MusicAudio.pl » Komputer i Studio » Interfejsy Audio / USB » Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276

Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276

Zapłać do 54 dni:  P24NOW

Universal Audio Volt 276 to zaawansowany interfejs audio USB, który oferuje najwyższą jakość dźwięku dzięki rozdzielczości 24-bit i częstotliwości próbkowania 192 kHz oraz wbudowanemu kompresorowi w stylu 1176. Urządzenie posiada dwa wejścia Combo mikrofonowe/liniowe z zasilaniem Phantom 48V dla mikrofonów pojemnościowych i przedwzmacniacz z emulacją lampy, zapewniając klasyczne, ciepłe brzmienie. Interfejs wyposażono w dwa wyjścia analogowe, wyjście słuchawkowe oraz wejście i wyjście MIDI. Zasilanie odbywa się przez USB, a interfejs współpracuje z systemami Mac, PC oraz iOS. W zestawie znajduje się Essential Suite, kolekcja pluginów oferujących korekcję tonów, kompresję i wiele innych funkcji. Universal Audio Volt 276 to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych muzyków i inżynierów dźwięku, którzy szukają narzędzia do nagrywania i edycji dźwięku, które oferuje najwyższą jakość brzmienia i funkcjonalność.

Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 Pokaż więcej zdjęć
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 - miniatura
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 - miniatura
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 - miniatura
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 - miniatura
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276 Pokaż więcej zdjęć
1 299,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie już we wtorek!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Interfejs audio USB Universal Audio Volt 276

 • OPIS:

  Profesjonalne studyjne brzmienie, gdziekolwiek jesteś

  Universal Audio stworzył Volt 276 z myślą o osobach, którzy ze sobą współpracują – od muzyków i producentów po livestreamerów i twórców treści. Ten przenośny interfejs nagrywania USB z 2 wejściami / 2 wyjściami dla komputerów Mac/PC, iPada i iPhone’a posiada tryb preampu mikrofonowego Vintage oraz klasyczny analogowy kompresor – gotowe do uchwycenia inspiracji z uzyskaniem profesjonalnych studyjnych rezultatów.

  Kluczowe korzyści

  • Twórz klasycznie brzmiące produkcje muzyczne, livestreamy i podcasty na komputerach Mac/PC, iPadzie i iPhonie
   Nagrywaj swój głos lub gitarę z głębokim, pełnym brzmieniem dzięki trybowi preampu mikrofonowego Vintage
   Dodaj klarowności i wyrazistości głosom, instrumentom i innym źródłom dzięki analogowemu kompresorowi opartemu na kultowym UA 1176
   Produkuj za pomocą niezbędnego zestawu oprogramowania audio i muzycznego, w tym m.in. Ableton, Melodyne, UJAM Virtual Drummer, Marshall i Ampeg

  Współpracuj z najlepszą w swojej klasie jakością dźwięku

  Stworzony przez ten sam zespół, który było odpowiedzialny za powstanie przełomowego interfejsu Apollo, Volt 276 zapewnia doskonałą jakość dźwięku studyjnego, z większym charakterem i brzmieniem niż jakikolwiek inny interfejs USB w tej klasie.

  Nagraj klasyczny wokal z trybem przedwzmacniacza mikrofonowego Vintage

  Niewiele brzmień może się równać z tym pochodzącym z lampowego preampu Universal Audio 610, używanego do nagrywania wszystkich sław, od Raya Charlesa po Van Halen. Volt 276 zapewnia głębokie, pełne brzmienie tego klasycznego przedwzmacniacza mikrofonowo-liniowo-instrumentalnego UA, dzięki wbudowanemu układowi emulacji lampy, dostępnemu wyłączenie w UA.

  Regulacja szczytów głośności przy pomocy kompresji UA

  Uzyskaj brzmienie jak z albumu dzięki wbudowanemu w Volt 276 kompresorowi 76, innowacyjnemu układowi analogowemu zainspirowanemu klasycznym urządzeniem UA 1176 Limiting Amplifier. Kompresor 76 posiada trzy idealnie dopasowane presety do opanowania poziomów głosu, gitar, syntezatorów i automatów perkusyjnych. Wystarczy podłączyć, wybrać ustawienie i grać.

  Inspiruj się zestawem oprogramowania audio

  Niektóre interfejsy audio dają ci kilka przypadkowych aplikacji audio. Ale nie Volt. Zamiast tego UA stworzyło zestaw poważnych narzędzi do produkcji muzyki, wirtualnych instrumentów i wtyczek, w tym Ableton, Melodyne, UJAM Virtual Drummer, Marshall, Ampeg i wiele innych.

  Łatwe wejścia i wyjścia

  Volt 276 zapewnia proste połączenia audio typu 2 wejścia / 2 wyjścia. Po prostu podłącz swoje mikrofony, gitary lub syntezatory do panelu przedniego. Następnie podłącz głośniki lub słuchawki, aby monitorować dźwięk bez opóźnień. Dzięki interfejsowi Volt będziesz tworzyć jak profesjonalista i to szybko.

  Współpraca z iPadem i iPhonem

  Podróżujesz bez bagażu? Podłącz Volt 276 bezpośrednio do iPada lub iPhone’a, a będziesz mógł łatwo tworzyć bity i sample, nagrywać próby swojego zespołu i edytować utwory w dowolnym miejscu*.

  Obejmuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną UAD Spark

  Użytkownicy Volt otrzymują 30-dniową bezpłatną wersję próbną UAD Spark, stale powiększającej się biblioteki światowej klasy wtyczek i instrumentów za niską miesięczną opłatą. Wtyczki UAD Spark działają natywnie na Macu i nadadzą Twoim nagraniom profesjonalne analogowe brzmienie, jakie słyszysz na Twoich ulubionych albumach.

  Inspiracja na wiele lat

  Dzięki solidnej metalowej konstrukcji, drewnianym bokom w stylu retro i eleganckiemu industrialnemu wzornictwu, Volt 276 będzie wzbogacać twoją przestrzeń produkcyjną nienagannym stylem przez wiele lat.

  *Wymaga zewnętrznego zasilacza Volt i przejściówki Apple Lightning na USB (z wyjątkiem iPadów Pro z USB-C).

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Interfejs audio USB z 2 wejściami/2 wyjściami i wiodącą w swojej klasie konwersją audio 24 bity/192 kHz dla komputerów Mac/PC, iPada i iPhone’a,
  • Tryb preampu mikrofonowego Vintage pozwala na nagrywanie głosu lub gitary z głębokim, pełnym brzmieniem klasycznego przedwzmacniacza lampowego UA,
  • Wbudowany kompresor 76 dodaje natychmiastowej czystości i wyrazistości głosom, instrumentom i innym źródłom dzięki całkowicie nowemu analogowemu układowi opartemu na kultowym UA 1176,
  • Zestaw niezbędnego oprogramowania audio i muzycznego, w tym m.in. Ableton, Melodyne, UJAM Virtual Drummer, Marshall, Ampeg,
  • Wzmacniacz słuchawkowy o studyjnej jakości zapewniający głośny, wyraźny odsłuch,
  • Zasilanie przez magistralę USB dla mniejszej liczby kabli,
  • Zasilanie Phantom 48V dla mikrofonów pojemnościowych,
  • Funkcja bezpośredniego monitorowania do nagrywania bez latencji,
  • Stylowa, wytrzymała konstrukcja, która przetrwa wiele lat użytkowania,
  • 1 wejście/1 wyjście MIDI,
  • Kabel USB-C do USB-A w zestawie.

  WYMAGANIA SYSTEMOWE:

  Mac i PC

  • Dostępny port USB 2.0 (lub wyższy),
  • Kabel USB (w zestawie),
  • Procesor Intel, AMD lub Apple Silicon,
  • (PC) Windows 10 (wersja 64-bitowa),
  • (macOS) 10.14 Mojave lub nowszy,
  • Połączenie internetowe do pobierania oprogramowania.

  iPad i iPhone

  • iPadOS / iOS 14 lub nowszy.

  Wszystkie użyte powyżej znaki towarowe stanowią własność ich prawowitych właścicieli. Wygląd i dane techniczne produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

  DEMO:

KONTAKT
pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00
Telefon stacjonarny  +48 83 342-57-47
Telefon komórkowy  +48 601-222-210
Telefon komórkowy  +48 695-677-810
Adres e-mail  NAPISZ WIADOMOŚĆ
SOCIAL MEDIA
Znajdziesz nas na:

Logo Facebook     Logo Instagram