MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Interfejsy Audio / USB » Kontroler BEHRINGER X-TOUCH COMPACT
Kontroler BEHRINGER X-TOUCH COMPACT

Kontroler BEHRINGER X-TOUCH COMPACT

X-TOUCH COMPACT to kontroler USB firmy Behringer. Dzięki jego kompaktowej budowie, oraz niskiej wadze jest bardzo łatwy i przyjazny w użytkowaniu. Znajdziemy na nim 16 pokręteł sterujących z pierścieniami LED, 39 dedykowanych podświetlanych przycisków i wbudowany hub USB Multi-TT

Kontroler BEHRINGER X-TOUCH COMPACT Pokaż więcej zdjęć
Kontroler BEHRINGER X-TOUCH COMPACT - miniatura
Kontroler BEHRINGER X-TOUCH COMPACT - miniatura
Kontroler BEHRINGER X-TOUCH COMPACT - miniatura
Kontroler BEHRINGER X-TOUCH COMPACT - miniatura
Kontroler BEHRINGER X-TOUCH COMPACT Pokaż więcej zdjęć
1 840,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Kontroler BEHRINGER X-TOUCH COMPACT

 • OPIS

  Uniwersalny kontroler USB/MIDI X-Touch Compact daje Ci precyzyjną kontrolę nad ulubionymi DAW, instrumentami, efektami i systemami oświetleniowymi z płynnością 9 czułych na dotyk i w pełni zautomatyzowanych suwaków, 16 obrotowych enkoderów z pierścieniami LED – oraz 39 podświetlanymi przyciskami. Uwolnij się od schematu klikania myszką z wstępnie skonfigurowanymi ustawieniami X-Touch lub dostosuj swoje własne konfiguracje, aby opanować sztukę regulacji „w locie”!

   

  Uniwersalna kontrola

  Dzisiejsze DAW, instrumenty, efekty i aplikacje oświetleniowe zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z kontrolerami, które umożliwiają użytkownikom dokonywanie precyzyjnych zmian przy minimalnym wysiłku. Wbudowana emulacja Mackie Control pozwala na współpracę X-TOUCH COMPACT z praktycznie każdym profesjonalnym oprogramowaniem do produkcji audio, które można sobie wyobrazić – od razu po wyjęciu z pudełka – bez potrzeby konfiguracji!

   

  Suwaki, które tańczą z Twoją muzyką

  Twoja muzyka jest ucieleśnieniem Twojej wyobraźni i kreatywności. Twój kontroler powinien być w równym stopniu inspirujący i dynamiczny w odpowiedzi na Twoją twórczość. Dlatego X-TOUCH COMPACT posiada 9 w pełni zautomatyzowanych i czułych na dotyk 100 mm zmotoryzowanych suwaków. Każdy ruch lub automatyzacja, którą zapiszesz jest widoczna w ruchu każdego suwaka w czasie rzeczywistym, doskonale zsynchronizowana z Twoim DAW.

   

  Kontroluj więcej…

  Dwuwarstwowy tryb pracy zapewnia błyskawiczne przełączanie między trybem DAW i sterowaniem instrumentem. Wstępnie skonfigurowane elementy sterujące umożliwiają podłączenie X-TOUCH COMPACT i natychmiastowe działanie od razu po wyjęciu z pudełka lub pobranie naszego przyjaznego dla użytkownika edytora aplikacji do dogłębnej konfiguracji, za darmo ze strony www.behringer.com.

   

  Symfonia świateł

  16 pięknie wyposażonych pokręteł sterujących z pierścieniami LED, które zapewniają wizualny odczyt w bursztynowym odcieniu i 39 podświetlanych przycisków, aby X-TOUCH COMPACT stał się ucztą zarówno dla oczu, jak i dla rąk. Zapewniają one bezpośredni dostęp do wstępnie skonfigurowanych lub mapowanych przez użytkownika funkcji kluczowych. Poznaj w genialnym kolorze, czy kanał jest wyciszony czy w trybie solo i zobacz jak wysoki jest poziom podczas dokonywania zmian podczas nagrywania lub miksowania. Uzbrój wiele ścieżek lub wyreguluj panoramowanie w tym samym czasie i zastanów się, jak kiedykolwiek mogłeś polegać na myszy, aby wykonać pracę kontrolera. Wbudowany interfejs USB umożliwia podłączenie urządzenia COMPACT bezpośrednio do komputera Mac lub PC w celu łatwej instalacji po wyjęciu z pudełka – bez konieczności stosowania sterowników.

   

  Opowieść o dwóch MIDI

  Pełna integracja USB i 5-pinowego MIDI oznacza, że będziesz w stanie połączyć się z wieloma ulubionymi urządzeniami. Łatwe podłączenie do komputera przez główny port USB, przy jednoczesnym podłączeniu zewnętrznego urządzenia MIDI.

   

  Podłącz, steruj, rozszerzaj

  Dedykowane złącze pedału nożnego i jedno wejście sterownika nożnego zapewniają zewnętrzne zdalne sterowanie. Zasilany hub USB Multi-TT zapewnia możliwość podłączenia 2 kolejnych sterowników, dzięki czemu może rozwijać się wraz z rozwojem Twojej kariery. Zasilacz sieciowy zapewnia maksymalną elastyczność i wydajność w zakresie oszczędności energii. Najlepszy ze wszystkich – X-TOUCH COMPACT będzie działał bezbłędnie gdziekolwiek i kiedykolwiek go podłączysz.

   

  Podsumowując

  Ultrakompaktowa konstrukcja z łatwością mieści się w plecaku i umożliwia kaskadowe połączenie lub dodawanie innych modeli X-TOUCH. Zasilanie jest dostarczane przez magistralę USB, więc nie musisz nosić przy sobie zasilacza – a wysokiej jakości, wytrzymała konstrukcja oznacza, że przez wiele lat będziesz mieć przy sobie zaufaną MINI stację roboczą.

  Odwiedź lokalnego dealera lub sprzedawcę online i uzyskaj praktyczną kontrolę nad oprogramowaniem w sposób, który nigdy nie wydawał Ci się możliwy. X-TOUCH MINI spełnia stare powiedzenie, że duże rzeczy są w małych opakowaniach!

   

  Komponuj. Nagrywaj. Miksuj. Udostępniaj.

  Tracktion jest jedną z najszybszych i najprostszych na świecie cyfrowych stacji roboczych audio (DAW) do komponowania, nagrywania, edycji, miksowania i dzielenia się swoją muzyką ze światem. Wyposażony w jednoekranowy interfejs i kładący nacisk na elegancki design, Tracktion łączy w sobie wyjątkowe funkcje Pro DAW, takie jak dynamiczna automatyka, nieograniczona liczba ścieżek, nagrywanie MIDI oraz wsparcie dla wtyczek VST i AU. To potężne oprogramowanie do produkcji muzyki daje Ci wszystkie narzędzia całego profesjonalnego studia nagraniowego. Nauka DAW nigdy nie była łatwiejsza, dzięki obszernej i łatwo dostępnej bibliotece zasobów.

  Jako nasz sposób mówienia „Dziękujemy”, kiedy zarejestrujesz swój X-TOUCH COMPACT na behringer.com, nagrodzimy Cię bezpłatnym kodem do pobrania pełnej wersji Tracktion. Nagrywanie i edycja nie może być łatwiejsza.

   

  CHARAKTERYSTYKA

  • Uniwersalna powierzchnia sterująca do użytku z urządzeniami DAW, instrumentami, efektami i oświetleniem
  • Obsługuje protokół Mackie Control zapewniający bezproblemową integrację z każdym kompatybilnym oprogramowaniem do produkcji muzyki
  • 9 w pełni zautomatyzowanych i wrażliwych na dotyk zmotoryzowanych 100 mm suwaków
  • Dwuwarstwowy tryb pracy dla szybkiego przełączania między trybem DAW i sterowaniem instrumentem.
  • Wstępnie skonfigurowane elementy sterujące do natychmiastowego działania po wyjęciu z pudełka
  • Przyjazna dla użytkownika aplikacja edytora do szczegółowej konfiguracji, którą można pobrać bezpłatnie ze strony www.behringer.com
  • 16 pokręteł sterujących z pierścieniami LED do natychmiastowej regulacji ulubionych parametrów
  • 39 dedykowanych podświetlanych przycisków (łącznie z kontrolą transportu) do bezpośredniego dostępu do kluczowych funkcji
  • Wbudowany interfejs USB MIDI do bezpośredniego połączenia z komputerami Mac* lub PC (nie jest wymagana obecność sterowników)
  • Standardowe porty MIDI I/O do sterowania zewnętrznym sprzętem bez potrzeby korzystania z komputera
  • Dedykowany pedał nożny i wejście kontrolera nożnego do zdalnego sterowania zewnętrznego
  • Zasilany hub USB Multi-TT z dwoma portami do podłączenia dodatkowych kontrolerów
  • Zasilacz zapewniający maksymalną elastyczność (100 – 240 V~) i niski pobór mocy dla oszczędności energii
  • Zaprojektowane i skonstruowane w Niemczech
KONTAKT
pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00
  +48 83 342-57-47
  +48 601-222-210
  +48 695-677-810
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
SOCIAL MEDIA
Znajdziesz nas na:

Logo Facebook     Logo Instagram