2 Duo
  • 4 GB RAM (6 GB rekomendowane)
  • USB 2.0
  • Wymaga podłączenia zasilacza dostęnego w zestawie


  RAZEM Z KONTROLEREM OTRZYMSZ W KOMPLECIE:

  • Komplete Select 14,
  • Komplete Kontrol,
  • Ableton Live Lite,
  • Kabel USB-A - USB-B


  DEMO: