MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Monitory studyjne » Monitor studyjny ADAM Audio T7V /Aktywny
Monitor studyjny ADAM Audio T7V /Aktywny

Monitor studyjny ADAM Audio T7V /Aktywny

Monitor studyjny (aktywny).


ADAM Audio T7V to dwudrożny monitor studyjny przeznaczony do pracy w bliskim polu. Wyposażony został w wysokiej jakości 7” głośnik niskotonowy, który generuje mocny, głęboki bas schodzący do 39 Hz i 1” driver U-ART. Zapewnia on wysokie częstotliwości, sięgające 25 kHz, które praktycznie nie są słyszalne w monitorach z tego samego przedziału cenowego. Głośnik wysokotonowy połączony jest z falowodem HPS (High Frequency Propagation) o tych samych cechach kontroli dyspersji, jakie mają falowody z flagowej serii S. W dużej mierze ujednolica on dyspersję wysokich częstotliwości, stwarzając niesamowicie szeroki idealny punkt odsłuchu. Dzięki temu możesz uwolnić się od sztywnego siedzenia w jednej pozycji podczas miksowania. To wszystko sprawia, że T7V idealnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach realizatorskich, znajdując zastosowanie przy produkcji muzycznej, a także w postprodukcji filmów i programach radiowych i TV. Jeśli potrzebujesz więcej basu, to subwoofer ADAM Audio Sub8 jest idealnym uzupełnieniem ADAM Audio T7V, rozszerzając możliwości monitorowania niskich częstotliwości.

Monitor studyjny ADAM Audio T7V /Aktywny - miniatura
Monitor studyjny ADAM Audio T7V /Aktywny - miniatura
Monitor studyjny ADAM Audio T7V /Aktywny - miniatura
Monitor studyjny ADAM Audio T7V /Aktywny - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Monitor studyjny ADAM Audio T7V /Aktywny
Monitor studyjny ADAM Audio T7V /Aktywny
869,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Monitor studyjny ADAM Audio T7V /Aktywny

 • OPIS


  T7V to dwudrożny monitor studyjny, przeznaczony do użytku w bliskim polu, w pozycji pionowej.

  T7V wyposażony jest w 7-calowy głośnik niskotonowy, który zapewnia bas schodzący do 39 Hz, natomiast membrana wysokotonowego głośnika U-ART zapewnia wysokie częstotliwości, sięgające 25 kHz - praktycznie niesłyszalne w monitorach w tym przedziale cenowym. Wysokotonowy głośnik U-ART połączony jest z falowodem o tych samych cechach kontroli dyspersji co falowód High Frequency Propagation (HPS) wykorzystywany we flagowej serii monitorów ADAM Audio - S. Falowody w dużym stopniu ujednolicają dyspersję wysokich częstotliwości, zapewniając niesamowicie szeroki idealny punkt odsłuchu, co uwalnia od sztywnego siedzenia w jednej pozycji podczas miksowania.

  Z tyłu obudowy T7V tunel bass-reflex łączy się z solidnym metalowym panelem, który zawiera wejścia analogowe. Głośnik wysokotonowy U-ART zasilany jest przez wzmacniacz 20 W, natomiast 50-watowy wzmacniacz obsługuje woofer (oba pracują w klasie D). Te nowe potężne monitory zapewniają maksymalny poziom SPL 110 dB na parę.

  Szerokie pasmo przenoszenia, duży zakres dynamiki. doskonałe przenoszenie transjentów, szeroki idealny punkt odsłuchu i niewielkie rozmiary sprawiają, że T7V idealnie pasuje do małych pomieszczeń realizatorskich przy produkcji muzycznej, postprodukcji filmów i programach radiowych/telewizyjnych - doskonale mieszczą się w skromnym budżecie, w jakim wiele tego typu obiektów musi się zmieścić. Subwoofer ADAM Sub8 jest idealnym uzupełnieniem T7V, rozszerzając możliwości monitorowania niskich częstotliwości.

  SPECYFIKACJA


  • Głośniki: 1 x 7" + 1" tweeter U-ART
  • Moc RMS: 70 W (50 W woofer + 20 W tweeter)
  • Typ wzmacniacza: PWM
  • Falowód: HPS
  • Pasmo przenoszenia (-6 dB): 39 Hz - 25 kHz
  • Częstotliwość zwrotnicy: 2.6 kHz
  • Maks. SPL: 110 dB
  • Gwarancja: 5 lat (po uprzedniej rejestracji produktu)
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 347 x 210 x 293 mm
  • Waga: 7.1 kg

   

  Zobacz też inne monitory studyjne: [Monitor studyjny JBL LSR 308P MkII], [Monitory studyjne MACKIE CR5-XBT], [Monitory studyjne PreSonus Eris E4.5 BT /aktywne /para].