MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Interfejsy audio » Interfejs audio PreSonus Studio 24c /USB-C
Interfejs audio PreSonus Studio 24c /USB-C

Interfejs audio PreSonus Studio 24c /USB-C

PreSonus Studio 24c to przenośny interfejs audio USB z 2 wejściami i 2 wyjściami. Idealny dla studiów nagraniowych, muzyków mobilnych, podcasterów i transmisji na żywo. Posiada 2 wejścia combo mikrofon/linia/instrument z przedwzmacniaczami PreSonus XMAX-L, wyjścia liniowe, we/wy MIDI i regulację odsłuchu. Interfejs współppracuje z każdym programem DAW, ale dołączone w komplecie oprogramowanie Studio One 6 Artist razem z zestawem wtyczek PreSonus Studio Magic Plug-in Suite (również w komplecie), zapewnia kompletną funkcjonalność i pełnię możliwości. Regulatory odsłuchu zintegrowane ze Studio One, umożliwiając miksy o prawie zerowej latencji a wtyczki Studio Magic dodają świeżych brzmień. Studio 24c obsługuje częstotliwość próbkowania do 192 kHz i razem z przetwornikami i przedwzmacniaczami PreSonus XMAX-L, gwarantują wysoką jakość przetwarzania, zapewniając czysty dźwięk bez zniekształceń.

Interfejs audio PreSonus Studio 24c /USB-C Pokaż więcej zdjęć
Interfejs audio PreSonus Studio 24c /USB-C - miniatura
Interfejs audio PreSonus Studio 24c /USB-C - miniatura
Interfejs audio PreSonus Studio 24c /USB-C - miniatura
Interfejs audio PreSonus Studio 24c /USB-C - miniatura
Interfejs audio PreSonus Studio 24c /USB-C - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Interfejs audio PreSonus Studio 24c /USB-C Pokaż więcej zdjęć
588,00 zł
Ilość Dostępny w średniej ilości
U Ciebie za 3 dni ( 25 czerwca )
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Interfejs audio PreSonus Studio 24c /USB-C

 • OPIS:

  Profesjonalna jakość w domowym studiu nagrań i w podróży

  PreSonus Studio 24c to interfejs audio USB zasilany magistralą z 2 wejściami i 2 wyjściami. To doskonały wybór dla studiów nagraniowych, muzyków mobilnych, gitarzystów, podcasterów i do transmisji na żywo. Ma na przednim panelu 2 wejścia combo mikrofon/linia/instrument z tranzystorowymi przedwzmacniaczami PreSonus® XMAX-L, 2 wyjścia liniowe na tylnym panelu, we/wy MIDI i regulację bezpośredniego odsłuchu. Kompletne domowe studio nagraniowe Studio 24c jest wyposażone w nagradzane oprogramowanie do produkcji muzyki Studio One® Artist firmy PreSonus dla systemów MacOS® i Windows®.

  Światowej klasy oprogramowanie

  Interfejs Studio 24c współpracuje z praktycznie każdym oprogramowaniem do nagrywania dźwięku na komputery Mac/Windows, ale pełnię możliwości pokazuje z dołączonym programem DAW PreSonus Studio One 6 Artist w polskiej wersji językowej. Studio One został stworzony przez kreatywnych ludzi do kreatywnej produkcji muzycznej. Jest łatwy w obsłudze, więc pozwala skupić się na komponowaniu, nagrywaniu i produkcji utworów zamiast poświęcać czas na opanowanie narzędzia. Regulatory pokładowego miksera odsłuchowego Studio 24c są płynnie zintegrowane ze Studio One. Przy użyciu wyjątkowej funkcji Z-Mix w Studio One możesz tworzyć miksy odsłuchowe o prawie zerowej latencji bez opuszczania swojego środowiska do nagrywania.

  W zestawie pakiet wtyczek Studio Magic

  Ten zestaw wtyczek dodaje pakietowi Studio One mnóstwo świeżych brzmień. Zostały one wybrane spośród najlepszych marek instrumentów wirtualnych i efektów, a każda wtyczka wnosi utworów inny rodzaj magii. Te wtyczki nie są jednofunkcyjnymi tanimi sztuczkami. To prawdziwe woły robocze, na których będziesz mógł polegać przy wielu miksach.

  Łatwa aktualizacja do wersji profesjonalnej

  PreSonus oferuje atrakcyjną ścieżkę upgrade’u do swojego programu DAW Studio One Professional, który zapewnia jeszcze więcej funkcji, w tym zintegrowany pakiet masteringowy – funkcję nieoferowaną przez konkurencyjne programy DAW. Możesz rozwijać programy Studio One Artist i Professional za pomocą rozszerzeń (Add-ons) i możesz uzyskać drogą online w PreSonus Shop m.in. loopy, instrumenty i wtyczki. Do tego dochodzi wspomniany wyżej Studio Magic Plug-in Suite.

  Ruszaj w podróż

  Interfejs audio Studio 24c 2 we/2 wy łączy się z komputerem przez USB-C i zawiera wejścia combo mikrofon/instrument/linia z zasilaniem fantomowym +48 V dla mikrofonów pojemnościowych; symetryczne główne wyjścia liniowe TRS 1/4" oraz regulację poziomu wyjściowego. Wbudowany interfejs MIDI umożliwia podłączenie klawiatury, modułu brzmieniowego lub kontrolera. Pokrętło Mixer reguluje proporcje pomiędzy sygnałem z wejścia analogowego i sygnału odtwarzanego przez komputer w celu monitorowania z niską latencją.

  Najlepsze brzmienie

  Studio 24c działa z maksymalną częstotliwością próbkowania 192 kHz dla zapewnienia wysokiej rozdzielczości miksowania i nagrywania. Wysokiej jakości przetworniki na każdym wejściu i wyjściu oraz profesjonalne przedwzmacniacze mikrofonowe PreSonus XMAX-L umożliwiają płynne i naturalne uchwycenie złożonych składowych harmonicznych. Dźwięk nie ma słyszalnych zniekształceń.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Jednoczesne wejścia/wyjścia (2x2),
  • 2 wejścia mikrofonowe/instrumentalne/liniowe z przedwzmacniaczami mikrofonowymi XMAX-L,
  • 2 wyjścia symetryczne główne TRS 1/4" do podłączenia profesjonalnych monitorów studyjnych,
  • Wyjście słuchawkowe o dużej mocy,
  • Wejście/wyjście MIDI,
  • Pokrętło miksera do bezpośredniego monitorowania wejścia o niskiej latencji,
  • Regulatory poziomu na panelu przednim dla głównych wyjść,
  • 4 drabinkowe mierniki poziomu LED (2 wejścia, 2 główne wyjścia),
  • 24-bitowa rozdzielczość, częstotliwość próbkowania 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 i 192 kHz,
  • Dołączone kable USB-C do USB-C i USB-C do USB-A zapewniają kompatybilność z większością komputerów,
  • W komplecie PreSonus Studio One Artist®, PreSonus Studio Magic Plug-in Suite.


  SPECYFIKACJA:

  • Wejścia / wyjścia: 2 x 2,
  • Częstotliwość próbkowania 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 i 192 kHz,
  • Rozdzielczość: 24-bit,
  • Zakres dynamiki: 108 dB,
  • Zasilanie Phantom: +48 V DC (max. 10 mA).


  RAZEM Z INTERFEJSEM OTRZYMASZ W KOMPLECIE:

  • 1 x kabel USB-C - USB-C,
  • 1 x kabel USB-C - USB-A,
  • Oprogramowanie PreSonus Studio One 6 Artist®,
  • Zestaw wtyczek PreSonus Studio Magic Plug-in Suite.