MusicAudio.pl » Instrumenty klawiszowe » Syntezatory muzyczne » Syntezator YAMAHA MODX8+ /PLUS
Syntezator YAMAHA MODX8+ /PLUS

Syntezator YAMAHA MODX8+ /PLUS

YAMAHA MODX8+ wyposażony w 88 klawiszy Graded Hammer Standard posiada wszystko, czego potrzebują pianiści, aby wyróżniać się na scenie, w studio lub podczas streamingu. MODX+ jest rozszerzeniem serii MODX z większą ilością brzmień, lepszą kontrolą brzmienia oraz wszystkim co pozwoli Ci wyróżnić się podczas pracy z instrumentem. MODX+ posiada 128 głosową polifonię stereo AWM2 oraz 128 głosową polifonię FM-X dające duży komfort gry i większe możliwości tworzenia brzmień.

Syntezator YAMAHA MODX8+ /PLUS Pokaż więcej zdjęć
Syntezator YAMAHA MODX8+ /PLUS - miniatura
Syntezator YAMAHA MODX8+ /PLUS - miniatura
Syntezator YAMAHA MODX8+ /PLUS - miniatura
Syntezator YAMAHA MODX8+ /PLUS - miniatura
Syntezator YAMAHA MODX8+ /PLUS - miniatura
Syntezator YAMAHA MODX8+ /PLUS Pokaż więcej zdjęć
6 999,00 zł
Ilość Dostępny w niewielkiej ilości
U Ciebie już pojutrze!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Syntezator YAMAHA MODX8+ /PLUS

 • Olszak Pack

   

  Otrzymaj za darmo YAMAHA Montage Pack by Wojtek Olszak!

  Klienci, którzy kupią stację roboczą MODX otrzymają pakiet YAMAHA Montage Pack by Wojtek Olszak całkowicie za darmo! pakiet jest w pełni kompatybilny z instrumentem

  Zobacz filmik demo >>>

  MODX+ to nowa, ulepszona seria MODX z większą ilością brzmień, lepszą kontrolą i tym wszystkim, co pozwoli Ci wyróżnić się na scenie, w studio, lub podczas streamingu.

  • Większa pojemność pamięci: MODX+ rozszerza wewnętrzną pamięć flash z 1GB do 1,75BG na sample użytkownika lub gotowe biblioteki brzmień.
  • Większa polifonia: MODX+ posiada 128 głosową polifonię stereo AWM2 oraz 128 głosową polifonię FM-X. Pozwala to na duży komfort gry i większe możliwości kreowania brzmienia.
  • Lepszy komfort gry: MODX+ posiada pokryte gumą kółka MOD i PITCH BEND - takie same jak w Montage


  DŹWIĘK
  Najważniejszym elementem każdego instrumentu jest dźwięk. MODX+ sprawia, że ​​wszystkie elementy Twojej muzyki brzmią niesamowicie.

  MODX+ wykorzystuje tę samą technologię, która napędza flagowy MONTAGE: 128 nut polifonii próbkowania i syntezy AWM2 (Advanced Wave Memory 2) dla oszałamiających emulacji instrumentów akustycznych, brzmień syntezatorów i perkusji.

  MODX+ zawiera również 128 nut polifonii FM-X (Frequency Modulation) - unikalną, ekspresyjną, wysoce programowalną technologię syntezy do dynamicznego, elektro-nowoczesnego tworzenia muzyki.


  AWM2
  Silnik AWM2 jest przeznaczony wyłącznie dla syntezatorów Yamaha i oferuje znacznie więcej niż tylko odtwarzanie sampli. Każda z 16 części AWM2 zawiera osiem programowalnych syntezatorów z 18 różnymi typami filtrów, generatorami amplitudy, wysokości tonu i obwiedni filtrów, dziewięcioma LFO, 3-pasmowym korektorem i dedykowanym efektem podwójnego insertu z wirtualnym modelowaniem obwodów.


  FM-X
  Wszystko, co kochasz w kultowym DX7, spotyka się z najnowszymi innowacjami Yamahy. FM-X wytwarza klasyczny dźwięk z lat 80. lub najnowocześniejszy dźwięk syntezatora EDM z niesamowitym zakresem dynamiki, mocą i wiernością. MODX+ znacznie wykracza poza możliwości oryginalnego DX7 dzięki 8-operatorowej architekturze FM, 128-głosowej polifonii, wielu typom filtrów i nie tylko. Wszystko z funkcją Motion Control dla stale ewoluujących i zmieniających się tekstur w celu tworzenia dźwięków, których nikt wcześniej nie słyszał.


  INTELIGENTNE MORPH
  Smart Morph umożliwia morfing pomiędzy dźwiękami FM-X. Jego wyrafinowany algorytm sztucznej inteligencji tworzy interaktywną mapę morfingu z maksymalnie ośmiu dźwięków FM-X. Możesz „odtworzyć” tę mapę z ekranu dotykowego lub użyć Super Knob, aby poruszać się między dwoma punktami. Rezultatem jest oszałamiająca liczba interesujących i interaktywnych nowych dźwięków.


  256-NOTA CAŁKOWITA POLIFONIA
  MODX+ zawiera 128-nutową stereofoniczną polifonię AWM2 i 128-nutową polifonię FM-X. Ze względu na unikalną architekturę MODX+ i MONTAGE, ta polifonia jest zawsze dostępna bez opóźnień lub utraty innych funkcji.


  Zintegrowany flash
  Zapisz swoją muzykę w mgnieniu oka. MODX+ zawiera 1,75 GB nieulotnej pamięci flash użytkownika o niskim opóźnieniu z szybkim odczytem/zapisem dla własnych niestandardowych próbek lub bibliotek syntezatorów.


  EFEKTY
  MODX+ jest wypełniony innowacjami DSP, mocą i jakością dźwięku, aby zapewnić wszystko, od pogłosów wysokiej rozdzielczości po szczegółowe efekty Virtual Circuit Modeling (VCM). Uzyskaj dźwięk EDM z efektami takimi jak Beat Repeat, Vinyl Break lub Bit Crusher. Użyj efektu Spiralizer, aby stworzyć słuchową iluzję tonu stale rosnącego lub opadającego w tonacji.

  Dodaj kompresor z łańcuchem bocznym, aby uzyskać nowoczesny efekt „ducking” lub przejdź do stylu retro z efektami vintage, takimi jak Analog Delay, VCM Phaser lub różnymi symulatorami wzmacniaczy.

  Pianiści poczują się jak w niebie lub w innej niesamowitej przestrzeni, z efektami skoncentrowanymi na fortepianie, takimi jak Damper Resonance i pogłosy HD, które zapewniają superrealistyczne wrażenia z gry na pianinie.


  Wejście A/D
  Wejście stereo A/D umożliwia podłączenie zewnętrznych źródeł, takich jak syntezatory analogowe, wokale i inne instrumenty, do systemu sterowania ruchem MODX+. Oznacza to, że sterowanie MODX+ wykracza daleko poza proste przetwarzanie efektów na pokładzie. Kontroluj poszczególne parametry za pomocą fizycznych elementów sterujących lub pozwól, aby MODX+ zapewniał „niewidzialne ręce” za pomocą Motion Control. Dodaj Vocoder, Envelope Follower i Auto Beat Sync i to tak, jakby wejście A/D w MODX+ stało się instrumentem samym w sobie.

  ZGODNOŚĆ
  Po wyjęciu z pudełka MODX+ daje dostęp do wszystkich dźwięków stworzonych przez naszych światowej klasy projektantów dźwięku i artystów, odkąd zaczęliśmy tworzyć syntezatory w 1974 roku. Będziesz mieć jedną z największych bibliotek dźwięków na Ziemi na wyciągnięcie ręki.

  MODX+ jest bezpośrednio kompatybilny z brzmieniami i występami MOTIF XS/XF.


  Integracja z DAW
  MODX+ Connect to wygodne narzędzie, które umożliwia przesyłanie danych między komputerem a MODX+. Dane utworu utworzone na MODX+ można przesłać do komputera, a dane dotyczące wykonania edytowane na MODX+ można zapisać jako plik (.X7B) na komputerze.

  MODX+ Connect, oparty na technologii VST3 firmy Steinberg, działa jako wtyczka VST3 z serią Cubase. MODX + Connect działa również w taki sam sposób, jak inne oprogramowanie instrumentów VST, umożliwiając zapisanie edytowanych ustawień MODX + lub użycie ich w innym projekcie.

  MODX+ Connect działa również jako wtyczka AU. Aby zapoznać się z oprogramowaniem DAW zgodnym z AU, zapoznaj się z osobnymi informacjami o wydaniu.

  Może być również używany jako samodzielne oprogramowanie.

  WIELOKANAŁOWY INTERFEJS AUDIO USB
  Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku nowoczesnej komputerowej produkcji muzycznej, MODX+ posiada profesjonalny wielokanałowy interfejs audio USB 4 wejścia/10 wyjść. W połączeniu z dwoma wejściami A/D, MODX+ jest idealnym centralnym elementem każdego profesjonalnego studia nagraniowego lub sprzętu komputerowego na żywo.

  Połączenie jednym kablem zastępuje potrzebę zewnętrznego interfejsu audio.

  Kompatybilny z iOS

  SUPER POKRĘTŁO
  Super Knob ma kształtować dźwięk tak, jak dyrygent dla orkiestry. Kieruje poszczególne elementy dynamiczne w jedną muzyczną ekspresję. Podobnie jak dyrygent, Super Knob może powiedzieć jednemu graczowi, aby się pojawił, podczas gdy inny się odwrócił. Możesz zmienić kształt nut z długich na krótkie, jasne na ciemne lub przenieść gracza z miejsca tuż obok siebie na tył sali koncertowej.

  Super Knob umożliwia jednoczesną kontrolę do 128 parametrów w jednym występie. Oznacza to, że możesz kontrolować funkcje miksowania, takie jak głośność, panoramowanie i wysyłki efektów lub szczegółowe parametry syntezatora, takie jak filtry, LFO i operatory.

  To 128 parametrów… JEDNOCZEŚNIE!

  Możesz nawet sterować pokrętłem Super Knob za pomocą kontrolera nożnego FC7, co ułatwia manipulowanie dźwiękiem podczas gry obiema rękami.

  • Klawisze: 88
  • Polifonia: 256 nut (128 AWM2 + 128 FM-X)
  • Wewnętrzna pamięć Flash: 1.75GB
  • Wymiary H/W/D: 160mm (6-1/16") / 1,333mm (52-1/2") / 404mm (15-7/8")
  • Waga instrumentu: 13.8 kg (30 lbs 7 oz).

  Demo