MusicAudio.pl » Mikrofony » Mikrofony bezprzewodowe » Zestaw bezprzewodowy Electro-Voice RE3-RE520-5L
Zestaw bezprzewodowy Electro-Voice RE3-RE520-5L

Zestaw bezprzewodowy Electro-Voice RE3-RE520-5L

Electro-Voice RE3-RE520-5L to najwyższej jakości zestaw bezprzewodowy z jednym mikrofonem doręcznym i odbiornikiem z systemem Diversity, który doskonale zapobiega zakłóceniom i przerwom w transmisji podczas pracy w trudnych warunkach. Konfiguracja systemu jest bardzo szybka i prosta a pomaga w tym funkcja skanowania w poszukiwaniu czystych częstotliwości oraz synchronizacji odbiornika z nadajnikiem. Electro-Voice RE3-RE520 zapewnia doskonałe i stabilne połączenie radiowe nadajnika z odbiornikiem, gwarantując użytkownikowi wysoki komfort pracy i niezawodność w działaniu. System pracuje w paśmie 5L (488 - 524 MHz). Dostępne są też wersje z pasmem pracy 5H (560 - 596 MHz) i 8M (823 - 832 MHz, 863 - 865 MHz).

Zestaw bezprzewodowy Electro-Voice RE3-RE520-5L Pokaż więcej zdjęć
Zestaw bezprzewodowy Electro-Voice RE3-RE520-5L - miniatura
Zestaw bezprzewodowy Electro-Voice RE3-RE520-5L - miniatura
Zestaw bezprzewodowy Electro-Voice RE3-RE520-5L - miniatura
Zestaw bezprzewodowy Electro-Voice RE3-RE520-5L - miniatura
Zestaw bezprzewodowy Electro-Voice RE3-RE520-5L Pokaż więcej zdjęć
3 659,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Zestaw bezprzewodowy Electro-Voice RE3-RE520-5L

 • Bezprzewodowy ręczny zestaw Up, w skład którego wcpdzi pojemnościowa, superkardioidalna kapsuła mikrofonowa RE520 przeznaczona do występów wokalnycporaz prezentacji. Brzmienie kapsuły RE520 jest pełne szczegółów i wyjątkowo żywe, z wyjątkowo zwartym i czystym dołem, naturalnym i wyrazistym środkiem oraz niezwykle szczegółową górą. Superkardioidalna cprakterystyka kierunkowości zapewnia doskonałą izolację akustyczną od sąsiednicpdźwięków.

  Konfiguracja jest szybka i prosta dzięki wykorzystaniu funkcji skanowania w poszukiwaniu czystycpczęstotliwości oraz syncponizacji, które oferuje system RE3. Niezawodne działanie systemu zapewnia pewne połączenie radiowe między solidnym nadajnikiem ręcznym a odbiornikiem diversity.

  Elementy zestawu:

  Bezprzewodowa główka mikrofonowa z kapsułą RE520

  • Dokręcana kapsuła mikrofonowa dla bezprzewodowych nadajników ręcznych Electro-Voice oraz innych marek
  • Najwyższej jakości przetwornik pojemnościowy zapewnia niezwykle szczegółowy, pełny i żywy dźwięk
  • Superkardioidalny wzór biegunowy pozwala uzyskać doskonałą izolację akustyczną i kontrolę nad sprzężeniami zwrotnymi
  • Wielostopniowy filtr pop minimalizuje słyszalność dźwięków oddechu oraz głosek wybuchowych
  • Przełączalny filtr górnoprzepustowy ogranicza niepożądaną zawartość w dolnym paśmie

  RE520-RC3 jest najwyższej jakości i wysokiej sprawności pojemnościową wokalową kapsułą mikrofonową o charakterystyce superkardioidalnej. Jest ona dokręcana do ręcznych nadajników bezprzewodowych. Została ona zaprojektowana do uzyskania niezwykle szczegółowego dźwięku cechującego się wyjątkową klarownością i realizmem brzmienia, które to cechy są właściwe dla elementów pojemnościowych. W niezwykle elegancki sposób zapewnia on finezję liryczną wymaganą podczas ekspresyjnych występów wokalnych, przy jednoczesnym znakomitym ograniczaniu dźwięków spoza osi, które pochodzą od sąsiednich źródeł.

  Ta kapsuła mikrofonowa jest elektrycznie i mechanicznie dopasowana do ręcznych nadajników bezprzewodowych Electro-Voice (oraz wielu innych firm), które posiadają styki w postaci trzech pierścieni i mają nagwintowane złącze o średnicy 1,25 cala ze skokiem gwintu wynoszącym 0,9 mm (28-thread pitch). Ruchomy kołnierz identyfikacyjny będzie obracać się swobodnie do momentu mocnego dokręcenia kapsuły do korpusu i wówczas zostanie on zablokowany w danej pozycji. Pozwala to ustawić właściwą pozycję logo marki na nadajniku.

  Sygnatura brzmieniowa jest bogata, szczegółowa i niezwykle żywa, z ciepłym i czystym dołem, naturalnym i wyrazistym pasmem środkowym oraz otwartą, czystą i drobiazgową górą. Superkardioidalna charakterystyka kierunkowości zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Maksymalną odporność na sprzężenia zwrotne uzyskuje się w przypadku, gdy monitor sceniczny jest umieszczony pod kątem 225 lub 125 stopni względem osi przetwornika. Ten wzór biegunowy pozwala również na uzyskanie bardziej czystego miksu sygnałów ze względu na silniejsze tłumienie dźwięków spoza osi. Wielostopniowy filtr pop składa się z dwóch warstw gęstej pianki rozdzielonych powietrzem, dzięki czemu tłumi on intensywne podmuchy powodowane przez silny oddech lub wiatr.

  Filtr górnoprzepustowy posiada dwie pozycje (zobacz rysunek). W pozycji neutralnej (flat) otrzymujemy pełen zakres częstotliwości kapsuły. W pozycji włączonego filtra (high-pass) następuje tłumienie częstotliwości poniżej 150 Hz.

  Wewnętrzny element antywstrząsowy izoluje przetwornik mikrofonowy od wibracji i chroni przed zakłóceniami wynikającymi z obsługi mikrofonu.

  Nadajnik ręczny

  • Wytrzymała metalowa obudowa
  • Funkcja synchronizacji ułatwiająca ustawienie częstotliwości transmisji
  • Możliwość wyboru niskiej lub wysokiej mocy wyjściowej (zależnie od pasma)
  • Szerokość pasma strojenia aż do 36 MHz (zależnie od pasma)
  • Ujednolicone połączenie gwintowe pozwala na łatwą zamianę główek mikrofonowych

  RE3-HHT jest lekkim, ale równocześnie wytrzymałym ręcznym nadajnikiem UHF. Znakomicie nadaje się do użycia podczas profesjonalnych występów oraz prezentacji. Dzięki zastosowaniu powszechnie używanego połączenia gwintowego o średnicy 1,25 cala ze skokiem gwintu 0,9 mm (28 UN-2A) z kapsułą mikrofonową możliwa jest współpraca z bardzo wieloma ich modelami. Chociaż w podstawowym zastosowaniu jest on przeznaczony do działania z kapsułami z serii ND oraz RE, które zostały specjalnie opracowane dla systemu RE3 i są wymienione w sekcji akcesoriów, nadajnik ręczny RE3-HHT może też być użyty z innymi kapsułami mikrofonowymi posiadającymi złącze o średnicy 1,25 cala i gwint 28 UN-2A.

  Korpus wykonany w całości z metalu jest bardzo solidny i wytrzymały, a układ elektroniczny nadajnika jest zasilany dwiema bateriami alkalicznymi AA lub akumulatorkami NiMH.

  Ultrasoniczna funkcja synchronizacji pracy sprawia, że konfiguracja systemu jest bardzo prosta. Dzięki niej następuje szybkie zsynchronizowanie częstotliwości transmisji nadajnika z ustawioną częstotliwością pracy odbiornika, a także przesłanie innych niezbędnych danych.

  Przełączalna moc wyjściowa (zależnie od pasma) pomaga w pokonywaniu wyzwań w przypadku długich i krótkich zakresów transmisji.

  Pasmo strojenia zapewnia bogatą paletę opcji dostrajania częstotliwości, istotnie przyczyniając się do unikania różnych źródeł potencjalnych zakłóceń.

  Dzięki zastosowaniu typowego połączenia gwintowego między korpusem nadajnika a kapsułą mikrofonową możliwa jest bardzo prosta i wygodna ich wymiana, z wykorzystaniem wielu dostępnych modeli.

  Obecność zewnętrznych styków ładowania pozwala na wygodne użycie opcjonalnej stacji ładowania BC2 i ładowanie użytych akumulatorków NiMH równocześnie w dwóch nadajnikach ręcznych lub bodypack, bez konieczności wyjmowania z nich akumulatorków.

  Szczegóły dotyczące zakresów:

  Nazwa zakresu 5L 5H 6M
  Zakres częstotliwości (MHz) 488-524 560-596 653-663
  Zakres przestrajania 36 MHz 36 MHz 10 MHz
  Liczba częstotliwości do wyboru 1440 1440 400
  Moc promieniowania (mW) 10/50 10/50 10/20

  Odbiornik diversity

  • Odbiór różnicowy minimalizuje zaniki sygnału
  • Skanowanie częstotliwości w celu określenia czystych częstotliwości
  • Łatwa konfiguracja dzięki funkcji synchronizacji odbiornika z nadajnikiem
  • Szerokość pasma strojenia do 36 MHz (zależnie od pasma) zapewniająca bezproblemowe działanie
  • Łatwy w odczycie wyświetlacz LCD

  Diversity odbiornik bezprzewodowy UHF posiadający funkcję skanowania w celu wyszukania czystych częstotliwości, bezprzewodową synchronizację pracy z nadajnikiem, a także wyjścia symetryczne XLR oraz niesymetryczne 1/4" TRS.

  Odbiornik bezproblemowo synchronizuje działanie z dowolnym nadajnikiem ręcznym RE3-HHT lub typu bodypack RE-BPT w tym samym zakresie częstotliwości. Konfiguracja pracy systemu jest szybka i prosta dzięki wykorzystaniu funkcji skanowania w poszukiwaniu czystych częstotliwości oraz synchronizacji nadajnika z odbiornikiem. Pewna transmisja radiowa między wytrzymałym nadajnikiem ręcznym a odbiornikiem diversitym sprawia, że działanie systemu jest niezawodne i zgodne z oczekiwaniami.

  RE3-RX jest profesjonalnym odbiornikiem diversitym posiadającym obudowę wielkości 1/2 standardu rack 19". Został on zaprojektowany do działania jako centrum sterowania systemu bezprzewodowego RE3 i wyposażono go w takie rozwiązania jak skanowanie czystych częstotliwości oraz funkcję synchronizacji pracy z nadajnikiem. Dodatkowo zapewniona jest pełna kontrola ustawień sparowanego nadajnika z bezpośrednią synchronizacją wszystkich jego parametrów pracy.

  Technologia odbioru różnicowego minimalizuje ryzyko zaników sygnału przez zapewnienie dwóch oddzielnych lokalizacji anten, z których sygnał jest elektronicznie wybierany na podstawie stale i bardzo często dokonywanych pomiarów siły oraz stabilności transmitowanego sygnału.

  Łatwa w użyciu funkcja skanowania pasma częstotliwości upraszcza wybór i dostrojenie do czystej częstotliwości transmisji. Funkcja synchronizacji pozwala na bezprzewodowe zsynchronizowanie wszystkich parametrów pracy ze skojarzonym nadajnikiem.

  Bardzo szerokie pasmo strojenia zapewnia dostęp do szerokiego zakresu częstotliwości wybieranych w krokach co 25 kHz w celu zapewnienia bezproblemowej pracy w przypadku systemów jedno- oraz wielokanałowych.

  Łatwy w odczycie wyświetlacz LCD oferuje wygodny podgląd wszystkich pozycji menu oraz parametrów pracy systemu.

  Szczegóły dotyczące zakresów:

  Nazwa zakresu 5L 5H 6M
  Zakres częstotliwości (MHz) 488-524 560-596 653-663
  Zakres przestrajania 36 MHz 36 MHz 10 MHz
  Liczba częstotliwości do wyboru 1440 1440 400
  Moc promieniowania (mW) 10/50 10/50 10/20

  Dodatkowe elementy zestawu

  • Adapter statywu mikrofonowego
  • Dwie anteny odbiornika
  • Uniwersalny zasilacz sieciowy
  • Dwie baterie AA
  • Akcesoria montażowe odbiornika w obudowie rack
  • Instrukcja obsługi
  • Pakiet dokumentacji
  • Deklaracja zgodnośc