MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Interfejsy audio » Interfejs Audio/USB Universal Audio Apollo Twin X Duo USB HE
Interfejs Audio/USB Universal Audio Apollo Twin X Duo USB HE

Interfejs Audio/USB Universal Audio Apollo Twin X Duo USB HE

Interfejs Audio.
Apollo Twin X Duo USB HE to profesjonalny interfejs z dwoma procesorami DSP UAD-2, zapewniający muzykom nieskazitelną konwersją dźwięku 24 bity/192 kHz. Technologia przedwzmacniaczy Unison, z kolekcją Teletronix, Pultec i UA. Dołączone do Apollo Twin X USB  wtyczki  UAD zapewniają, w czasie rzeczywistym, brzmienia gotowe do nagrywania albumów z profesjonalnymi narzędziami.Cała ta niesamowita technologia mieści się w eleganckiej obudowie, a łączność zapewnia złącze USB 3.0 - zapewniające ultraszybką komunikację.

Interfejs Audio/USB Universal Audio Apollo Twin X Duo USB HE Pokaż więcej zdjęć
Interfejs Audio/USB Universal Audio Apollo Twin X Duo USB HE - miniatura
Interfejs Audio/USB Universal Audio Apollo Twin X Duo USB HE - miniatura
Interfejs Audio/USB Universal Audio Apollo Twin X Duo USB HE - miniatura
Interfejs Audio/USB Universal Audio Apollo Twin X Duo USB HE - miniatura
Interfejs Audio/USB Universal Audio Apollo Twin X Duo USB HE Pokaż więcej zdjęć
4 419,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Interfejs Audio/USB Universal Audio Apollo Twin X Duo USB HE

 • Opis:

  Specjalna edycja uznanego interfejsu audio 10 x 6 na Thunderbolt 3 firmy UA w formacie desktop z przetwarzaniem w czasie rzeczywistym UAD DUO Core i dwoma preampami Unison™ dla komputerów Mac i z systemem Windows.Apollo Twin X Heritage Edition posiada wszystkie zalety uznanego interfejsu Apollo Twin X, w tym elitarną konwersję A/D i D/A nowej generacji, przetwarzanie w czasie rzeczywistym za pomocą wtyczek UAD – DUO Core, przedwzmacniacze mikrofonowe z obsługą Unison oraz pełną integrację z LUNA Recording System. I idzie o krok dalej dzięki pakietowi oprogramowania składającemu się z 5 nagradzanych wtyczek UAD, zawierającemu kolekcje Teletronix®, Pultec® i UA.

  Edycja specjalna zawierające kolekcje kultowych analogów UAD
  Charakterystyczną funkcją Apollo jest przetwarzanie w czasie rzeczywistym UAD (Realtime UAD Processing), pozwalające na uruchamianie pełnej biblioteki wtyczek UAD z prawie zerową latencją. Idąc o krok dalej, Apollo Twin X Heritage Edition oferuje 5 tytułów wysokiej klasy wtyczek o wartości ponad 1300 dolarów – w tym pełny pakiet kompresorów UA Teletronix i 1176, wszystkie korektory Pultec, przedwzmacniacze UA 610 Unison i Pure Plate Reverb.

  Te tytuły z Heritage Edition stanowią dodatek do pakietu „Realtime Analog Classics” dołączanego do Apollo Twin X, co daje ci bibliotekę najwierniejszych emulacji klasycznych analogów, jaka kiedykolwiek została dołączona do profesjonalnego interfejsu audio.

  Dwa preampy Unison – brzmienie sprzętu takich firm jak Neve, Helios, API, Avalon i innych
  Apollo Twin X Heritage Edition jest wyposażony w dwa preampy mikrofonowe z obsługą Unison, pozwalające na nagrywanie z wiernymi symulacjami preampów mikrofonowych takich firm jak Neve, API, Manley, SSL Avalon, Helios i Universal Audio*. Technologia Unison to własna integracja sprzętowo-programowa dostępna wyłącznie w urządzeniach firmy Universal Audio, która dokładnie oddaje brzmienie tych pożądanych preampów lampowych i tranzystorowych – łącznie z impedancją wejściową, idealnymi ustawieniami stopni wzmocnienia i zachowaniami obwodów na poziomie podzespołów oryginalnych urządzeń.

  Technologia Unison została zastosowana także w wejściu Hi-Z, znajdującym się na przednim panelu Apollo Twin X, co zapewnia dokładne dopasowanie impedancji i wzmocnienia dla cyfrowych modeli wzmacniaczy gitarowych i basowych takich firm jak m.in. Fender®, Marshall®, i Ampeg®.

  Elitarna konwersja A/D i D/A
  Interfejsy Apollo Twin, które mają na swoim koncie tysiące hitów i setki albumów nagrodzonych Grammy, każdego dnia używane są do tworzenia wyjątkowo brzmiących płyt. W celu poprawy w stosunku do poprzedniej generacji inżynierowie UA przeprojektowali konwersję dźwięku Apollo Twin X, aby zapewnić imponujący zakres dynamiki 127 dB i THD+N -117 dB, dające mu szerokie, organiczne brzmienie, które z łatwością może rywalizować z dedykowanymi przetwornikami high-end, kosztującymi znacznie więcej.

  LUNA Recording System – Głęboka integracja Apollo z szybkim, naturalnym przepływem pracy
  Wszystkie interfejsy z serii Apollo X współpracują z wszystkimi głównymi programami DAW, w tym Logic Pro, Ableton Live, Pro Tools i innymi. Ale w pełni zintegrowanym systemem nagraniowym stają się one w połączeniu z programem LUNA, potężną darmową aplikacją firmy Universal Audio do nagrywania na komputery Mac. Program LUNA, wspierany przez funkcję przyspieszonego monitorowania w czasie rzeczywistym (Accelerated Realtime Monitoring™), pozwala na nagrywanie i miksowanie w ramach intuicyjnego toku pracy w jednym oknie, z nieograniczoną liczbą ścieżek, pełną obsługą AU oraz dostępem do pakietu ekskluzywnych instrumentów i rozszerzeń LUNA.

  Dodatkowe złącza i wbudowany mikrofon Talkback
  Dzięki dwóm preampom wyposażonym w układ Unison, dwóm wyjściom liniowym i optycznemu wejściu ADAT/SPDIF – oraz specjalnym przyciskom do zdalnej obsługi monitorów i wbudowanemu mikrofonowi Talkback – Apollo Twin X Heritage Edition 10 x 6 zapewnia wejścia/wyjścia niezbędne do profesjonalnego nagrywania i realizacji miksu.

  Profesjonalna wydajność i skalowalność
  Użytkownicy Apollo Twin X Heritage Edition mogą łączyć ze sobą maksymalnie cztery interfejsy Apollo na Thunderbolt i w sumie do sześciu urządzeń UAD-2 – dodając wejścia/wyjścia i DSP wraz z rozwojem studia. Kiedy już rozbudujesz swoje studio i wyposażysz je w urządzenia rackowe Apollo X, możesz użyć Apollo Twin X jako biurkowego sterownika monitorów z dodatkowymi wejściami/wyjściami i mocą DSP.

  Charakterystyka:

  • Specjalna edycja popularnego interfejsu UA Apollo Twin USB – z 5 nagradzanymi tytułami wysokiej klasy wtyczek Teletronix®, Pultec® i UA – o wartości 1 300 USD.
  • Przetwarzanie UAD DUO Core do nagrywania przez wtyczki z klasycznymi kompresorami, korektorami, magnetofonami, przedwzmacniaczami mikrofonowymi, wzmacniaczami gitarowymi przy prawie zerowej latencji
  • Światowej klasy konwersja A/D i D/A Apollo
  • Złącze USB 3 dla nowoczesnych systemów Windows
  • Technologia Unison™ zapewnia oszałamiające symulacje klasycznych przedwzmacniaczy i wzmacniaczy gitarowych
  • 2 wysokiej klasy preampy mikrofonowe/liniowe Unison; 2 wyjścia linowe; wejście instrumentalne Hi-Z i stereofoniczne wyjście słuchawkowe na przednim panelu.
  • 2 regulowane cyfrowo analogowe wyjścia monitorowe zapewniające pełną rozdzielczość przy każdym poziomie odsłuchu
  • Maksymalnie 8 dodatkowych wejściowych kanałów cyfrowych przez wejście optyczne ADAT/SPDIF
  • Zawiera również pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics Plus” z m.in. UA 610-B Tube Preamp; Legacy Pultec EQ, kompresorami LA-2A i 1176; Marshall Plexi Classic; Ampeg SVT-VR Classic. Uruchamianie wtyczek UAD Powered Plug-Ins przez formaty VST, AU i AAX 64 w każdym popularnym programie DAW
  • Zgodny z Pro Tools, Logic Pro, Cubase, Ableton Live i in.
  • Bezkompromisowa, analogowa konstrukcja. Najlepsze podzespoły i wysoka jakość wykonania
  • Darmowe, wiodące w branży wsparcie techniczne – telefoniczne lub online – od doświadczonych realizatorów dźwięku.