MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Interfejsy Audio / USB » Focusrite Scarlett 2i2 3Gen
Focusrite Scarlett 2i2 3Gen

Focusrite Scarlett 2i2 3Gen

Interfejs Audio USB.

Interfejs Focusrite Scarlett 2i2 3Gen z 2 wejściami mikrofonowo-liniowymi (instrumentalnymi z wysokim headroomem) typu combo do bezpośredniego podłączenia gitary, basu i mikrofonu. Teraz z przedwzmacniaczami 3 generacji opartej na konwerterach 24-bit / 192 kHz zapewniających studyjną jakość nagrywania oraz większy poziom dynamiki i mniejszy poziom szumów i zniekształceń. 3 generacja wnosi wiele ulepszeń pod względem wydajności, jak i funkcji. Uzyskanie nagrań o jakości studyjnej w domu nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki funkcji Easy Start możesz nagrywać i odtwarzać w ciągu kilku minut. Ważnym ulepszeniem jest włączenie funkcji AIR Focusrite dostępnej na obu kanałach, która to subtelnie modyfikuje pasmo przenoszenia przedwzmacniacza, modelując charakterystykę dźwięku klasycznych transformatorowych przedwzmacniaczy mikrofonowych ISA. Używając mikrofonu dobrej jakości zauważysz lepszą klarowność w zakresie średnich i wysokich częstotliwości, dokładnie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne w przypadku wokali i brzmień instrumentów akustycznych. Dodatkowo ulepszona został funkcja Direct Monitor, która zapewnia monitorowanie nagrywania w trybie mono lub stereo z zerową latencją.

Focusrite Scarlett 2i2 3Gen Pokaż więcej zdjęć
Focusrite Scarlett 2i2 3Gen - miniatura
Focusrite Scarlett 2i2 3Gen - miniatura
Focusrite Scarlett 2i2 3Gen - miniatura
Focusrite Scarlett 2i2 3Gen - miniatura
Focusrite Scarlett 2i2 3Gen Pokaż więcej zdjęć
779,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
Pełny opis produktu:

Focusrite Scarlett 2i2 3Gen

 • OPIS:

  Wejdź na poziom 3 generacji.

  Focusrite produkuje przedwzmacniacze mikrofonowe od 30 lat i na bazie własnych doświadczeń i bogatej wiedzy powstała 3 generacja z przetwornikami zapewniającymi czystość i szczegółowość nagrań studyjnej jakości.

  Interfejs Focusrite Scarlett 2i2 3Gen to znane i przez wielu doceniane narzędzie do pracy z dźwiękiem. Teraz oparty na przedwzmacniaczu mikrofonowym 3 generacji z konwerterami 24-bit / 192 kHz zapewniającymi najwyższą jakość. Uzyskanie nagrań o jakości studyjnej w domu nigdy nie było łatwiejsze. Funkcja Easy Start umożliwia skonfigurowanie, nagrywanie i odtwarzanie w ciągu kilku minut. Interfejs posiada 2 wejścia combo instrumentalne (z wysokim headroomem)/mikrofonowe XLR/Jack 1/4".

  Opracowując serię interfejsów Scarlett 3 generacji, wprowadzono dalsze ulepszenia zarówno pod względem wydajności, jak i funkcji. Specyfikacje audio zostały zaktualizowane w całym urządzeniu aby zapewnić większy zakres dynamiki i jeszcze niższy poziom szumów i zniekształceń. Dodatkowo teraz przedwzmacniacz mikrofonowy akceptuje wyższe poziomy wejściowe. Ważnym ulepszeniem jest włączenie funkcji AIR Focusrite dostępnej na obu kanałach. AIR subtelnie modyfikuje pasmo przenoszenia przedwzmacniacza, modelując charakterystykę dźwięku klasycznych transformatorowych przedwzmacniaczy mikrofonowych ISA. Kiedy użyjesz do nagrania mikrofonu dobrej jakości, zauważysz lepszą klarowność i rozdzielczość w ważnym zakres średnich i wysokich częstotliwości, dokładnie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne w przypadku wokali i brzmień instrumentów akustycznych. Ulepszona została również funkcja Direct Monitor, którą można znaleźć w poprzednich wersjach Scarlett: teraz możesz monitorować nagrywanie w trybie mono lub stereo z zerową latencją.

  CHARAKTERYSTYKA:
  • Przedwzmacniacze mikrofonowe 3 generacji zapewniające studyjną jakość dźwięku,
  • Tryb AIR emulujący oryginalne przedwzmacniacze ISA,
  • Funkcja Easy Start umożliwiająca konfigurację, nagrywanie i odtwarzanie w ciągu kilku minut,
  • Ulepszona funkcja Direct Monitor zapewniająca monitorowanie w trybie mono lub stereo z zerową latencją,
  • Plug-and-play - nie wymaga sterowników, interfejs działa od razu po podłączeniu do komputera.
  SPECYFIKACJA:
  • Wejścia: 2 x combo XLR/Jack 1.4" (2 wejścia liniowe/instrumentalne / 2 wejścia mikrofonowe),
  • Częstotliwości próbkowania: 44.1 kHz, 48 kHz, 88.2 kHz, 96 kHz, 176.4 kHz, 192 kHz,
  • Zakres dynamiki (wejścia mikrofonowe): 111 dB (A-ważone),
  • Zakres dynamiki (wejścia liniowe): 110.5 dB (A-ważone),
  • Zakres dynamiki (wejścia instrumentalne): 110 dB (A-ważone),
  • Pasmo przenoszenia (+/-0.1 dB): 20 Hz - 20 kHz,
  • Zasilanie Phantom: 48 V,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 48 x 175 x 99 mm,
  • Waga: 470 g.
  DEMO:

KONTAKT
pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00
  +48 83 342-57-47
  +48 601-222-210
  +48 727-940-350
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
SOCIAL MEDIA
Znajdziesz nas na:

Logo Facebook     Logo Instagram