MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Interfejsy audio » Interfejs audio Universal Audio Apollo Solo HE
Interfejs audio Universal Audio Apollo Solo HE

Interfejs audio Universal Audio Apollo Solo HE

Universal Audio Apollo HE to specjalna edycja interfejsu audio, która zachowuje wszystkie cechy Universal Audio Apollo, ale dodatkowo wyposażona została w pakiet Heritage Edition zawierający 5 nagradzanych wtyczek UAD, w tym emulacje Teletronix®, Pultec® i UA. Interfejs wyposażony został w port Thunderbolt 3, który zapewnia szybki przesył danych. Zastosowano też przedwzmacniacze UA Unison, które zapewniają emulacje klasycznych przedwzmacniaczy w czasie rzeczywistym. Interfejs jest zgodny z popularnymi programami jak Logic Pro, Pro Tools, Cubase, Ableton Live i in, ale staje się on w pełni zintegrowanym systemem nagraniowym w połączeniu z programem LUNA, potężną darmową aplikacją firmy Universal Audio, która oferuje wiele funkcji, w tym bezpośrednie nagrywanie na ścieżki, miksowanie i edycję dźwięku, a także automatyzację procesów. Program LUNA działa w czasie rzeczywistym, co umożliwia natychmiastowe odsłuchiwanie zmian.

Jedną z najważniejszych cech programu LUNA jest funkcja Accelerated Realtime Monitoring™, która zapewnia bardzo niskie opóźnienia przy odsłuchiwaniu nagrań. Dzięki temu muzycy mogą pracować w czasie rzeczywistym, bez konieczności korzystania z zewnętrznego miksera lub interfejsu do monitorowania.

Interfejs audio Universal Audio Apollo Solo HE Pokaż więcej zdjęć
Interfejs audio Universal Audio Apollo Solo HE - miniatura
Interfejs audio Universal Audio Apollo Solo HE - miniatura
Interfejs audio Universal Audio Apollo Solo HE - miniatura
Interfejs audio Universal Audio Apollo Solo HE Pokaż więcej zdjęć
1 989,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Interfejs audio Universal Audio Apollo Solo HE

 • OPIS:

  Specjalna edycja popularnego interfejsu audio 2 x 4 na Thunderbolt 3 firmy UA w formacie desktop, z przetwarzaniem w czasie rzeczywistym UAD SOLO Core dla komputerów Mac i z systemem Windows.

  Apollo Solo Heritage Edition posiada wszystkie zalety popularnego Apollo Solo, w tym wiodącą w swojej klasie konwersję audio UA, dwa przedwzmacniacze mikrofonowe Unison i przetwarzanie wtyczkami UAD w czasie rzeczywistym SOLO Core. I idzie o krok dalej dzięki pakietowi oprogramowania składającego się z 5 nagradzanych wtyczek UAD, zawierającego kolekcje Teletronix®, Pultec®, i UA.

  Edycja specjalna zawierające kolekcje kultowych analogów UAD

  Charakterystyczną funkcją Apollo jest przetwarzanie w czasie rzeczywistym UAD (Realtime UAD Processing), pozwalające na uruchamianie pełnej biblioteki wtyczek UAD z prawie zerową latencją. Idąc o krok dalej, Apollo Solo Heritage Edition oferuje 5 tytułów wysokiej klasy wtyczek o wartości ponad 1300 dolarów – w tym pełny pakiet kompresorów UA Teletronix i 1176, wszystkie korektory Pultec, przedwzmacniacze UA 610 Unison i Pure Plate Reverb. Tytuły z Heritage Edition stanowią dodatek do pakietu „Realtime Analog Classics” Apollo Solo, co daje Ci bibliotekę najwierniejszych emulacji klasycznych analogów, jaka kiedykolwiek została dołączona do profesjonalnego interfejsu audio.

  Pełna biblioteka wtyczek UAD zawiera ponad 100 tytułów i oferuje wszystko, począwszy od klasycznych filtrów Mooga, poprzez taśmę Ampex, aż po pogłosy Lexicona – a kolejne pozycje są dodawane regularnie. Są to dokładnie te same wtyczki, których używają Billie Eilish, Kendrick Lamar, Dr. Dre, Foo Fighters i wielu innych.

  Uzyskaj natywnie legendarne brzmienie UA dzięki UAD Spark

  Edycje Apollo Heritage zawierają wtyczki oferowane w UAD Spark, czyli kolekcję wtyczek w subskrypcji UA, która działa natywnie na komputerach Mac, bez konieczności korzystania ze sprzętu UA. Dzięki UAD Spark możesz zwiększyć moc przetwarzania wtyczek, równoważąc obciążenie DSP między Apollo a przetwarzaniem przez procesor komputera.

  Dwa preampy Unison: Uzyskaj brzmienie sprzętu takich firm jak Neve, Helios, API, Avalon, Manley i innych

  Apollo Solo Heritage Edition jest wyposażony w dwa preampy mikrofonowe z obsługą Unison, pozwalające na nagrywanie z wiernymi symulacjami preampów mikrofonowych takich firm jak Neve, API, Manley, SSL Avalon, Helios i Universal Audio*. Technologia Unison to własna integracja sprzętowo-programowa dostępna wyłącznie w urządzeniach firmy Universal Audio, która dokładnie oddaje brzmienie tych pożądanych preampów lampowych i tranzystorowych – łącznie z impedancją wejściową, idealnymi ustawieniami stopni wzmocnienia i zachowaniami obwodów na poziomie podzespołów oryginalnych urządzeń.

  Technologia Unison została zastosowana także w wejściu Hi-Z, znajdującym się na przednim panelu Apollo Solo, co zapewnia dokładne dopasowanie impedancji i wzmocnienia dla cyfrowych modeli wzmacniaczy gitarowych i basowych takich firm jak m.in. Fender, Marshall, i Ampeg.

  System nagraniowy LUNA z przyspieszonym monitorowaniem w czasie rzeczywistym (Accelerated Realtime Monitoring)

  Apollo Solo Heritage Edition współpracuje ze wszystkimi głównymi programami DAW, w tym m.in. Logic Pro, Ableton Live i Pro Tools. Ale staje się on w pełni zintegrowanym systemem nagraniowym w połączeniu z programem LUNA, potężną darmową aplikacją firmy Universal Audio do nagrywania dla komputerów Mac. Program LUNA, wspierany przez funkcję przyspieszonego monitorowania w czasie rzeczywistym (Accelerated Realtime Monitoring™), pozwala na nagrywanie i miksowanie w ramach intuicyjnego toku pracy w jednym oknie, z nieograniczoną liczbą ścieżek, pełną obsługą AU oraz dostępem do pakietu ekskluzywnych instrumentów i rozszerzeń LUNA.

  Od zintegrowanego magnetofonu wielościeżkowego Studer i wzmacniacza sumującego Neve Summing po instrumenty firmy Moog i inne, LUNA przekształca Apollo Solo Heritage Edition w niezwykle inspirującą platformę do tworzenia muzyki.

  Zbudowany dla muzyków, producentów muzyki elektronicznej i twórców piosenek

  Przenośna, zasilana magistralą Thunderbolt 3 konstrukcja Apollo Solo Heritage Edition, solidna, całkowicie metalowa obudowa, najlepszy w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy i doskonała konwersja dźwięku, jest idealna dla muzyków, twórców piosenek i producentów muzyki elektronicznej, którzy potrzebują jakości UA w kompaktowej formie.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Specjalna edycja popularnego interfejsu UA Apollo Solo – z 5 nagradzanymi tytułami wysokiej klasy wtyczek Teletronix®, Pultec® i UA – o wartości 1 300 USD.
  • Przetwarzanie UAD SOLO Core do nagrywania przez wtyczki z klasycznymi kompresorami, korektorami, magnetofonami, przedwzmacniaczami mikrofonowymi, wzmacniaczami gitarowymi przy prawie zerowej latencji
  • Symulacje preampów mikrofonowych i wzmacniaczy gitarowych w technologii Unison takich firm, jak m.in. Neve®, API®, Avalon®, Manley®, Marshall® i Fender®.
  • Produkcja z LUNA Recording System – bezpłatną, w pełni zintegrowaną aplikacją do nagrywania stworzoną dla Apollo (tylko Mac)
  • Uruchamianie wtyczek UAD Powered Plug-Ins przez formaty VST, AU i AAX 64 w każdym popularnym programie DAW
  • Zgodny z Logic Pro, Pro Tools, Cubase, Ableton Live i in.
  • Najlepszy w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy do głośnego, szczegółowego, bezszumowego monitorowania dźwięku
  • Połączenie wraz z zasilaniem z magistrali dla komputerów Mac i z systemem Windows dla łatwego przenoszenia i ograniczenia plątaniny kabli
  • Bezkompromisowa, analogowa konstrukcja. Najlepsze podzespoły i wysoka jakość wykonania
  • Darmowe, wiodące w branży wsparcie techniczne – telefoniczne lub online – od doświadczonych realizatorów dźwięku.

  *Apollo Solo Heritage Edition obejmuje 5 tytułów wysokiej klasy wtyczek UAD oraz pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics”. Pozostałe wtyczki sprzedawane są osobno na stronie www.uaudio.com. Wszelkie znaki towarowe stanowią własność ich prawowitych właścicieli.

  W SKŁAD PAKIETU APOLLO "HERITAGE EDITION" WCHODZĄ:

  • UA 1176 Classic Limiter Collection
  • Teletronix LA-2A Classic Leveler Collection
  • Pultec Passive EQ Collection
  • UA 610 Tube Preamp & EQ Collection
  • Pure Plate Reverb


  DOŁĄCZONY PAKIET REALTIME ANALOG CLASSIC ZAWIERA:

  • UA 610-B Tube Preamp & EQ
  • UA 1176LN Limiting Amplifier (Legacy)
  • UA 1176SE Limiting Amplifier (Legacy)
  • Pultec EQP-1A EQ (Legacy)
  • Marshall® Plexi Classic Guitar Amp
  • Pultec Pro EQ (Legacy)
  • Teletronix LA-2A Leveling Amplifier (Legacy)
  • Raw Distortion
  • Ampeg® SVT-VR Classic Bass Amp
  • Precision Channel Strip (Precision Mix Rack Collection)
  • Precision Reflection Engine (Precision Mix Rack Collection)
  • Precision Delay Mod (Precision Mix Rack Collection)
  • Precision Delay Mod L (Precision Mix Rack Collection)
  • RealVerb Pro Custom Room Modeler