MusicAudio.pl » Instrumenty klawiszowe » Klawiatury sterujące midi usb » Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII
Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII

Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII

Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII to doskonały kontroler MIDI do pracy z oprogramowaniem DAW. Dynamiczna klawiatura, kompaktowe rozmiary ułatwiające przenoszenie w dowolne miejsce, szereg przydatnych w tworzeniu muzyki funkcji i kontrolerów oraz załączone w komplecie oprogramowanie DAW i pakiet 60 darmowych lekcji nauki gry z Melodics dla posiadaczy keyboardu, czyni z ALESIS V61 MKII doskonałe narzędzie do tworzenia muzyki, zarówno dla doświadczonych jak i początkujących muzyków. Ze względu na kompaktowe rozmiary ułatwiające transport, instrument docenią szczególnie ci, którzy często przemieszczają się do studia nagrań i z powrotem.

Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII Pokaż więcej zdjęć
Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII - miniatura
Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII - miniatura
Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII - miniatura
Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII - miniatura
Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII - miniatura
Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII Pokaż więcej zdjęć
699,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII

 • OPIS:

  PRODUKCJA USB-MIDI, OD POCZĄTKU DO KOŃCA.

  Nowa wersja klawiatury sterującej MKII to kompletne narzędzie do tworzenia muzyki za pomocą oprogramowania DAW. Jako wszechstronny kontroler MIDI, przeprowadzi Twój proces twórczy od początku do imponującego efektu końcowego. Jedną z ważnych cech ALESIS V61 MKII jest jego kompaktowy rozmiar pozwalający na bezproblemowe zabranie klawiatury gdzie tylko potrzebujesz.

  CENNE FUNKCJE.

  Klawiatura sterująca ALESIS V61 MKII wyposażona została w szereg kontrolerów, padów i funkcji, które są bardzo przydatne przy produkcji muzycznej. Instrument posiada na pokładzie 8 padów dynamicznych z podświetleniem LED do skonfigurowania własnych bębnów i pełnej kontroli odtwarzania sampli. Dostępne są też klasyczne funkcje Note Repeat i Full Level. Ponadto 4 przypisywalne pokrętła MIDI pozwalają na łatwą kontrolę nad wirtualnymi instrumentami i oprogramowaniem DAW. Nie zabrakło też kółka Pitch Band i Modulation do kontroli ekspresji brzmienia w czasie rzeczywistym generując różne efekty. Jeśli potrzebujesz nagrać sekwencję fortepianową lub pianinową, to 61-klawiszowa klawiatura dynamiczna pozwoli na uzyskanie naturalnej ekspresji dynamiki brzmienia od dźwięków delikatnych, cichych po mocne, ekspresyjne tony. 61 klawiszy to może być za mało więc w ALESIS V61 MKII zastosowano przyciski wyboru oktawy, które dają dostęp do pełnego zakresu brzmień fortepianowych. Dodatkowo możesz podłączyć do dedykowanego wejścia pedał Sustain do przedłużania wybrzmiewania dźwięków (sprzedawany oddzielnie). A jeśli lubisz eksperymentować z nowymi brzmieniami, wykorzystaj wbudowany Arpeggiator z 6 trybami pracy zawierającymi między innymi Tap Tempo, Time Division, Gate czy Swing Control.

  ZESTAW OPROGRAMOWANIA W PAKIECIE.

  Kupując klawiaturę sterującą ALESIS V61 MKII nie musisz już martwić się zakupem odpowiedniego oprogramowania DAW do produkcji muzycznej. W komplecie otrzymasz program MPC Beats (do pobrania*) dzięki czemu możesz zacząć tworzyć muzykę od razu po wyciągnięciu kontrolera z pudełka. Jaki styl muzyczny preferujesz? nie jest to ważne, program zawiera obszerną bibliotekę gdzie znajdziesz odpowiednie dla siebie loopy i sample. To zasługa aż 7 pakietów rozszerzeń obejmujących różnorodne gatunki muzyczne. Jeśli posiadasz w domu keyboard i dopiero zaczynasz swoją przygodę z graniem to Alesis przygotował dla Ciebie 60 darmowych lekcji z Melodics!.

  DLA KOGO?.

  Ze względu na kompaktowe rozmiary i mnogość przydatnych funkcji, ALESIS V61 MKII docenią szczególnie doświadczeni muzycy potrzebujący często przenosić swój instrument do studia i z powrotem. Ale darmowe lekcje Melodics i prostota obsługi, czyni kontroler doskonałym narzędziem twórczym także dla początkujących.

  * W komplecie znajduje się ulotka na temat skąd pobrać program i kod aktywujący.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Klawiatura dynamiczna,
  • Lekka, kompaktowa obudowa ułatwiająca transport,
  • 8 padów dynamicznych z podświetleniem LED,
  • Arpeggiator z 6 trybami: Tap Tempo, Time Division, Gate czy Swing Control,
  • 4 przypisywalne pokrętła MIDI do kontroli wirtualnych instrumentów i oprogramowania DAW,
  • Kółko Pitch Bend i Modulation do kontroli ekspresji w czasie rzeczywistym,
  • Przyciski Octave do wyboru oktawy,
  • Wejście na pedał sustain,
  • W komplecie oprogramowanie MPC Beats, 7 pakietów rozszerzeń, 60 darmowych lekcji z Melodics.


  SPECYFIKACJA:

  • Klawiatura: 61 klawiszy dynamicznych,
  • Minimalne wymagania: Windows: 8 (x64), MacOS: 10.13.6,
  • Pady: 8 dynamicznych z podświetleniem LED, ,
  • Pokrętła MIDI: 4 przypisywalne,
  • Arpeggiator: 6 trybów,
  • Kółko Pitch Band i Modulation: tak,
  • Przyciski Octave: do przełączania oktawy,
  • Akcesoria w komplecie: kabel USB, ulotka Software Download Card.

  DEMO: