MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Interfejsy audio » Kontroler BEHRINGER X-TOUCH MINI
Kontroler BEHRINGER X-TOUCH MINI

Kontroler BEHRINGER X-TOUCH MINI

X-TOUCH MINI to kontroler USB firmy Behringer. Dzięki jego kompaktowej budowie, oraz niskiej wadze jest bardzo łatwy i przyjazny w użytkowaniu. Znajdziemy na nim 8 pokręteł sterujących z pierścieniami LED, 16 dedykowanych podświetlanych przycisków i wbudowany interfejs USB MIDI.

Kontroler BEHRINGER X-TOUCH MINI Pokaż więcej zdjęć
Kontroler BEHRINGER X-TOUCH MINI - miniatura
Kontroler BEHRINGER X-TOUCH MINI - miniatura
Kontroler BEHRINGER X-TOUCH MINI - miniatura
Kontroler BEHRINGER X-TOUCH MINI Pokaż więcej zdjęć
449,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie za 1 dni ( 26 kwietnia )
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Kontroler BEHRINGER X-TOUCH MINI

 • OPIS

  X-TOUCH MINI

  Ultrakompaktowa, uniwersalna, powierzchnia sterująca USB - X-TOUCH MINI zapewnia moc twojemu oprogramowaniu do produkcji muzyki! Przyjazny dla użytkownika i niezwykle wszechstronny X-TOUCH MINI daje Ci wszędzie możliwość praktycznej kontroli wszystkich popularnych DAW-ów, instrumentów, efektów i aplikacji oświetleniowych. Niech Twoja kreatywność będzie dzika, gdy zdejmiesz ręce z myszy i położysz na ten sprytny mały kontroler!

   

  Uniwersalna kontrola

  Dzisiejsze DAW, instrumenty, efekty i aplikacje oświetleniowe zostały zaprojektowane z myślą o współpracy ze sterownikami, które umożliwiają użytkownikom dokonywanie precyzyjnych zmian przy minimalnym wysiłku. Wbudowana emulacja Mackie Control pozwala X-TOUCH MINI współpracować z praktycznie każdym profesjonalnym oprogramowaniem do produkcji audio, które można sobie wyobrazić – od razu po wyjęciu z pudełka – bez potrzeby konfiguracji!

   

  Zabierz się szybko do pracy

  X-TOUCH MINI posiada 60 mm master fader oraz tryb dwuwarstwowy umożliwiający szybkie przełączanie pomiędzy DAW i sterowaniem instrumentem – lub przełączanie pomiędzy dowolnymi dwoma aplikacjami. Na przykład, DJ może użyć jednej warstwy do wirtualnych syntezatorów – a drugiej do sterowania oświetleniem podczas swojego pokazu. Albo inżynier w kościele może sterować oświetleniem na jednej warstwie i odtwarzaniem z DAW na drugiej. Masz słuszność, aby szybko być kreatywnym, ponieważ MINI jest dostarczany z wstępnie skonfigurowanymi elementami kontrolnymi do natychmiastowego działania po wyjęciu z pudełka. Jednakże, możesz również za darmo dostosować ustawienia do własnych potrzeb dzięki naszej darmowej, łatwej do pobrania i przyjaznej dla użytkownika aplikacji do edycji.

   

  Cud przepełniony funkcjami

  MINI posiada 8 pokręteł z pierścieniami LED, które umożliwiają natychmiastową regulację ulubionych parametrów. Posiada również 16 dedykowanych, podświetlanych przycisków (łącznie z kontrolą transportu) umożliwiających bezpośredni dostęp do kluczowych funkcji Twojego DAW. Wbudowany interfejs USB/MIDI umożliwia bezpośrednie połączenie z komputerem Mac/PC, a dla przyszłego rozszerzenia o inne kontrolery – bez konieczności stosowania sterowników. Wystarczy podłączyć do X-TOUCH MINI, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do 2 warstw niesamowitej kontroli!

   

  Przemyślana konstrukcja

  Ultrakompaktowa konstrukcja z łatwością mieści się w plecaku i umożliwia kaskadowe połączenie lub dodawanie innych modeli X-TOUCH. Zasilanie jest dostarczane przez magistralę USB, więc nie musisz nosić przy sobie zasilacza – a wysokiej jakości, wytrzymała konstrukcja oznacza, że przez wiele lat będziesz mieć przy sobie zaufaną stację roboczą MINI. X-TOUCH MINI spełnia stare powiedzenie, że duże rzeczy są w małych opakowaniach!

   

  CHARAKTERYSTYKA

  • Uniwersalne, kieszonkowe zdalne sterowanie do DAW, instrumentów, efektów i oświetlenia
  • Obsługuje protokół Mackie Control, zapewniający bezproblemową integrację z każdym kompatybilnym oprogramowaniem do produkcji muzyki
  • Wytrzymały, 60-mm suwak master
  • Dwuwarstwowy tryb pracy dla szybkiego przełączania między trybem DAW i sterowaniem instrumentem.
  • Wstępnie skonfigurowane elementy sterujące do natychmiastowego działania po wyjęciu z pudełka
  • Przyjazna dla użytkownika aplikacja edytora do szczegółowej konfiguracji, którą można pobrać bezpłatnie ze strony www.behringer.com
  • 8 pokręteł sterujących z pierścieniami LED do natychmiastowej regulacji ulubionych parametrów
  • 16 dedykowanych podświetlanych przycisków (łącznie z kontrolą transportu) do bezpośredniego dostępu do kluczowych funkcji
  • Wbudowany interfejs USB MIDI do bezpośredniego połączenia z komputerami Mac* lub PC (nie jest wymagana obecność sterowników)
  • Kompaktowa konstrukcja umożliwiająca łatwe połączenie kaskadowe i dodawanie innych modeli X-Touch
  • Natychmiastowy dostęp do 2 warstw 25 elementów sterujących
  • Zasilanie magistralą USB, nie jest wymagany zasilacz
  • Zgodność z klasą USB komputerów Mac i PC
  • Zaprojektowane i skonstruowane w Niemczech