MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Interfejsy audio » Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276

Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276

Universal Audio Volt 276 to zaawansowany interfejs audio USB, który oferuje najwyższą jakość dźwięku dzięki rozdzielczości 24-bit i częstotliwości próbkowania 192 kHz oraz wbudowanemu kompresorowi w stylu 1176. Urządzenie posiada dwa wejścia Combo mikrofonowe/liniowe z zasilaniem Phantom 48V dla mikrofonów pojemnościowych i przedwzmacniacz z emulacją lampy, zapewniając klasyczne, ciepłe brzmienie. Interfejs wyposażono w dwa wyjścia analogowe, wyjście słuchawkowe oraz wejście i wyjście MIDI. Zasilanie odbywa się przez USB, a interfejs współpracuje z systemami Mac, PC oraz iOS. W zestawie znajduje się Essential Suite, kolekcja pluginów oferujących korekcję tonów, kompresję i wiele innych funkcji. Universal Audio Volt 276 to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych muzyków i inżynierów dźwięku, którzy szukają narzędzia do nagrywania i edycji dźwięku, które oferuje najwyższą jakość brzmienia i funkcjonalność.

Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 Pokaż więcej zdjęć
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 - miniatura
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 - miniatura
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 - miniatura
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 - miniatura
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 Pokaż więcej zdjęć
1 138,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276

 • OPIS:

  Profesjonalne studyjne brzmienie, gdziekolwiek jesteś

  Universal Audio stworzył Volt 276 z myślą o osobach, którzy ze sobą współpracują – od muzyków i producentów po livestreamerów i twórców treści. Ten przenośny interfejs nagrywania USB z 2 wejściami / 2 wyjściami dla komputerów Mac/PC, iPada i iPhone’a posiada tryb preampu mikrofonowego Vintage oraz klasyczny analogowy kompresor – gotowe do uchwycenia inspiracji z uzyskaniem profesjonalnych studyjnych rezultatów.

  Kluczowe korzyści

  • Twórz klasycznie brzmiące produkcje muzyczne, livestreamy i podcasty na komputerach Mac/PC, iPadzie i iPhonie
   Nagrywaj swój głos lub gitarę z głębokim, pełnym brzmieniem dzięki trybowi preampu mikrofonowego Vintage
   Dodaj klarowności i wyrazistości głosom, instrumentom i innym źródłom dzięki analogowemu kompresorowi opartemu na kultowym UA 1176
   Produkuj za pomocą niezbędnego zestawu oprogramowania audio i muzycznego, w tym m.in. Ableton, Melodyne, UJAM Virtual Drummer, Marshall i Ampeg

  Współpracuj z najlepszą w swojej klasie jakością dźwięku

  Stworzony przez ten sam zespół, który było odpowiedzialny za powstanie przełomowego interfejsu Apollo, Volt 276 zapewnia doskonałą jakość dźwięku studyjnego, z większym charakterem i brzmieniem niż jakikolwiek inny interfejs USB w tej klasie.

  Nagraj klasyczny wokal z trybem przedwzmacniacza mikrofonowego Vintage

  Niewiele brzmień może się równać z tym pochodzącym z lampowego preampu Universal Audio 610, używanego do nagrywania wszystkich sław, od Raya Charlesa po Van Halen. Volt 276 zapewnia głębokie, pełne brzmienie tego klasycznego przedwzmacniacza mikrofonowo-liniowo-instrumentalnego UA, dzięki wbudowanemu układowi emulacji lampy, dostępnemu wyłączenie w UA.

  Regulacja szczytów głośności przy pomocy kompresji UA

  Uzyskaj brzmienie jak z albumu dzięki wbudowanemu w Volt 276 kompresorowi 76, innowacyjnemu układowi analogowemu zainspirowanemu klasycznym urządzeniem UA 1176 Limiting Amplifier. Kompresor 76 posiada trzy idealnie dopasowane presety do opanowania poziomów głosu, gitar, syntezatorów i automatów perkusyjnych. Wystarczy podłączyć, wybrać ustawienie i grać.

  Inspiruj się zestawem oprogramowania audio

  Niektóre interfejsy audio dają ci kilka przypadkowych aplikacji audio. Ale nie Volt. Zamiast tego UA stworzyło zestaw poważnych narzędzi do produkcji muzyki, wirtualnych instrumentów i wtyczek, w tym Ableton, Melodyne, UJAM Virtual Drummer, Marshall, Ampeg i wiele innych.

  Łatwe wejścia i wyjścia

  Volt 276 zapewnia proste połączenia audio typu 2 wejścia / 2 wyjścia. Po prostu podłącz swoje mikrofony, gitary lub syntezatory do panelu przedniego. Następnie podłącz głośniki lub słuchawki, aby monitorować dźwięk bez opóźnień. Dzięki interfejsowi Volt będziesz tworzyć jak profesjonalista i to szybko.

  Współpraca z iPadem i iPhonem

  Podróżujesz bez bagażu? Podłącz Volt 276 bezpośrednio do iPada lub iPhone’a, a będziesz mógł łatwo tworzyć bity i sample, nagrywać próby swojego zespołu i edytować utwory w dowolnym miejscu*.

  Obejmuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną UAD Spark

  Użytkownicy Volt otrzymują 30-dniową bezpłatną wersję próbną UAD Spark, stale powiększającej się biblioteki światowej klasy wtyczek i instrumentów za niską miesięczną opłatą. Wtyczki UAD Spark działają natywnie na Macu i nadadzą Twoim nagraniom profesjonalne analogowe brzmienie, jakie słyszysz na Twoich ulubionych albumach.

  Inspiracja na wiele lat

  Dzięki solidnej metalowej konstrukcji, drewnianym bokom w stylu retro i eleganckiemu industrialnemu wzornictwu, Volt 276 będzie wzbogacać twoją przestrzeń produkcyjną nienagannym stylem przez wiele lat.

  *Wymaga zewnętrznego zasilacza Volt i przejściówki Apple Lightning na USB (z wyjątkiem iPadów Pro z USB-C).

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Interfejs audio USB z 2 wejściami/2 wyjściami i wiodącą w swojej klasie konwersją audio 24 bity/192 kHz dla komputerów Mac/PC, iPada i iPhone’a,
  • Tryb preampu mikrofonowego Vintage pozwala na nagrywanie głosu lub gitary z głębokim, pełnym brzmieniem klasycznego przedwzmacniacza lampowego UA,
  • Wbudowany kompresor 76 dodaje natychmiastowej czystości i wyrazistości głosom, instrumentom i innym źródłom dzięki całkowicie nowemu analogowemu układowi opartemu na kultowym UA 1176,
  • Zestaw niezbędnego oprogramowania audio i muzycznego, w tym m.in. Ableton, Melodyne, UJAM Virtual Drummer, Marshall, Ampeg,
  • Wzmacniacz słuchawkowy o studyjnej jakości zapewniający głośny, wyraźny odsłuch,
  • Zasilanie przez magistralę USB dla mniejszej liczby kabli,
  • Zasilanie Phantom 48V dla mikrofonów pojemnościowych,
  • Funkcja bezpośredniego monitorowania do nagrywania bez latencji,
  • Stylowa, wytrzymała konstrukcja, która przetrwa wiele lat użytkowania,
  • 1 wejście/1 wyjście MIDI,
  • Kabel USB-C do USB-A w zestawie.

  WYMAGANIA SYSTEMOWE:

  Mac i PC

  • Dostępny port USB 2.0 (lub wyższy),
  • Kabel USB (w zestawie),
  • Procesor Intel, AMD lub Apple Silicon,
  • (PC) Windows 10 (wersja 64-bitowa),
  • (macOS) 10.14 Mojave lub nowszy,
  • Połączenie internetowe do pobierania oprogramowania.

  iPad i iPhone

  • iPadOS / iOS 14 lub nowszy.

  Wszystkie użyte powyżej znaki towarowe stanowią własność ich prawowitych właścicieli. Wygląd i dane techniczne produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

  DEMO: