MusicAudio.pl » Mikrofony » Systemy bezprzewodowe » Douszny odsłuch bezprzewodowy DNA In-Ear Double
Douszny odsłuch bezprzewodowy DNA In-Ear Double

Douszny odsłuch bezprzewodowy DNA In-Ear Double

Zapłać do 54 dni:  P24NOW

Wysokiej jakości douszny zestaw bezprzewodowy służący jako monitor odsłuchowy. Transmisja sygnału oparta jest na technlogii cyfrowej. Na zestaw składają się słuchawki, nadajniki typu BodyPack i odbiornik. Zestaw jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, eliminującym zastosowanie ciężkich kolumn i plączącego się okablowania. Doskonale sprawdzi się w ciasnych pomieszczeniach a poza tym jest prosty w użyciu i ergonomiczny. Zestaw dedykowany jest muzykom, DJ-om, wokalistom itp.

Douszny odsłuch bezprzewodowy DNA In-Ear Double - miniatura
Douszny odsłuch bezprzewodowy DNA In-Ear Double - miniatura
Douszny odsłuch bezprzewodowy DNA In-Ear Double - miniatura
Douszny odsłuch bezprzewodowy DNA In-Ear Double - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Douszny odsłuch bezprzewodowy DNA In-Ear Double
Douszny odsłuch bezprzewodowy DNA In-Ear Double
990,00 zł
Dostępny w niewielkiej ilości
U Ciebie za 3 dni ( 27 marca )
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Douszny odsłuch bezprzewodowy DNA In-Ear Double

 • OPIS:

  DNA IN-EAR DOUBLE to wysokiej jakości monofoniczny douszny odsłuch bezprzewodowy oparty na technologii cyfrowej. Zestaw monitorujący dźwięk składa się z nadajnika fal ultrakrótkich (UHF), dwóch par dousznych słuchawek oraz dwóch przypaskowych odbiorników bodypack. Całość mieści się w eleganckiej walizce wypełnionej miękką gąbką techniczną ze specjalnie przygotowanymi wcięciami do przechowywania i bezpiecznego przenoszenia sprzętu.

  Każdy odbiornik bodypack wyposażony został w czytelny wyświetlacz LCD oraz port IR (czujnik podczerwieni) umożliwiający jego synchronizację z sygnałem wychodzącym z nadajnika. W górnej części korpusu znajduje się obrotowy potencjometr zasilania i głośności, wskaźnik poziomu zasilania, gniazdo umożliwiające podłączenie słuchawek oraz dwie anteny, dzięki którym zbierany jest sygnał wysyłany przez nadajnik. Urządzenie zasilają dwie baterie typu AA, które pozwalają intensywnie pracować odbiornikowi nawet przez 8 godzin!

  Drugą część systemu stanowi nadajnik fal radiowych o zakresie częstotliwości od 518 do 542 MHz. Na tylnej części jego obudowy znajdują się dwa wejścia typu combo – XLR/Jack dla lewego (L) i prawego (R) kanału wraz z obrotowymi potencjometrami głośności, stereofoniczne wejście typu jack (6,3 mm), gniazdo do podłączenia zasilacza (w zestawie) oraz dwa złącza antenowe BNC. W części przedniej mieści się przełącznik zasilania, dwa gniazda słuchawkowe z potencjometrami głośności oraz panel sterowania wyposażony w przyciski Up, Down, Set i czytelny wyświetlacz LCD. Pokazuje on aktualne parametry systemu monitorującego dźwięk, takie jak poziom jakości sygnału, ustawienie częstotliwości pracy zestawu czy wybrany kanał przesyłania danych.

  DNA IN-EAR DOUBLE to profesjonalny system monitorowy, który w szczególności doceniają muzycy i wokaliści, zespoły weselne, firmy eventowe, a także DJ-e. Zestaw eliminuje konieczność stosowania dużych kolumn głośnikowych i uciążliwego okablowania. Świetnie sprawdza się też w miejscach o ograniczonej powierzchni. Jest łatwy w użyciu i bardzo ergonomiczny. Jeśli zastanawiasz się, jaki odsłuch bezprzewodowy wybrać dla swoich potrzeb, warto zwrócić uwagę na markę DNA w sklepie muzycznym MusicAudio.

  SPECYFIKACJA:

  • Typ: system monofoniczny
  • Modulacja: Π/4 – DQPSK
  • Zakres częstotliwości: 518-542 MHz, 2x100/4x50CH
  • Współczynnik próbkowania: 48 kHz
  • Prędkość przesyłania danych: 204.8 kbps
  • Zakres dynamiki: >90 dB
  • Całkowite zniekształcenia harmoniczne: <0.1%
  • Opóźnienie transmisji audio: <3ms
  • Stosunek dźwięku do szumów: >96 dB
  • Pasmo przenoszenia: 30~20 kHz
  • Czułość RX: <-94 dBm
  • Wymiary walizki: 41 x 27 x 12.5 cm  Inne systemy bezprzewodowe jako odsłuch douszny: [douszny odsłuch bezprzewodowy DNA IN-EAR]

KONTAKT
pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00
  +48 83 342-57-47
  +48 601-222-210
  +48 695-677-810
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
SOCIAL MEDIA
Znajdziesz nas na:

Logo Facebook     Logo Instagram