MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Interfejsy audio » Interfejs audio Universal Audio Apollo X6 HE
Interfejs audio Universal Audio Apollo X6 HE

Interfejs audio Universal Audio Apollo X6 HE

Specjalna edycja renomowanego 16x22 rackowego interfejsu audio Apollo X6 na Thunderbolt 3, stworzona przez firmę UA, wyposażona w elitarną konwersję A/D i D/A oraz potężne przetwarzanie UAD HEXA Core, kompatybilna zarówno z komputerami Mac, jak i systemami Windows.

Universal Audio Apollo X6 Heritage Edition łączy w sobie wszystkie zalety uznanego interfejsu Apollo X6 z nową jakością konwersji A/D i D/A nowej generacji, zapewniając równocześnie niezrównane możliwości przetwarzania w czasie rzeczywistym dzięki technologii UAD HEXA Core oraz zintegrowanym przedwzmacniaczom mikrofonowym z funkcją Unison. Interfejs idealnie współpracuje również z kompletnym systemem nagrywania LUNA.

Ponadto, Apollo X6 Heritage Edition poszerza swoje już imponujące możliwości o pakiet 10 nagradzanych wtyczek UAD, w tym wyjątkowe kolekcje od Helios®, Fairchild®, Teletronix®, Pultec® i UA, otwierając przed użytkownikiem nieograniczone pole do twórczej eksploracji dźwięku.

Interfejs audio Universal Audio Apollo X6 HE Pokaż więcej zdjęć
Interfejs audio Universal Audio Apollo X6 HE - miniatura
Interfejs audio Universal Audio Apollo X6 HE - miniatura
Interfejs audio Universal Audio Apollo X6 HE Pokaż więcej zdjęć
10 689,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Interfejs audio Universal Audio Apollo X6 HE

 • OPIS:

  Specjalna edycja uznanego rackowego interfejsu audio 16 x 22 na Thunderbolt 3 firmy UA z elitarną konwersją A/D i D/A oraz przetwarzaniem UAD HEXA Core dla komputerów Mac i z systemem Windows.

  Universal Audio Apollo X6 Heritage Edition posiada wszystkie zalety uznanego interfejsu Apollo x6, w tym niezrównaną konwersję A/D i D/A nowej generacji, przetwarzanie w czasie rzeczywistym za pomocą wtyczek UAD – HEXA Core, przedwzmacniacze mikrofonowe z obsługą Unison oraz pełną integrację z LUNA Recording System. I idzie o krok dalej dzięki pakietowi oprogramowania składającego się z 10 nagradzanych wtyczek UAD, zawierającego kolekcje Helios ®, Fairchild ®, Teletronix®, Pultec® i UA.

  • Produkuj ze specjalną edycją elitarnego interfejsu Apollo x6 firmy UA, zawierającego wysokiej klasy pakiet nagradzanych wtyczek UAD o wartości ponad 2400 USD.
  • Nagrywaj z elitarną konwersją A/D i D/A bliską największego zakresu dynamiki i najniższego poziomu szumów na rynku – bez względu na cenę.
  • Nagrywaj i miksuj z potężnym przetwarzaniem HEXA Core, wykorzystującym 6 procesorów DSP do uruchamiania większej liczby nagradzanych wtyczek UAD Powered Plug-Ins w czasie rzeczywistym.
  • Nagrywaj z prawie zerową latencją przez symulację preampów Neve®, API®, SSL®, Helios®, Manley®, Avalon® i innych, z wykorzystaniem technologii Unison*
  • Produkuj z LUNA Recording System – bezpłatną, w pełni zintegrowaną aplikacją do nagrywania stworzoną dla Apollo (tylko Mac)
  • Uruchamiaj wtyczki UAD Powered Plug-Ins przez formaty VST, RTAS, AU i AAX 64 w każdym popularnym programie DAW
  • Łatwo podłączaj się do konsolet i profesjonalnego sprzętu studyjnego dzięki zmianie ustawień headroomu +24 /+20 dBu.
  • Pracuj w różnych formatach dźwięku przestrzennego (do 5.1), z pełną kalibracją głośników i konwersją
  • Używaj zintegrowanego mikrofonu Talkback do łatwej komunikacji w studiu.

   

  Edycja specjalna zawierająca kolekcje kultowych analogów UAD

  Charakterystyczną funkcją Apollo jest przetwarzanie w czasie rzeczywistym UAD (Realtime UAD Processing), pozwalające na uruchamianie pełnej biblioteki wtyczek UAD z prawie zerową latencją. Idąc o krok dalej, Apollo x6 Heritage Edition oferuje 10 tytułów wysokiej klasy wtyczek o wartości ponad 2400 dolarów – w tym pełny pakiet kompresorów UA Teletronix, 1176 i Fairchild, preampy Unison Helios Type 69, V76 i UA 610, wszystkie korektory Pultec, Oxide Tape Recorder i Pure Plate Reverb.

  Te tytuły z Heritage Edition stanowią dodatek do pakietu „Realtime Analog Classics Plus” dołączanego do Apollo Twin x6, co daje ci bibliotekę najwierniejszych emulacji klasycznych analogów, jaka została dołączona do jakiegokolwiek profesjonalnego interfejsu audio.

  Uzyskaj natywnie legendarne brzmienie UA dzięki UAD Spark

  Edycje Apollo Heritage zawierają wtyczki oferowane w UAD Spark, czyli kolekcję wtyczek w subskrypcji UA, która działa natywnie na komputerach Mac, bez konieczności korzystania ze sprzętu UA. Dzięki UAD Spark możesz zwiększyć moc przetwarzania wtyczek, równoważąc obciążenie DSP między Apollo a przetwarzaniem przez procesor komputera.

  Elitarna konwersja A/D i D/A

  Tysiące utworów na szczytach list przebojów i setki albumów nagrodzonych Grammy na koncie interfejsów Apollo świadczą o tym, że nagrywanie doskonale brzmiących płyt nie jest im obce. W celu ulepszenia poprzedniej generacji wiodącej w swojej klasie konwersji audio interfejsów Apollo, inżynierowie UA obsesyjnie przesłuchiwali najnowsze przetworniki analogowo-cyfrowe i cyfrowo-analogowe – ostatecznie łącząc elitarne przetworniki 24 bity/192 kHz z całkowicie nowym analogowym obwodem dla krystalicznie czystej ścieżki sygnału.

  Przetwarzanie w czasie rzeczywistym UAD HEXA Core

  Apollo x6 Heritage Edition zapewnia przetwarzanie HEXA Core z sześcioma procesorami DSP i o 50% więcej mocy dla wtyczek UAD niż poprzednie wersje Apollo. Pozwala to na uruchamianie większej liczby wtyczek UAD w czasie rzeczywistym podczas nagrywania z wykorzystaniem torów sygnałowych takich marek jak Neve, Manley, SSL, Avalon, Helios i API lub uruchamiania dużej liczby wtyczek podczas miksowania w DAW.

  Technologia Unison™ – Brzmienie preampów takich firm, jak Neve, API, Avalon i Manley

  Apollo x6 Heritage Edition jest wyposażony w dwa preampy mikrofonowe z obsługą Unison, pozwalające na nagrywanie z wiernymi symulacjami preampów mikrofonowych takich firm jak Neve, API, Manley, SSL Avalon, Helios i Universal Audio*, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób tworzących muzykę elektroniczną i zajmujących się postprodukcją, które nie wymagają mnóstwa wejść mikrofonowych. Technologia Unison to własna integracja sprzętowo-programowa dostępna wyłącznie w urządzeniach firmy Universal Audio, która dokładnie oddaje brzmienie tych pożądanych preampów lampowych i tranzystorowych – łącznie z impedancją wejściową, idealnymi ustawieniami stopni wzmocnienia i zachowaniami obwodów na poziomie podzespołów oryginalnych urządzeń.

  LUNA Recording System – Głęboka integracja Apollo z szybkim, naturalnym przepływem pracy

  Wszystkie interfejsy z serii Apollo X współpracują z wszystkimi głównymi programami DAW, w tym Logic Pro, Ableton Live, Pro Tools i innymi. Ale stają się one w pełni zintegrowanym systemem nagraniowym w połączeniu z programem LUNA, potężną darmową aplikacją firmy Universal Audio do nagrywania dla komputerów Mac. Program LUNA, wspierany przez funkcję przyspieszonego monitorowania w czasie rzeczywistym (Accelerated Realtime Monitoring™), pozwala na nagrywanie i miksowanie w ramach intuicyjnego toku pracy w jednym oknie, z nieograniczoną liczbą ścieżek, pełną obsługą AU oraz dostępem do ekskluzywnych instrumentów i rozszerzeń LUNA.

  Monitorowanie dźwięku przestrzennego i praca z sygnałem +24 dBu

  Dzięki kompleksowej obsłudze monitoringu dźwięku surround 5.1 Apollo x6 Heritage Edition jest prawdziwym skarbem dla realizatorów i producentów dźwięku i muzyki do gier, telewizji i internetu. Apollo x6 Heritage Edition umożliwia również pracę z sygnałem +24 dBu, co zapewnia natychmiastową kompatybilność z profesjonalnymi konsoletami i innym profesjonalnym sprzętem audio.

  Zbuduj sieciowy studyjny system przez Thunderbolt

  Apollo x6 Heritage Edition oferuje jednocześnie 16 wejść i 22 wyjścia (6 analogowych wejść/ 12 analogowych wyjść) oraz dwa porty Thunderbolt 3, które są wstecznie kompatybilne z komputerami Mac Thunderbolt 1 i 2 przy użyciu adaptera (sprzedawanego oddzielnie). Pozwala to użytkownikom każdego interfejsu biurkowego lub rackowego Apollo z Thunderbolt na łatwe połączenie ze sobą nawet czterech urządzeń Apollo i ogólnie do sześciu urządzeń UAD-2.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Specjalna edycja popularnego interfejsu Apollo x6 firmy UA – z 10 nagradzanymi tytułami wysokiej klasy wtyczek Helios ®, Fairchild ®,Teletronix®, Pultec® i UA – o wartości 2 400 USD.
  • Interfejs audio 16×22 na Thunderbolt 3 z wiodącą w swojej klasie konwersją dźwięku 24-bit/192 kHz
  • Przetwarzanie w czasie rzeczywistym UAD HEXA Core do nagrywania przez wtyczki UAD z prawie zerową latencją, bez względu na wielkość bufora audio
  • Nagrywanie przez 2 preampy mikrofonowe/liniowe – dające w pełni autentyczne symulacje przedwzmacniaczy takich firm jak m.in. Neve, API, SSL, Manley, Avalon, Helios i UA*
  • Produkcja z LUNA Recording System – bezpłatną, w pełni zintegrowaną aplikacją do nagrywania stworzoną dla Apollo (tylko Mac)
  • Zgodność m.in. z Logic Pro, Pro Tools, Cubase i Ableton Live.
  • Kontroler monitorowania dźwięku przestrzennego – maksymalnie 5.1*
  • Pokładowe przetwarzanie UAD-2 HEXA Core dla dodatkowej mocy przy miksowaniu w takich program DAW jak m.in. Pro Tools, Logic, Cubase i Live.
  • Łączenie maksymalnie 4 urządzenia Apollo wyposażone w Thunderbolt i ogółem do 6 urządzeń UAD; kompatybilność wsteczna z komputerami Mac z Thunderbolt 1 i 2 przy użyciu opcjonalnego adaptera
  • Możliwość ustawienia pracy z sygnałem +24 dBu dla łatwej kompatybilności z profesjonalnymi konsoletami mikserskimi i magnetofonami
  • Wygoda obsługa funkcji monitorowania z poziomu przedniego panelu, w tym takich opcji jak Alt Speakers, Talkback oraz przypisywalne Dim lub Mono
  • Bezkompromisowa, analogowa konstrukcja UA, najlepsze podzespoły i wysoka jakość wykonania
  • Zawiera również pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics Plus” z m.in. UA 610-B Tube Preamp; Legacy Pultec EQ, dodatkowymi kompresorami LA-2A i 1176; Marshall Plexi Classic; Ampeg SVT-VR Classic.
  • Darmowe, wiodące w branży wsparcie techniczne – telefoniczne lub online – od doświadczonych realizatorów dźwięku.
  • W komplecie zasilacz.


  W skład pakietu Apollo „Heritage Edition” wchodzą:

  • UA 1176 Classic Limiter Collection
  • Teletronix LA-2A Classic Leveler Collection
  • Pultec Passive EQ Collection
  • Fairchild Tube Limiter Collection
  • Teletronix LA 3A Audio Leveler
  • UA 610 Tube Preamp & EQ Collection
  • Helios Type 69 Preamp & EQ Collection
  • V76 Preamplifier
  • Oxide Tape Recorder
  • Pure Plate Reverb


  W skład pakietu „Realtime Analog Classics Plus” wchodzą:

  • UA 610-B Tube Preamp & EQ
  • Marshall Plexi Classic Guitar Amp
  • Ampeg SVT-VR Classic Bass Amp
  • UA 1176LN Limiting Amplifier (Legacy)
  • UA 1176SE Limiting Amplifier (Legacy)
  • Pultec EQP-1A EQ (Legacy)
  • Pultec Pro EQ (Legacy)
  • Teletronix LA-2A Leveling Amplifier (Legacy)
  • Fairchild 670 Compressor (Legacy)
  • Precision Enhancer Hz
  • Raw Distortion
  • Precision Channel Strip (Precision Mix Rack Collection)
  • Precision Reflection Engine (Precision Mix Rack Collection)
  • Precision Delay Mod (Precision Mix Rack Collection)
  • Precision Delay Mod L (Precision Mix Rack Collection)
  • RealVerb Pro Custom Room Modeler