MusicAudio.pl » Mikrofony » Systemy bezprzewodowe » System bezprzewodowy DNA VM Dual Instrumental Sax Set
System bezprzewodowy DNA VM Dual Instrumental Sax Set

System bezprzewodowy DNA VM Dual Instrumental Sax Set

Zapłać do 54 dni:  P24NOW

DNA VM Dual Instrumental Sax Set to bezprzewodowy system mikrofonowy przeznaczony do instrumentów, w których nie ma możliwości transmisji przewodowej. Zestaw zawiera odbiornik UHF, dwa bodypacki oraz dwa mikrofony z klipsem które można przyczepić do instrumentu. Zestaw idealnie nadaje się do różnego rodzaju występów na żywo z wykorzystaniem instrumentów akustycznych. 

System bezprzewodowy DNA VM Dual Instrumental Sax Set Pokaż więcej zdjęć
System bezprzewodowy DNA VM Dual Instrumental Sax Set - miniatura
System bezprzewodowy DNA VM Dual Instrumental Sax Set - miniatura
System bezprzewodowy DNA VM Dual Instrumental Sax Set - miniatura
System bezprzewodowy DNA VM Dual Instrumental Sax Set - miniatura
System bezprzewodowy DNA VM Dual Instrumental Sax Set Pokaż więcej zdjęć
695,00 zł
Ilość Dostępny w niewielkiej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

System bezprzewodowy DNA VM Dual Instrumental Sax Set

 • OPIS:

  DNA VM – DUAL INSTRUMENTAL SAX SET to wysokiej jakości bezprzewodowy system mikrofonowy oparty na technologii cyfrowej, przeznaczony do zbierania dźwięków bezpośrednio z instrumentów pozbawionych możliwości przesyłania sygnałów za pośrednictwem przewodu. Zestaw składa się z odbiornika UHF, dwóch nadajników przypaskowych (tzw. „bodypadów” lub „beltpacków”) oraz dwóch mikrofonów z klipsem, które można przyczepić np. do saksofonu, akordeonu lub innego typu instrumentu. Set idealnie sprawdza się podczas niewielkich koncertów i występów na żywo, a także na weselach i podczas różnego typu eventów z użyciem instrumentów akustycznych.

  Nadajniki wyposażone zostały w czytelny wyświetlacz LCD oraz port IR (odbiornik podczerwieni) umożliwiający synchronizację sygnału wychodzącego z odbiornikiem. W górnej części korpusu znajduje się wskaźnik częstotliwości i poziomu zasilania, antena do komunikacji bezprzewodowej oraz gniazdo sygnału. Urządzenia zasilają dwie baterie typu AA, które pozwalają na pracę mikrofonów nawet przez 8 godzin!

  Drugą część systemu stanowi odbiornik fal radiowych o zakresie częstotliwości od 518 do 542 MHz. Na tylnej części jego obudowy znajdują się wyjścia XLR dla kanałów A i B, wyjście typu jack (1/4”), gniazdo zasilacza oraz dwa złącza antenowe BNC. W części przedniej mieści się przełącznik zasilania, dwa potencjometry głośności, odbiornik podczerwieni oraz podwójny panel sterowania z wyświetlaczem LCD. Pokazuje on aktualne parametry systemu, takie jak poziom sygnału RF/AF, ustawienie częstotliwości odbiornika, wybrany kanał pracy, a także to, czy mikrofony są aktualnie włączone, czy wyłączone. Korzystając z przycisków Up, Down i Set możemy dokonać ręcznego wyboru częstotliwości lub przeprowadzić autoskan, podczas którego do urządzeń systemowych automatyczne przypisana zostanie niezakłócona częstotliwość.

  DUAL INSTRUMENTAL SAX SET serii VM to profesjonalny system mikrofonów instrumentalnych, który w szczególności doceniają muzycy i zespoły weselne. Chętnie sięgają po niego firmy i instytucje związane z branżą nagłośnienia, a także wirtuozi instrumentów akustycznych, twórcy ludowi oraz kompozytorzy i artyści, którzy chcą odpowiednio nagłośnić swoje instrumenty. Jeśli zastanawiasz się, jaki zestaw mikrofonów bezprzewodowych wybrać dla swoich potrzeb, warto zwrócić uwagę na markę DNA w sklepie muzycznym MusicAudio.

  SPECYFIKACJA:

  • Modulacja: Π/4 – DQPSK
  • Zakres częstotliwości: 518-542 MHz, 2x100/4x50CH
  • Współczynnik próbkowania: 48 kHz
  • Prędkość przesyłania danych: 204.8 kbps
  • Zakres dynamiki: >90dB
  • Całkowite zniekształcenia harmoniczne: <0.1%
  • Opóźnienie transmisji audio: <3ms
  • Stosunek dźwięku do szumów: >96dB
  • Pasmo przenoszenia: 30~20KHz
  • Czułość RX: <-94dBm


  DEMO: